Horoskop miesięczny

Rak

Rak od 22 czerwca - 22 lipca

Prognoza:

Cofająca się Wenus zapowiada miłosne niespodzianki. Scenariusz, jaki sobie układasz względem pewnej osoby, nie musi się zrealizować. Ale nie martw się, bo życie już pisze dla ciebie nowy, o wiele ciekawszy. Raki, które niedawno wzięły ślub, zajmą się teraz urządzaniem własnego gniazdka i staraniami o powiększenie rodziny. Z mizernym skutkiem, przynajmniej do 25 kwietnia. Dopiero nów Księżyca (26 kwietnia) przynieść może długo oczekiwany przełom. Samotne Raki tęsknić będą do szalonych randek i namiętnych nocy, jednak pragnienia te mogą okazać się zgubne dla urodzonych w drugiej dekadzie. Pod wpływem kwadratury Słońca z Plutonem będziesz bowiem przyciągać wyłącznie partnerów o trudnym charakterze i mocno skomplikowanej sytuacji osobistej.


Rodzina:

Czy nie jesteś, Raku, zbyt tolerancyjny dla swoich najbliższych? Nie szukaj usprawiedliwienia dla chamskich odzywek nastolatków czy nieuprzejmości starszych krewnych. Powiedz wprost, że nie życzysz sobie takich zachowań. Wiosenna aura zachęca do wycieczek i spędzania czasu na łonie natury. Naprawdę masz do wyboru lepsze miejsca na spotkania z przyjaciółmi niż zadymiona kawiarnia. Na przykład park albo uroczy las za miastem, gdzie dojechać można tylko na rowerze. Na większe remonty i przebudowy nie będziesz mieć ochoty. Może nadszedł czas na zmianę mieszkania?


Zdrowie:

Poważne zagrożenia i zdrowotne kłopoty cię ominą. Jeśli jednak urodziłeś się, Raku, w drugiej dekadzie, możesz mieć problemy z nadwrażliwą skórą, dlatego używaj kosmetyków hypoalergicznych. Dostarczaj jak najwięcej nowych wyzwań szarym komórkom. Nie chodzi tylko o czytanie książek i rozwiązywanie krzyżówek, lecz także o codzienne uczenie się czegoś nowego, choćby jednego słowa w języku obcym. Albo o wypróbowanie nowych przepisów na sałatki. Trenując ciało, pamiętaj, że przyzwyczaja się ono do wysiłku, dlatego stopniowo, w miarę wzrostu formy, musisz zwiększać obciążenie.


Kariera:

Bez słowa narzekania weźmiesz na siebie dodatkowe obowiązki. Tylko nie przesadzaj, bo przyzwyczaisz przełożonych, że mogą zawalać cię robotą. Ponadto notoryczne zostawanie po godzinach może się odbić na twoim życiu rodzinnym. Nie zabraknie również okazji do służbowych wyjazdów i imprez integracyjnych, podczas których będziesz miał szansę poznać szefa od mniej formalnej strony. Sam też powiedz co nieco o sobie. Może się okazać, że macie wspólne hobby lub słuchacie tej samej muzyki, co z miejsca poprawi twoje notowania o kilka punktów. Nową pracę pomoże ci znaleźć ktoś ze znajomych. Ale niewykluczone, że zanim podpiszesz umowę, musisz się podszkolić z obsługi komputera lub odświeżyć znajomość języków obcych. Spotkania biznesowe i rozmowy kwalifikacyjne będą udane, jeśli umówisz się na nie w czasie sekstylu Marsa z Wenus (15-19 kwietnia). Święta mogą kosztować cię więcej, niż się spodziewałeś, trzeba zatem zacisnąć pasa, ale nie martw się, niebawem załatasz dziurę w swoim budżecie.


Ważne znaki:

Baran wytknie ci błąd. Naprawisz go z pomocą uczynnej Panny.


Co Ci sprzyja?

Mars w trygonie z Plutonem (3-9 kwietnia) pomoże ci zyskać tam, gdzie inni stracą. Pełnia w Wadze (11 kwietnia) doda ci pewności siebie. Zdystansujesz konkurencję i zamkniesz usta krytykom.


Wystrzegaj się!

Podczas kwinkunksu Marsa z Jowiszem (2-6 kwietnia) przyjdzie ci się pogodzić z porażką. W niezręcznej sytuacji towarzyskiej postawić cię może kwadratura Wenus z Saturnem (8-20 kwietnia).


 

Pod wpływem kwadratur Słońca i Jowisza zapragniesz pokazać konkurencji, kto tu rządzi. Nie lekceważ tylko przeciwników, których wzmacnia opozycja Plutona. Nieprzewidywalne sytuacje szykuje kwadratura Urana. Trygon Wenus i Neptuna pomoże ci odnaleźć się w każdych okolicznościach. Wzrost witalności i skok libido to bonusy od Marsa.

reklama


Zobacz także