Horoskop miesięczny

Czas pełen uniesień i ważnych momentów. Bądź uważna, by niczego nie przeoczyć!
Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Uczucia:

Czas miłości. Na polu uczuciowym poszczęści ci się jak w bajce. W połowie miesiąca Wenus przesunie się do przyjaznego ci znaku Raka, zapewniając wspaniałą, romantyczną atmosferę na randkach. Będziesz pewna siebie, dzięki czemu wyzbędziesz się oporów. Panny, które sakramentalne „tak” wypowiedzą w dniach 21-27 lipca, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie do Neptuna, mają szanse na wyjątkowo szczęśliwe i zgodne małżeństwo. Pary z długim stażem wybaczą sobie nawet zdradę, pod warunkiem, że potrafią szczerze rozmawiać. Miłość, która was łączy, okaże się silniejsza od chwilowych zauroczeń. Z kolei wolne Panny mogą się obsesyjnie zakochać. Za siłę i koloryt tego uczucia odpowiada Pluton. Jego opozycje do Słońca (2-6 lipca), Merkurego (20-24 lipca) i Wenus (26-30 lipca) dodatkowo podsycą żar.


Rodzina:

Zaplanuj wakacje za granicą. W lipcu będziesz mieć niejedną okazję, by nacieszyć się towarzystwem przyjaciół. Na pierwszą połowę lipca, gdy Jowisz znajdzie się w znaku Raka, zaplanuj wakacyjne wojaże. Najlepiej za granicą. Gwiazdy zwiastują, że w tym czasie ludzie innych kultur będą ci wyjątkowo przychylni. Bardzo przyjemny czas zapowiada również Wenus przesuwająca się do znaku Raka – 18 lipca. To świetny moment na imprezowanie i wydawanie przyjęć. Będą niezapomniane. Za to z rodzeństwem w tym miesiącu nie dogadasz się zbyt dobrze. Prawdopodobnie jakieś zadawnione niesnaski dadzą o sobie znać. Z dziećmi też możesz mieć problemy. By im zapobiec, dużo z nimi rozmawiaj. Twój wysiłek nie pójdzie na marne. W końcu przekonasz je do swoich racji. A potem ci jeszcze za nie podziękują.


Zdrowie:

Zaopiekuj się sobą. Jeśli wypadają ci włosy albo pogorszył się stan skóry, zadbaj o zdrowszą dietę. Również żadnych konfliktów nie zostawiaj na potem, bo one też mogą ci szkodzić. Jeśli cierpisz z powodu jakichś niepokojących dolegliwości, koniecznie idź się przebadaj. Choć niewykluczone, że ich źródło leży w twojej psychice. Postaraj się tego dowiedzieć i poszukaj pomocy u lekarza albo psychologa. Jowisz przesuwający się w połowie lipca do znaku Lwa pomoże ci w skupieniu się na sobie. Wtedy wszystkie terapie przyniosą znakomite efekty. Spróbuj też medytacji i łagodnej gimnastyki. W rozluźnionym ciele myśli lepiej krążą.


Kariera:

Nie podpisuj umów. Nie ekscytuj się aż tak bardzo wyprzedażami, bo przyniesiesz do domu mnóstwo zbędnych rzeczy. Zwłaszcza jeśli wybierzesz się na zakupy między 17 a 21 lipca, kiedy Mars znajdzie się w kwadraturze do Słońca. Najlepiej zrób sobie listę potrzebnych rzeczy i staraj się jej trzymać. Inaczej zasypiesz dom przedmiotami. I zamiast poprawić sobie humor, jeszcze go pogorszysz. Trygon Marsa do Wenus (11-15 lipca) to nie jest dobry czas na inwestycje. Dlatego nie bierz wtedy żadnych kredytów i nie podpisuj umów. Wraz z początkiem miesiąca rusza do przodu Merkury wędrujący przez znak Bliźniąt. Dzięki temu twoja kariera również ruszy z miejsca. Nareszcie będziesz mógł zrealizować niemal wszystkie swoje pomysły. Z kolei sekstyl Wenus z Uranem (5-9 lipca) pozwoli ci z wdziękiem przeforsować najbardziej szalone projekty. Zyskasz przychylność współpracowników i będziesz mogła liczyć na wsparcie tych, do których wyciągnęłaś kiedyś pomocną dłoń. Panny szukające nowej pracy mają szansę znaleźć coś fantastycznego.


Co Ci sprzyja?

Powodzenie w interesach zapewni ci trygon Neptuna z Wenus (22-26 lipca). Siedzisz na żyle złota. Musisz tylko znaleźć sposób, by odpowiednio się do niej dobrać. Niespodzianki zmienią twoje życie. Na lepsze. Merkury w trygonie do Neptuna (17-21 lipca) pomoże ci w oficjalnych rozmowach i trudnych negocjacjach. Zdobędziesz to, co chcesz, i to z miłymi przygodami.


Wystrzegaj się!

Problemy w pracy zapowiada cofający się Uran (od 21 lipca). Twoje dążenia okażą się nieskuteczne. Gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze z Uranem (23-27 lipca), nie bierz udziału w żadnych ustaleniach, bo i tak nic z tego nie wyniknie.


 

reklama


Zobacz także