Horoskop miesięczny

Nie przesadzaj z krytyką. Trudno ją będzie znieść partnerowi – pokłócicie się.

Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Uczucia:

Zacznij wymagać. Nów Księżyca sprawi, że będziesz, Panno, z większą odwagą mówiła o swoich potrzebach. Dość już udawania, że wszystko spływa po tobie jak po kaczce, podczas gdy tak naprawdę mocno to przeżywasz. Nie możesz oczekiwać od partnera, żeby czytał w twoich myślach i odgadywał, co cię boli. Uległość ma swoje granice i teraz, kiedy Słońce, Jowisz i Mars wędrują przez twój znak, wyraźnie je wyznaczysz. Jeśli w twoim związku dzieje się coś, co z trudem akceptujesz, zastanów się. Może warto przestać się poświęcać, a zacząć wymagać. Ale uważaj, nie przesadź z krytyką. Ona przychodzi ci z wielką łatwością, jednak twojemu partnerowi może być bardzo trudno wszystko przełknąć. Postaraj się wypracować kompromis, a nie wymuszać zmian. Jeśli jesteś samotną Panną, uważaj na początku miesiąca, kiedy Słońce ustawi się w opozycji do Neptuna. Wówczas łatwo  będzie zapomnieć o rozsądku i wpakować się w sytuację, w której ktoś cię wykorzysta.

Horoskop miłosny przygotowany specjalnie dla Ciebie i Twojego partnera znajdziesz tutaj: Horoskop miłosny


Rodzina:

Mnóstwo obowiązków. W pierwszym tygodniu września obowiązki domowe mocno cię przytłoczą. Tylko część dasz radę wypełnić. Najtrudniejszy moment przypadnie na dni 24-28 września, gdy przebywający w twoim znaku Mars utworzy kwadraturę z ponurym Saturnem. Postaraj się zachować spokój. O konflikt z rodzicami też nie będzie łatwo, więc omijaj szerokim łukiem tematy, które zawsze was różnią. Dzieci nie spuszczaj z oka, zwłaszcza w dniach 7-11 września, gdy Pluton utworzy kwadraturę z Merkurym. Mogą za twoimi plecami zrobić coś, czego nigdy byś się, Panno, po nich nie spodziewała. W życiu towarzyskim szykują się zmiany na lepsze. Saturn opuszcza znak Skorpiona, zatem w drugiej połowie miesiąca osoby, z którymi dotychczas trudno było ci nadawać na tej samej fali, nagle się przed tobą otworzą. Uznasz, że macie sobie nie tylko wiele do powiedzenia, lecz całkiem sporo was łączy. Jedynie pod koniec miesiąca, kiedy w znaku Barana dojdzie do pełni i zaćmienia Księżyca, ktoś może cię rozczarować, oczekując od ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia.

Kosmogram urodzeniowy przygotowany według daty urodzin dziecka sprawdź tu: Kosmogram dziecka


Zdrowie:

Uważaj na siebie. Musisz uważać na kontuzje i skaleczenia. Potrzebujesz teraz bardzo dużo ruchu, aby wydatkować nadmiar energii podyktowany wpływem Słońca i Jowisza w twoim znaku zodiaku. Będzie cię po prostu nosić, dlatego musisz znaleźć sposób na rozładowanie nie tylko emocji, ale też napięcia psychicznego. Choć będziesz miała ochotę ruszyć do przodu, to jednak powinnaś wiedzieć, kiedy się zatrzymać. W przeciwnym razie twój organizm wkrótce wystawi ci rachunek i zacznie niedomagać. Wrzesień to nie najlepszy czas na długie wyjazdy i męczące podróże samochodem, zwłaszcza jeśli urodziłaś się pod koniec sierpnia. Planety przestrzegają bowiem przed wypadkami i uszkodzeniami ciała. Jeśli rozpiera cię energia, rozpocznij treningi, które od dawna odkładałaś na później. Teraz łatwo ci będzie uczynić je twoją przyjemną rutyną. Tak trzymaj!

Wpisz swoja datę urodzenia i sprawdź swój horoskop zdrowotny


Kariera:

Na sukces trzeba poczekać. Nadrobisz zaległości i wytyczysz nowe cele. Pod wpływem Słońca (do 23 września) i Marsa (od 25 września) przebywających w twoim znaku zechcesz postawić na siebie. Ale promowanie własnej osoby nie zawsze przełoży się na sukces zawodowy. Znasz swoją wartość i wiesz, na co cię stać. Jednak na zwycięstwo będziesz musiała jeszcze trochę poczekać.

Pełny horoskop biznesowy znajdziesz tu: Horoskop biznesowy według daty urodzenia


Ważne znaki:

Byk okaże się mądrym doradcą. Życiowe problemy przegadaj ze Strzelcem. Wodnikowi lepiej się nie narażać. Na Bliźniętach możesz się zawieść.

Tu znajdziesz: Osobisty kosmogram urodzeniowy wraz z dokładna interpretacją


Co Ci sprzyja?

Nów Księżyca w twoim znaku (13 września) doda ci odwagi do spełniania marzeń. Zaczniesz chwytać okazje i korzystać z chwili. Warto w tym czasie rozpocząć realizację nowych zadań. Mars przebywający od 25 września w twoim znaku doda ci pewności siebie. To dobry moment na przeforsowanie swoich pomysłów.


Wystrzegaj się!

Poczucie wyobcowania, spadek nastroju oraz kłopoty ze zdrowiem mogą się nasilić w czasie opozycji Merkurego z planetoidą Westą (4-8 września). Staraj się wyciszyć i nie brać na siebie za dużo. Kiedy Merkury ustawi się w kwadraturze do Plutona (7-11 i 23-27 września), ktoś wykorzysta twój zapał do swoich celów.


 

reklama


Zobacz także