Horoskop miesięczny

Będziesz wyrozumiała, spokojna i skora do kompromisów. To świetnie zrobi twojemu związkowi.
Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Uczucia:

Miłość wszędzie. Mimo jesiennej aury, pisane są ci teraz romantyczne porywy serca. Możesz się zakochać i to z wzajemnością. A ta miłość okaże się lekiem na wszystkie codzienne smutki. Jeśli więc do niedawna spotykałaś felernych partnerów, z którymi było więcej kłopotów niż pożytku, to teraz uśmiechnie się do ciebie szczęście. Jeśli zaś już jesteś w związku, ma on szansę na dobre się rozwinąć. Gwiazdy wieszczą bowiem przypływ namiętności między wami i to, że znajdziecie jakąś wspólną pasję. Co więcej! W tym miesiącu nie grożą ci, droga Panno, żadne konflikty. Łatwo ci będzie pójść na wszelkie kompromisy i wykażesz się ogromną wyrozumiałością. To zaskarbi ci wdzięczność, podziw i uwielbienie drugiej połowy. Gdy pomysłowy Merkury utworzy sekstyl z pełnym zapału Marsem (19-23 listopada), zechcesz trochę poszaleć. Serce zacznie ci podpowiadać, byś robiła, Panno, ukochanej osobie niespodzianki i sprawiała jej drobne przyjemności. I to będzie strzał w dziesiątkę, bo partner ci się za to odwdzięczy z nawiązką.


Rodzina:

Miej oczy dookoła głowy. Rodzina będzie murem stała po twojej stronie. Po raz kolejny przekonasz się, że możesz na nią liczyć. A wsparcie bardzo ci się teraz, Panno, przyda. Na horyzoncie pojawi się bowiem osoba, która wyrządziła ci jakąś krzywdę i będzie próbowała zrobić to znowu. Miej zatem oczy dookoła głowy i uważaj na to, co i komu mówisz. Wszystko bowiem może być użyte przeciwko tobie. Jeśli należysz do Panien posiadających dzieci, teraz spróbują one zdominować cię. Twoja wyrozumiałość i pogodne nastawienie do życia nieco zamglą twój wrodzony krytycyzm. Dlatego uważaj, żebyś na zbyt wiele im nie pozwoliła, bo będzie z tego więcej szkody niż pożytku.


Zdrowie:

Zadbaj o relaks. Przez pierwsze dwie dekady listopada – kiedy Słońce gości w przyjaznym ci znaku żywiołowego Skorpiona – będziesz radosna, pełna sił witalnych i niespożytej energii. Dopiero ostatnie dni miesiąca mogą przynieść bóle głowy i ataki korzonków. A wszystko to przez życie na wysokich obrotach. Postaraj się znaleźć sposób na odreagowanie stresu i pozbycie się napięć. Zapisz się na jogę, na jakieś grupowe zajęcia. Albo przynajmniej podaruj sobie kilka spokojnych wieczorów przy kojącej muzyce.


Kariera:

Nie szastaj pieniędzmi. W pracę włożysz wiele serca i zechcesz spełniać swoje obowiązki z wielkim poświęceniem. Jednocześnie, wiedząc, że zasługujesz na awans albo przynajmniej jąkąś premię – teraz spóbuj o nie zawalczyć. Gwiazdy ci sprzyjają, zsyłając umiejętność przekonywania i negocjacji. Wykorzystaj je! To miesiąc sporych wydatków. I chodzi nie tylko o rachunki. Będziesz chętnie wydawać pieniądze na rozmaite zachcianki – jeśli nie dla siebie, to dla innych. A to niestety może mocno nadwerężyć twój domowy budźet. To źle! Merkury podpowiada bowiem, że już wkrótce będziesz potrzebować większej gotówki. Skoncentruj się zatem na planowaniu wydatków i odkładaniu pieniędzy „na wszelki wypadek”.


Co Ci sprzyja?

Pluton w sekstylu do Wenus (1-4 listopada) zapewni ci oszałamiające powodzenie u płci przeciwnej. Nie obawiaj się więc, że dostaniesz kosza. Również pod względem finansowym poradzisz sobie znakomicie. Kiedy od 28 listopada pozostaniesz pod wpływem wędrującego przez znak Strzelca Merkurego, staniesz się wyjątkowo bystry. Załatwisz każdą sprawę, a w pracy na pewno cię docenią.


Wystrzegaj się!

Pozostając pod wpływem Merkurego w kwadraturze z Marsem (19-23 listopada), możesz niepotrzebnie wdać się w dyskusję. Kwadratura Jowisza z Merkurym (21-25 listopada) sprawi, że trudno ci będzie dotrzymać daną komuś obietnicę.


 

reklama


Zobacz także