Horoskop miesięczny

Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Prognoza:

Pod wpływem Wenus w Rybach możesz stać się, Panno, zbyt dobra dla partnera, a twój zdrowy rozsądek gdzieś się ulotni. Uważaj także na miłosne zauroczenia, bo czar szybko pryśnie, a zostanie złamane serce. Jeżeli masz za sobą rozstanie, kusić cię może, by ściągnąć dawnego partnera na powrót do swojego życia. Ale odpowiedz sama sobie, czy wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki to jedyne, na co cię stać? Gdy Wenus ruszy do przodu, czyli po 15 kwietnia, zainteresuje cię ktoś nowy, dobrze więc, byś nie miała wtedy nikogo innego na głowie. Panny z końcówki znaku wyjątkowo źle znosić będą samotność, ale nie szukajcie partnera na siłę, bo traficie jak kulą w płot. Przygarnij lepiej pod dach czworonożnego przyjaciela. Będziesz mieć pewność, że nigdy cię nie zdradzi.


Rodzina:

Zapragniesz towarzystwa, lecz powierzchowne kontakty to nie to. Gdyby tak spotkać prawdziwego przyjaciela, bratnią duszę... Pamiętaj jednak, że, tak samo jak do miłości, nie możesz nikogo zmusić do przyjaźni z tobą. Jeśli urodziłaś się, Panno, w trzeciej dekadzie, w twoich układach bruździ Saturn. Może się więc zdarzyć, że ktoś nie będzie miał ochoty zacieśniać z tobą znajomości. Rodzina – przeciwnie – nawet dalecy lub dawno niewidziani krewni odezwą się do ciebie po latach. Kartka ze świątecznymi życzeniami przywoła miłe wspomnienia i wprawi cię w dobry nastrój.


Zdrowie:

Praca, obowiązki, natłok informacji wywołają ból głowy. Poszukaj więc sposobu na wyciszenie – posłuchaj relaksującej muzyki, wyjdź na spacer, zrób kilka ćwiczeń oddechowych lub asanów jogi. Od tabletek trzymaj się z daleka. Nie myśl, że lek bez recepty nie może zaszkodzić. Nie bądź zbyt krytyczna, Panno, w ocenie swego wyglądu. Każdy, gdy się schyli, ma fałdki na brzuchu, każdemu z za ciasnych spodni wylewają się boczki. Znajdź koniecznie to, co w sobie lubisz, i podkreślaj ten atut strojem, makijażem czy fryzurą.


Kariera:

Wiesz i umiesz więcej od innych. Ale czy to znaczy, że masz wszystko robić za nich? Co powiesz na to, by wyszkolić sobie pomocników? Nie musisz przekazywać im od razu wszystkich swych tajemnic, tyle tylko, by mogli odwalać za ciebie tę najbardziej nielubianą część obowiązków. Szef będzie teraz oszczędny w pochwałach, ale nie myśl, że nie docenia twego zaangażowania. Po świętach przygotuj się na małe trzęsienie ziemi. Może będzie to reorganizacja twojego działu, zmiana stanowiska (nie mylić z awansem) lub zostaniesz, Panno, oddelegowana na placówkę. Jeśli urodziłaś się w pierwszej dekadzie, kwadratura Marsa przyniesie ci twórczy niepokój. Może wyłonić się z niego pomysł rozpoczęcia własnej działalności. Panny z ostatnich dni znaku kwadratura Saturna zmusi do skonfrontowania wyobrażeń z rzeczywistością. Może tylko wydawało ci się, że jesteś w tej firmie nie do ruszenia? W finansach czas gromadzenia, nie kupuj więc na razie tego, co nie jest ci niezbędne. Jeśli powstrzymasz się od wydatków, wkrótce trafisz na lepszą okazję.


Ważne znaki:

Bliźnięta zechcą wkupić się w twoje łaski. Waga uczciwie cię oceni.


Co Ci sprzyja?

Trygon Marsa z Plutonem (4-9 kwietnia) obdarzy cię charyzmą i siłą przebicia. Szansę na konstruktywną zmianę przyniesie ci trygon Merkurego z Saturnem (22-24 kwietnia).


Wystrzegaj się!

Niepotrzebnie się napracujesz podczas kwinkunksu Marsa z Saturnem (14-20 kwietnia). W czasie kwadratury Księżyca z węzłem księżycowym (14 kwietnia) sytuacja może cię przerosnąć.


 

Słońce i Merkury w kwinkunksie każą ci załatwiać nudne, lecz konieczne sprawy. Wprawdzie trygon Marsa przez pierwsze dwie dekady kwietnia doda ci energii, ale kwadratura Saturna opóźni lub zablokuje niektóre twoje działania. Za to Wenus pomoże wyplątać się z kłopotliwych układów.

reklama


Zobacz także