Horoskop miesięczny

Czas na poważne rozmowy. Staw im czoło, a wszystko pójdzie po twojej myśli.
Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Uczucia:

Bądź wyrozumiała. Nie wszystko ułoży się, jak chcesz. Neptun znajduje się w ruchu wstecznym, więc czekają cię trudne rozmowy z partnerem. Niestety, po raz kolejny będziesz musiała wrócić do odpychanych i niewygodnych dla ciebie dyskusji. Ale nie martw się! Nie tylko je przetrwasz, ale może w końcu uda wam się wypracować dobrą ugodę. Planety wskazują, że masz zbyt wiele oczekiwań wobec partnera i stawiasz mu za duże wymagania. Postaraj się popatrzeć na rzeczywistość z jego perspektywy i być wyrozumiała. To opłaci się wam obojgu. Trzeźwy osąd zachowaj zwłaszcza wtedy, gdy dopiero zaczynasz się z kimś spotykać. Szczególnie w dniach 18-22 października, kiedy przebywająca w znaku Lwa planetoida Juno ustawi się w kwinkunksie do Neptuna. W przeciwnym razie możesz bliską ci osobę mocno do siebie zniechęcić i zdrowo wystraszyć.


Rodzina:

Życzliwe otoczenie. W życiu towarzyskim nagłe ożywienie. Świetne relacje zagwarantuje ci Wenus i Słońce, które w drugiej połowie października przesuwają się do przyjaznego ci znaku Skorpiona. Na początku miesiąca nadarzy się szansa, by poznać kogoś niezwykle interesującego, kto może stać się twoim przyjacielem od serca. Miej zatem oczy szeroko otwarte, bo łatwo tę osobę przegapić. Możesz również liczyć na najbliższą rodzinę. Pomoc ze strony partnera, rodziców, czy rodzeństwa okaże się nieoceniona. Jesteś szczęściarą, bo masz po swojej stronie wielu życzliwych ludzi. Wszystkie problemy staraj się rozwiązywać od razu – październikowa aura sprzyja bowiem znajdowaniu najlepszych rozwiązań.


Zdrowie:

Dużo się ruszaj. Najwięcej przykrych dolegliwości czeka cię z powodu problemów ze stawami i krążeniem. A najlepszym lekarstwem na nie jest umiarkowany ruch. Zadbaj więc o codzienną jego dawkę. Staraj się dużo spacerować, ale nie biegać. Jazda na rowerze także ci nie zaszkodzi. Jeśli jednak twój stan na tyle się pogorszy, że będziesz musiała dać organizmowi odetchnąć, najpewniej zabierze ci to kilka tygodni. Wszelkie urazy będą ci się bowiem gorzej goić. Po 10 października chroń gardło i struny głosowe. Jeśli złapiesz infekcję, może się nie obyć bez zapalenia krtani. Świetnie ci zrobią inhalacje, jak również większe dawki witaminy A i E. Otocz się zapachami. Aromaterapia okaże się strzałem w dziesiątkę podczas długich jesiennych wieczorów.


Kariera:

Załatwiaj sprawy w urzędach. Świetny czas na uporządkowanie finansów. Wenus i Słońce w znaku Wagi sprzyjają bowiem załatwianiu problemów majątkowych, wizytom u notariusza lub adwokata. Zatroszcz się teraz o sprawy urzędowe, a obejdzie się bez nieprzyjemnych zawirowań. Unikaj jedynie roztrząsania sporów prawnych czy sądowych w dniach 6-10 października, kiedy Słońce z Wenus znajdą się w kwadraturze do niszczącego Urana. Możesz wówczas posunąć się o krok za daleko albo niechcący sobie zaszkodzić. W sprawach zawodowych czeka cię ważny przełom.


Co Ci sprzyja?

Koniunkcja Merkurego z planetoidą Pallas (11-15 października) to wskaźnik twórczych pomysłów i wyjątkowych szans. Możesz stworzyć coś oryginalnego, co wyróżni cię spośród innych. Energię i zapał zaś podkreśla sekstyl Merkurego z Marsem i Jowiszem (16-21 października). Pod jego wpływem możesz z powodzeniem ruszyć z nowym projektem.


Wystrzegaj się!

Już 4 października Merkury wejdzie w ruch wsteczny. Uważniej więc doglądaj swoich interesów. Bagatelizując problemy, narażasz się na spore straty. Kwadratura Merkurego z planetoidą Juno (7-11 października) spowoduje kłopoty w relacjach z ludźmi i potężne awantury.


 

reklama


Zobacz także