Horoskop miesięczny

W trwałym związku czas napięć i kłótni. Spokojnie to przeczekaj.

Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Uczucia:

Miłość cię uskrzydli. Pod względem towarzyskim zapowiada się moc atrakcji. To doskonały czas, jeśli wciąż szukasz, Panno, pary. Najlepiej ci będzie w czasie trygonu Plutona do Jowisza (10-14 października) i Wenus (21-25 października). Przełomowa może się okazać ostatnia dekada miesiąca. Wtedy bowiem spotkasz kogoś, kto wleje w twoje życie nowe światło. Rozkwitniesz, a miłość cię uskrzydli i nareszcie spojrzysz na świat mniej podejrzliwie. Masz szansę wejść w nowy etap życia. Może cię do tego zachęcać osoba, o której do tej pory niezbyt dobrze myślałaś. Jak się okaże – zupełnie niesłusznie. Zmienisz podejście do niektórych spraw i ludzi, co nie wszystkim się spodoba. Chwilowa rozłąka z osobami, którym się wydaje, że wiedzą lepiej, jak powinnaś żyć, z pewnością ci nie zaszkodzi. Jeśli zaś jesteś Panną w trwałym związku, przed tobą czas napięć i nerwów. A to wszystko za sprawą opozycji Neptuna z Marsem (5-9 października) i Wenus (15-19 października), która postawi cię przed koniecznością podjęcia decyzji co do dalszych losów waszego związku. Jeśli zaś zechcesz uwolnić się z toksycznej relacji – gwiazdy pomogą ci zrobić to bezboleśnie.


Rodzina:

Dbaj o relacje z krewnymi. Neptun w opozycji do Wenus w połowie października sprawi, że dla rodziny będziesz na każde zawołanie. Ale uważaj – to wcale nie musi być dobre. Możesz bowiem niechcący dać sobie wejść na głowę. W tym miesiącu masz szansę zbliżyć się do krewnych, którzy mieszkają w sporej odległości od ciebie. I słusznie! Bo okażą się to bardzo cenne relacje, które dadzą ci wiele satysfakcji. Na znajomych raczej nie będziesz mogła zbytnio liczyć. Zajęci swoimi sprawami chętniej skorzystaliby z twoich rad niż sami angażowali się w twoje kłopoty.


Zdrowie:

Ubieraj się ciepło. Uran tworzy w tym miesiącu opozycję do Słońca i Merkurego. Twoje zdrowie może się więc albo gwałtownie pogorszyć, albo raptownie poprawić. W każdym razie spodziewaj się przełomu. Jednak jeśli jesteś Panną urodzoną w sierpniu, musisz być bardziej cierpliwa. Za sprawą Saturna nie wszystko bowiem pójdzie zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Uważaj, by się nie przeziębić, staraj się mieć zawsze przy sobie ciepłe okrycie. I absolutnie nie lekceważ teraz zmiennych warunków pogodowych. Na szczęście po 23 października odzyskasz równowagę wewnętrzną. A jeśli zachorujesz, twój organizm dobrze zareaguje na wszelkie leczenie – nawet babcine metody sprawdzą się doskonale.


Kariera:

Licz na siebie. Dobrze zaplanuj wydatki, bo teraz będzie ich więcej. Nieoczekiwanie zostaniesz zmuszona sięgnąć po żelazne oszczędności i nie tak szybko uda ci się odrobić straty. Słońce wędrujące przez znak Wagi (do 23 października) może dodatkowo skłaniać cię do życia ponad stan i nieliczenia się z kosztami. Miej się na baczności, bo przesadzisz i wpędzisz się w finansowe tarapaty. O pewnych sprawach nie rozmawiaj z kolegami z pracy. Nie wszyscy są ci życzliwi. Najpierw ktoś ci pomoże, a potem będzie ci wmawiał, że się do niczego nie nadajesz. Licz, Panno, na siebie, a z pomocy innych korzystaj jedynie w ostateczności. Planujesz zaciągnąć pożyczkę w banku? To nie jest teraz odpowiedni czas, zwłaszcza jeśli masz jeszcze dawne zobowiązania. W pracy nie eksperymentuj, szczególnie w dniach 23-27 października, kiedy Merkury ustawi się w opozycji do Urana, skłaniając cię do ryzyka.


Ważne znaki:

Skorpion dostrzeże i doceni twoje starania. Wkupisz się w łaski Lwa. Raka będziesz musiała do siebie przekonywać. A konflikt z Wodnikiem rozejdzie się po kościach.


Co Ci sprzyja?

W czasie koniunkcji Merkurego z planetoidą Juno (1-5 i 21-25 października) szef doceni twoje starania. Być może dostaniesz nawet podwyżkę. W dniach 5-9 i 11-15 października Merkury utworzy sekstyl z Saturnem. To idealny czas na rozplanowanie budżetu rodzinnego i poszukanie nowych źródeł dochodu. Podejmiesz słuszną decyzję i utwierdzisz się w swoich postanowieniach.


Wystrzegaj się!

Kwadratura Merkurego z Plutonem (20-24 października) obnaży twoją słabość, którą będziesz maskować złością. Reaguj adekwatnie do okoliczności. Inaczej stracą twoi bliscy, ty też. A przykrych słów wypowiedzianych w chwili wzburzenia nie da się już cofnąć.


 

reklama


Zobacz także