Horoskop miesięczny

Rak

Rak od 22 czerwca - 22 lipca

Co Ci sprzyja?

Gdy Księżyc złączy się z Węzłem Księżycowym (11 lutego), przyciągniesz do siebie rzesze przyjaciół. Nów Księżyca w znaku Ryb (26 lutego) zapewni ci dobry humor i powodzenie w miłości.


Wystrzegaj się!

Mars w kwadraturze z Plutonem (20-25 lutego) uczyni cię nieustępliwym, ale możesz przez to sporo stracić. Czyjeś przykre słowa zabolą cię podczas opozycji Merkurego z Węzłem Księżycowym (27-28 lutego). Wagi nie zrobią na tobie wrażenia. Problemami podziel się z Koziorożcem.


 

Odetchniesz od problemów. Poczujesz, że twoje życie zmierza w dobrym kierunku.

Niebo nad tobą
Nadszedł czas trudnych decyzji.
Zmuszą cię do nich niewygodne aspekty Słońca, Merkurego, Wenus i Marsa. Kwinkunks Saturna przyniesie okazję do naprawienia błędów, ale Jowisz w kwadraturze może sprawić, że uniesiesz się ambicją. Trygon Neptuna i opozycja Plutona sprzyjają pogłębianiu więzi.

Uczucia i związki
Patrz sercem
Samotny Raku, nie czekaj na księcia czy księżniczkę z bajki, bo rzeczywistość może odbiegać od twoich oczekiwań. Co z tego, że on ma np. łysinkę, a ona krzywe zęby? To nie znaczy, że nie będziecie razem szczęśliwi. Patrz sercem, do czego namawia cię Neptun w Rybach, a nie pożałujesz. Wenus nie zerka teraz na ciebie przychylnie, twój urok osobisty może się gdzieś ulotnić. Jeśli przyzwyczaiłeś się, że gdziekolwiek się pojawisz, tam wzbudzasz zachwyt i pożądanie, to tym razem możesz się rozczarować. Reakcją na twoje wielkie wejście w najlepszym razie będzie obojętność. Raku z obrączką na placu, czy naprawdę musisz wszędzie towarzyszyć małżonkowi? Nawet jeśli wolałbyś być w tym czasie zupełnie gdzie indziej? Niech się spotyka ze znajomymi, ty wybierz się na zakupy albo do spa.

Rodzina i przyjaciele
Przyjdą dobre wiadomości
Szarlotka i gorąca herbata okażą się remedium na każdy problem. Rodzina i przyjaciele będą teraz na ciebie liczyć. Każdego wysłuchasz, wesprzesz, pogłaszczesz po głowie, a jeśli trzeba – ustawisz do pionu. Przecież prawdziwy przyjaciel to ktoś, kto powie ci prawdę, a nie będzie tylko słodził. W ferowaniu wyroków i wydawaniu sądów kieruj się jednak zasadą domniemanej niewinności, zwłaszcza że nie znasz wszystkich faktów i pochopnymi oskarżeniami możesz kogoś skrzywdzić. Jeśli oczekujesz od bliskich wiadomości, nie denerwuj się. Nadejdą po 26 lutego, gdy Merkury wejdzie do znaku Ryb. I będą lepsze, niż się spodziewasz!

Praca i pieniądze
Kosztowne błędy
Będziesz teraz na cenzurowanym, więc przyłóż się do obowiązków, bo każdy, najmniejszy nawet błąd może cię sporo kosztować. Warto uporządkować dokumenty, zakończyć zaległe projekty. Jak ognia unikaj angażowania się w intrygi, bo ktoś może cię wykorzystać. Jeśli znów strzeli ci do głowy pomysł założenia hodowli pieczarek czy otwarcia sklepu internetowego z przyprawami, postaraj się poprzeć go solidnym biznesplanem. Może dojdziesz wówczas do wniosku, że to się po prostu nie uda. Ale być może stwierdzisz, że któryś z pomysłów ma jednak ręce i nogi. Wtedy śmiało przystąp do realizacji i nie poddawaj się, gdy natkniesz się na pierwsze przeszkody. Jeżeli czujesz, że ktoś wobec ciebie nie jest fair, skorzystaj z darmowej pomocy prawnej. Dowiesz się, jakie masz szanse na dochodzenie swoich praw.

Zdrowie
Zbawienny wpływ muzyki
To nie jest czas na zdobywanie świata. Zapragniesz raczej odpocząć w jakimś pięknym, zacisznym i spokojnym miejscu. Dobrym pomysłem może być wyjazd do uzdrowiska czy na zimowy urlop. Muzyka nie tylko łagodzi obyczaje, ale ma również zbawienny wpływ na zdrowie. Weź to sobie do serca i zostań stałym bywalcem filharmonii i sal koncertowych. A może sam spróbujesz swoich sił w grze na pianinie czy na gitarze? Twoja cera domaga się teraz uwagi. Pod wpływem gwałtownych zmian temperatury pojawić się mogą rozszerzone naczynka. Problemowi zaradzą zabiegi kosmetyczne, np. galwanizacja czy laserowe zamykanie. Kwinkunks Marsa radzi ci zrobić kontrolne badania, np. prześwietlenia, i wybrać się wreszcie do dentysty.

reklama


Zobacz także