Horoskop miesięczny

Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Co Ci sprzyja?

Impuls do działania dostaniesz od Księżyca, który 11 lutego utworzy koniunkcję z Węzłem Księżycowym w twoim znaku. Nów w znaku Ryb (26 lutego) przynieść może nieoczekiwane miłosne zauroczenie.


Wystrzegaj się!

Gwałtowne sprzeczki zechce wywołać kwadratura Merkurego z Uranem (1-3 lutego). W czasie kwadratury Merkurego z Jowiszem (1-4 lutego) możesz, Panno, zostać niesłusznie oskarżona. Trzymaj się z dala od nerwowego Strzelca. Do złego namawiać będzie cię Lew.


 

Pora na załatwianie zaległych spraw i porządki w domu. Nie musisz godzić się na wszystko.

Niebo nad tobą
Planety patrzą na ciebie obojętnie, co oznacza, że musisz sobie, Panno, radzić sama. Przynajmniej do 18 lutego. Potem Słońce, a po 25 lutego Merkury zasilą twoją sferę relacji, pojawią się więc ludzie, na których zrobisz dobre wrażenie. Nowe obowiązki i wyzwania przyniesie kwadratura Saturna, a trygon Plutona pomoże w ich realizacji.

Uczucia i związki
Co w sercu, to na języku
Panno w stałym związku, czy nie zmęczyło cię, że wciąż przymykasz oko na wybryki partnera? Wybaczasz, ustępujesz, usprawiedliwiasz złe traktowanie? Kwinkunks Marsa i Wenus podsuwa ci doskonałą okazję, by zrobić wreszcie z tym porządek i zakomunikować jasno, na co absolutnie się nie zgadzasz. Przyjdzie ci to tym łatwiej, Panno, że na horyzoncie zamajaczyć może jakaś nowa, niezwykle atrakcyjna postać. Nawet jeśli nic większego z tego nie będzie, zrozumiesz, że na jednym partnerze świat się nie kończy. Samotne Panny zechcą wspominać dawne miłości i szukać np. w internecie informacji o tym, co teraz porabia były partner. Ale czy warto wracać do przeszłości, gdy przyszłość szykuje ci tyle wspaniałych okazji?

Rodzina i przyjaciele
Wspólna pasja łączy
Domowa krzątanina będzie dla ciebie odskocznią. Odpoczniesz, zmywając naczynia i froterując podłogi. Nie licz jednak na to, że uda ci się zaangażować domowników do pomocy. Zwłaszcza dzieci, które uznają, że w ferie należy im się wolne również od domowych obowiązkow. Szykuje się ochłodzenie relacji z niektórymi przyjaciółmi. A może wasza przyjaźń nie wytrzymała próby czasu? Na siłę jej nie reanimuj, wasze drogi w nauralny sposób pewnie się rozchdzą. Zachowaj luźny kontakt i miłe wspomnienia, a nowych przyjaciół szukaj wśród ludzi, z którymi coraz więcej cię łączy. Na przykład praca lub wspólna pasja.

Oraca i pieniądze
Nie daj się wprowadzić w błąd
Nowe obowiązki spadną na ciebie nieoczekiwanie, ale szybko wciągniesz je do swojego – i tak już napiętego – grafiku. Jesteś przecież, Panno, pracowita i zorganizowana, więc poradzisz sobie z dodatkowymi zadaniami. Nie zapomnij tylko zwrócić szefowi uwagi, że należałaby się premia. Sam na ten pomysł nie wpadnie. Panny z trzeciej dekady muszą się mieć na baczności. Jakaś fałszywa osoba będzie próbowała podważyć waszą pozycję. Nie dajcie się wprowadzić w błąd – także przy operacjach pieniężnych. Obietnice uśmiechniętego doradcy finansowego niech nie uśpią twojej, Panno, czujności. Sprawdź dokładnie, co jest w umowie, bo tylko to się liczy. Jeśli szukasz pracy, miej na uwadze, że potencjalni pracodawcy też mają Facebooka i sprawdzają profile kandydatów. Zdjęcia z zakrapianych imprez czy w seksownej bieliźnie mogą zaprzepaścić twoje szanse. Masz własną firmę? Szykuje się chwilowy brak zleceń.

Zdrowie
Niepokojąca diagnoza
Uważaj na siebie, bo jesteś w gorszym okresie. To, co kiedy indziej uszłoby ci płazem, np. wyjście na dwór bez czapki, teraz na bank skończy się przeziębieniem lub grypą. Unikaj ludzi kichających i kaszlących, łykaj profilaktycznie witaminy i pij tran. Jeśli przyszłaś, Panno, na świat w ostatniej dekadzie, możesz odebrać złe wyniki lub usłyszeć niepokojącą diagnozę. Nie wpadaj w panikę. Zawsze warto skonsultować to z innym specjalistą. Są osoby, które nie mieszczą się w normie, a mimo to dobrze funkcjonują i zachowują zdrowie. Może właśnie do nich należysz? Zrób dodatkowe badania, by się o tym przekonać.

reklama


Zobacz także