Horoskop miesięczny

Rak

Rak od 22 czerwca - 22 lipca

Prognoza:

Partner przekona się, że twoja cierpliwość i wyrozumiałość mają swoje granice. Nie zechcesz dłużej patrzeć przez palce na jego zdrady i udawać, że wierzysz w kłamstwa. I jeśli uznasz, że ten przypadek absolutnie nie rokuje poprawy, bez żalu wystawisz mu walizki za drzwi. Jeżeli łączyła was przysięga małżeńska, zapowiada się ostra walka o majątek, ale nie odpuszczaj. Raki po przejściach przestaną żyć przeszłością i rozpamiętywać dawne krzywdy. Bo nie zmienisz tego, co się stało, masz za to wpływ na to, co jeszcze spotka cię w miłości. Stałego związku na razie próżno wyglądać, ale gwiazdy wiedzą, że nie tego ci teraz potrzeba. Najpierw musisz odbudować wiarę w siebie. Pomoże ci w tym krótki, ale za to ognisty romans, który masz szansę nawiązać w czasie trygonu Marsa z Neptunem (23-29 czerwca).


Rodzina:

Nie odkładaj na później żadnych prac wymagających większego wysiłku. Dzięki koniunkcji Marsa uporasz się z nimi szybko i skutecznie. Ten sam Mars zasieje jednak w twoim sercu ziarno niepokoju o bezpieczeństwo najbliższych, ale nie wpadaj w panikę. Najlepiej jak byś się, Raku, odciął od telewizji i internetu, przekazujących same okropne wiadomości. Tobie i twoim bliskim nic nie zagraża. Po 21 czerwca, gdy Słońce wejdzie do twojego znaku, nadejdzie pora na rodzinne spędzanie czasu, wspólne wyjazdy oraz imprezy. Dobrze ci zrobi niewielka odmiana w życiu towarzyskim, zwłaszcza jeśli twoi znajomi wciąż tylko narzekają i nie interesują się niczym nowym. Znajdź sobie jakieś hobby i ambitne wyzwania.


Zdrowie:

Niestraszny ci będzie żaden wysiłek. Wiele Raków poczuje nieodpartą chęć, by ruszyć się sprzed telewizora lub komputera i zacząć uprawiać jakiś sport. Najprościej jest biegać, ale do tego oprócz nóg potrzebna jest także głowa. Pamiętaj o tym, by nie iść na jogging całkiem na czczo, bo szybko opadniesz z sił. Zjedz koniecznie trochę węglowodanów, np. banana albo płatki na mleku. Krzątanina na działce czy w ogrodzie też może być dobrym treningiem i to nie mniej intensywnym. Przed przystąpieniem do pracy obowiązują te same zasady, co na siłowni. Zadbaj o dobrą rozgrzewkę przed i o rozciąganie na koniec. Inaczej pielenie grządek może się skończyć zakwasami lub ostrym bólem kręgosłupa. A nie o to przecież chodzi.


Kariera:

Chęci i energia to jeszcze nie wszystko, chyba że zawodowo zajmujesz się sportem. Ale nawet wtedy niewiele zdziałasz bez koncentracji. A tę do 20 czerwca osłabia Merkury w znaku Bliźniąt. Zamiast więc skupić siły na realizacji jednego celu, zechcesz rozmieniać się na drobne i przerzucać z zadania na zadanie, żadnego nie doprowadzając do końca. Zdenerwujesz tym tylko siebie, współpracowników i szefa. Raku z drugiej dekady, nie zdziw się, jeśli podczas kwadratury Marsa z Jowiszem (22-28 czerwca) z ust przełożonego padnie pytanie, co ty właściwie (poza zamieszaniem) robisz w tej firmie. Przygotuj sobie odpowiedź, która przekona go, że warto cię w niej zatrzymać. Jeżeli chcesz zmienić pracę lub zainwestować większą gotówkę, powstrzymaj się z tym do 21 czerwca.


Ważne znaki:

Wodnik rozczaruje cię swoim zachowaniem. Na wysiłek zdecydujesz się dla Barana.


Co Ci sprzyja?

Podczas sekstylu Marsa z Wenus (6-12 czerwca) możesz zawalczyć o czyjeś serce. Fantazji i odwagi nie zabraknie ci w czasie trygonu Marsa z Neptunem (23-29 czerwca).


Wystrzegaj się!

Twoje plany mogą się załamać w czasie koniunkcji Księżyca z Uranem (19 czerwca). Opozycja Merkurego do Plutona (29-30 czerwca) może cię kosztować sporo nerwów.


 

Spora dawka energii i nowych pomysłów. Masz szansę poprawić notowania w pracy i pomnożyć finanse. Z jednej strony Mars w koniunkcji doda ci energii, z drugiej Słońce może sprawić, że w kluczowym momencie ci jej zabraknie. Gdy po 20 czerwca Słońce i Merkury znajdą się w twoim znaku, pojawią się nowe szanse i perspektywy. Nie spiesz się z niczym – radzi Saturn w kwinkunksie.

reklama


Zobacz także