Horoskop miesięczny

Rak

Rak od 22 czerwca - 22 lipca

Prognoza:

Będziesz się Raku podobać. Czasami może się to okazać męczące, gdy nieznajome osoby zaczną cię rozbierać wzrokiem. Lecz w głębi duszy nawet z tych prymitywnych oznak zainteresowania będziesz, Raku, zadowolony. Jeżeli kochasz skrycie, nie ma lepszej okazji niż sierpniowe noce, by wyrazić to, co czujesz. W czasie sekstylu Wenus z Merkurym (9-11 sierpnia) możesz wyznać miłość lub sam usłyszeć długo oczekiwane: „kocham”. Opozycja Wenus z Plutonem (13-17 sierpnia) radzi większą ostrożność, zwłaszcza urodzonym w drugiej dekadzie. Uważaj, z kim się umawiasz, bo możesz trafić na osobę, która nie przyjmie do wiadomości twojej odmowy i jeszcze długo będzie cię nachodzić. Za to jeśli masz stałego partnera, odkryjecie na nowo radość z seksu. Zapragniesz, Raku, spełnić swoje najdziksze fantazje, a partner ochoczo temu przyklaśnie.


Rodzina:

We własnym domu jak zwykle będziesz się Raku czuć najlepiej. Dołożysz wszelkich starań, aby zalśnił czystością. Zabierzesz się również do drobnych przeróbek. Przemalujesz ściany lub kupisz nowe zasłony, by całość miała niepowtarzalny klimat. Dopiero w takim otoczeniu naprawdę wypoczniesz. Gdy już nabierzesz sił, pomyśl o zaproszeniu dalszej rodziny lub wydaniu przyjęcia dla przyjaciół. Sekstyl Merkurego urozmaici twoje życie towarzyskie i przyciągnie ciekawych ludzi. To dobry czas na spotkania ze znajomymi, choć po 12 sierpnia trudniej będzie wam się ze sobą skontaktować.


Zdrowie:

O swoje zdrowie musisz, Raku, zadbać sam. Nikt nie zrobi za ciebie badań, nie pójdzie do specjalisty, nie przejdzie na dietę. Masz teraz w sobie dość siły, by przełamać lęk przed igłą, maszynką do borowania lub złą diagnozą. A także sporo determinacji i siłę, by rzucić wszystko to, co ci nie służy. Na pierwszy ogień niech pójdą używki. Kawa może zostać, ostatnie badania pokazują, że pita z umiarem, dobrze działa na organizm. Wenus sprzyja zabiegom upiększającym. Jeśli udało ci się zrzucić kilka kilogramów, może zdecydujesz się na serię ujędrniających masaży np. chińską bańką.


Kariera:

Jeśli zostajesz w pracy, nie czeka cię nuda. Szef co i raz podrzuci ci jakieś wyzwania, z którymi zręcznie się uporasz. Nawet jeżeli zadanie przewyższać będzie twoje umiejętności, sięgniesz po fachową literaturę, szybko uzupełnisz luki w wiedzy i dasz innym przykład, jak powinno się rozwiązywać podobne problemy. Jeśli jesteś Rakiem ze środka znaku, powinieneś bardziej uważać. Konkurencja ma cię na oku i tylko czeka na twoje potknięcie. W razie błędu – a możesz popełnić go podczas opozycji Wenus z Plutonem (13-17 sierpnia). Nie licz, że uda ci się zamieść wszystko pod dywan. Lepiej przyznaj się i zaproponuj sposób jego naprawy. To wymaga odwagi, ale odważnych ludzi się szanuje. Jeśli szukasz pracy, masz szansę znaleźć ją przez znajomych. To dobry powód, by odezwać się do kolegów ze szkoły czy studiów. Przelicz dokładnie swoje finansowe zasoby. Może masz zaskórniaki, o których zapomniałeś albo kończy ci się lokata? Tak czy owak jesteś w stanie spełnić swoje kosztowne marzenia, nie musząc się zapożyczać.


Ważne znaki:

Z uwagą patrzy na ciebie Byk. Związek z Baranem tylko cię rozczaruje.


Co Ci sprzyja?

W czasie pełni Księżyca (6-8 sierpnia) możesz odświeżyć dawno przyblakłe uczucia. Dobre wieści od przyjaciół przyniesie ci koniunkcja Słońca z Merkurym (25-27 sierpnia).


Wystrzegaj się!

Drobne szkody i straty spowoduje kwadratura Wenus z Jowiszem (15-19 sierpnia). Na szczęście da się je naprawić. Przygodny seks w czasie kwadratury Wenus z Uranem (22-26 sierpnia) może mieć nieoczekiwane konsekwencje.


 

Czekają cię nowe wyzwania oraz namiętne randki. Pilnuj spraw zawodowych, bo konkurencja nie śpi. Wenus w twoim znaku do 25 sierpnia to obietnica przyjemnych wakacji. Nie spędzisz ich sam. O udane podróże zadba sekstyl Merkurego. Z kolei Mars i Słońce zasilają twoją sferę posiadania, możesz więc wzbogacić się, jeśli tylko się odważysz.

reklama


Zobacz także