Horoskop miesięczny

Rak

Rak od 22 czerwca - 22 lipca

Prognoza:

Samotny Raku, zastanów się, czy niepowodzenia w miłości nie są po części twoją winą. Może masz słabość do nieodpowiednich osób lub szukasz nie tam, gdzie trzeba. Na razie Wenus nie obiecuje nowych przygód, za to daje czas na przemyślenie dotychczasowych błędów. Raki w stałych związkach mogą zauważyć, że partner nie angażuje się równie mocno, jak one. Zawód odczują przede wszystkim osobniki z przełomu drugiej i trzeciej dekady. Pojawi się chęć zemsty, pokusa zdrady. Nie ryzykuj. Lepiej wszystko przegadać i uratować – zapewnia Merkury w koniunkcji z Neptunem (4-7 marca). Jeśli zależy ci na twojej drugiej połowie, wybacz jej i zacznijcie wszystko od nowa. Jeśli jednak czujesz, że z tym partnerem tracisz czas, to nie odwlekaj nieuniknionego. 


Rodzina:

Nie możesz żyć bez swojej rodziny. Niestety, tym razem odwiedziny bliskich mogą być dla ciebie szczególnie męczące. Zwłaszcza jeśli za każdym razem czujesz się w obowiązku ugościć ich obiadem składającym się z trzech dań. A może tylko wydaje ci się, że goście przychodzą wyłącznie po to, żeby się u ciebie najeść? Daruj sobie wielkie zakupy, gotowanie i pieczenie ciasta, bo masz bliskim do zaoferowania coś znacznie lepszego – własne towarzystwo. Zamiast krzątać się w kuchni, po prostu spędź z nimi czas. U przyjaciół nie znajdziesz zrozumienia. Nawet jeśli masz jak najlepsze intencje, mogą one zostać źle odebrane. Dlatego w ferowaniu wyroków i wygłaszaniu sądów kieruj się zasadą: im mniej, tym lepiej. Najostrzejsze opinie zostaw wyłącznie dla siebie.


Zdrowie:

Twoje myśli, Raku, niepotrzebnie zaprzątają sprawy, na które nie masz najmniejszego wpływu. Przestań się więc martwić na zapas, bo przez to tylko fundujesz sobie problemy ze snem i jeszcze większy stres. W trosce o zdrowie pielęgnuj pozytywne nastawienie do siebie i świata. Delektuj się poranną kawą i ulubionym ciastem, które wcale nie pójdzie w biodra, jeśli tylko raz w tygodniu wybierzesz się na basen lub solidnie poćwiczysz w klubie fitness. Wychodząc z domu, postępuj zgodnie z zasadą zachowania ciepła, wkładaj czapkę, szalik, rękawiczki, bo kwadratura Marsa niestety bardzo sprzyja przeziębieniom. A gdy dopadnie cię wiosenne zmęczenie, sięgnij po yerba mate. Dodaje energii, a poza tym rozjaśnia umysł.


Kariera:

Dokładnie sprecyzuj swoje cele i dąż do nich, nie zważając na opór ze strony konkurencji. Na końcu tej drogi czeka na ciebie nowy, większy gabinet. Pamiętaj jednak, że profesjonalizm nie oznacza, że musisz być zimny i nieprzystępny. Twój wizerunek nie ucierpi, jeśli wyświadczysz komuś przysługę lub zaparzysz kawę, za to relacje ze współpracownikami wydatnie się poprawią. Podczas nowiu Księżyca (28 marca) otrzymasz szansę, by wykazać się podczas kierowania ważnym projektem. Przyłóż się do tego zadania, bo drugiego podejścia nie będzie. Samochód okaże się być studnią bez dna, ale możesz przynajmniej starać się jeździć oszczędniej. Po pewnym czasie wejdzie ci to w nawyk, a efekty odczujesz w portfelu.


Ważne znaki:

Waga zagnie na ciebie parol. Za to bez słów porozumiesz się z Rybami.


Co Ci sprzyja?

Słońce w koniunkcji z Merkurym (4-7 marca) szykuje ci udane podróże. Kiedy Księżyc znajdzie się w Koziorożcu (21-22 marca), możesz liczyć na poparcie osób wpływowych i na wysokich stanowiskach.


Wystrzegaj się!

Podczas pełni Księżyca (12 marca) możesz niepotrzebnie wydać sporo pieniędzy. Uważaj, by nie wplątać się w intrygi i skomplikowane układy podczas kwadratury Merkurego z Plutonem (22-25 marca).


 

Do 9 marca bruździ ci Mars, dlatego nie podejmuj żadnych decyzji, zwłaszcza pod wpływem impulsu. Wenus jest w kwadraturze, w uczuciach weź więc na przeczekanie, bo źle je ulokujesz. Merkury przyciągnie do ciebie rodzinę – aż do 12 marca możesz się spodziewać kolejnych odwiedzin. Na szczęście Słońce zapewni ci dobrą formę.

reklama


Zobacz także