Horoskop miesięczny

Twoje w miarę uporządkowane życie zacznie być trochę bardziej burzliwe. Ale te burze mogą się okazać ekscytujące. I zmuszą cię do podjęcia ważnych decyzji.

Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Prognoza:

Jesteś bardzo gościnną panią domu dla Jowisza, który jakiś czas temu zamieszkał w twoim znaku. Ale, niestety, on w tym położeniu nie zawsze zachowuje się lojalnie. Człapie sobie w ciepłych kapciach do tyłu, zamiast dla uwijać się ciebie za dużą kasą, gromadzić dostatek, w lot chwytać szczęście. Nie musisz się martwić, zasoby Jowisza są nie do wyczerpania. On tylko przejściowo zwalnia szczodre rozdawiennictwo.

Jako osoba dokładna i precyzyjna możesz się, Panno, irytować opóźnieniami. Zaczniesz narzekać, że rozmaite, długo oczekiwane pomyślne dla ciebie rozstrzygnięcia – udział w spadku, darowizna, wypłata odszkodowania, odsetek zaczną się przesuwać w czasie. Choć miały być tuż, tuż w zasięgu ręki. Złośliwość losu? Nie! To sprawka właśnie wspomnianego już cofającego się Jowisza. Nie ma rady, trzeba się uzbroić w cierpliwość! Najważniejsze, że nic nie przepadnie, na pewno otrzymasz wszystko to, co ci się od życia należy. 

Z podobną zwłoką możesz mieć do czynienia nawet w kontaktach towarzyskich. Jakiś zaplanowany huczny wieczór karnawałowy, wspólny wyjazd na atrakcyjny zimowy urlop, a może do ciepłych krajów? Wszystko to proszę bardzo! Ale niestety w późniejszym terminie… Nie przyzwyczajaj się jednak zbytnio do poślizgów Saturna i pączki kup w tłusty czwartek, nie w piątek. 

Miłość, przed którą się bronisz, Panno, jednak cię dopadnie i to jeszcze przed walentynkami. Nie będziesz miała wyjścia, twój ukochany w końcu postawi ci ultimatum. Albo rozstajesz się ostatecznie ze swoim stałym partnerem, a z nim wyjeżdżasz (prawdopodobnie na dłużej, za granicę, gdzie dostał nową, atrakcyjną pracę), albo to ostateczny koniec waszej znajomości. I nie ma od tego odwrotu. Niby nie powinnaś się zastanawiać, bo twój stały związek jest właściwie w rozsypce. A twój nowy partner to niezłe ciacho, ale… Czekają cię nieprzespane noce, bo dlaczego nie mówi o małżeństwie? Ty najlepiej wiesz, czy to osoba odpowiedzialna i jak bardzo ci na niej zależy. A może tylko na razie nie zaproponowała...? 

W twojej rodzinie pojawi się poważny problem do przedyskutowania. Jeśli dotąd nie trzymaliście się razem, wspólne narady was do siebie zbliżą. Bezdzietni krewni zdecydowali się adoptować dziecko? Czy lepiej niemowlę, czy odchowanego trzylatka? Cokolwiek doradzicie, oni potrzebują przede wszystkim waszej akceptacji i wsparcia. 

Ważna będzie PRACA 

Saturn ma wobec ciebie plany długofalowe. Chce zrobić z ciebie, Panno, szefa odnoszącego wielkie sukcesy. Już sprawił, że nie wystarcza ci pozycja szeregowego pracownika i odważnie wychodzisz przed szereg. Nie pozwalasz się wykorzystywać i głośno protestujesz, gdy inni przypisują sobie twoje zasługi. 

Na początku miesiąca Mars w sekstylu z Plutonem pozwoli ci odkryć, że ktoś w bardzo zakamuflowany sposób podważa twoje autorstwo projektu, fałszuje dane, a może nawet ukrywa jakieś dokumenty. Nie zrobisz afery, lecz załatwisz sprawę stanowczo i z klasą. To wzbudzi powszechne uznanie. A podczas zastępstwa na kierowniczym stanowisku sprawdzisz się tak dobrze, że grono zawistników mocno się zaniepokoi. Jeśli już jesteś szefem albo kierujesz własną firmą uwierz, że nadszedł czas rozwoju i większej ekspansji.


 

reklama


Zobacz także