Horoskop miesięczny

Powściągnij swój krytycyzm i trzymaj emocje na wodzy. Inaczej sobie zaszkodzisz.
Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Uczucia:

Czas miłości, czas kłótni. Twój stosunek do partnera może być dwuznaczny. Jedne rzeczy zaczną cię w nim niesamowicie pociągać, a inne odpychać. Mimo że będzie ci trudno, postaraj się wszystkie zaakceptować. Przecież nikt nie jest idealny i bez wad. Jeśli należysz do Panien zaobrączkowanych, w tym miesiącu okażesz się wyjątkowo impulsywny. Dlatego trzymaj emocje na wodzy i naucz się nad sobą panować. Inaczej możesz, Panno, wywołać awanturę, o której przez długie miesiące nie uda ci się zapomnieć. Pamiętaj też, że jeśli coś obiecałaś, musisz się z tego wywiązać. Nawet jeśli miałoby cię to wiele kosztować. W przeciwnym razie możesz utracić zaufanie partnera. Sytuacja, droga Panno, unormuje się dopiero w ostatnim tygodniu sierpnia. Za sprawą Wenus, która utworzy kwadraturę z Marsem, poczujesz nagły przypływ uczuć. Zarówno we własnym sercu, jak i ze strony ukochanej osoby. Czułość i wyrozumiałość, jakie otrzymasz, sprawią, że odzyskasz spokój i z nadzieją spojrzysz w przyszłość. Jeśli zaś należysz do grona samotnych Panien, celebruj bycie tylko ze sobą. Planety wieszczą, że ten stan wkrótce może się zmienić.


Rodzina:

Trzymaj emocje na wodzy. Zdenerwujesz się, że twoje starania złagodzenia napiętej sytuacji w domu idą na marne. Może przyjęłaś złą taktykę. Pouczanie i krytykowanie innych – do czego masz duże skłonności – rzadko wychodzi ci na dobre. Dlatego spróbuj wrzucić na luz i trochę odpuścić. Duża szansa, że sytuacja rozwiąże się sama. Jeśli jeszcze nie byłaś, Panno, na urlopie, koniecznie teraz o tym pomyśl. Kilka dni w innym klimacie pozwoli ci złapać dystans i naprawić nadszarpnięte relacje z najbliższymi. Pod koniec sierpnia gwiazdy wieszczą jakąś ważną, długo przekładaną rozmowę. Przeprowadź ją bez lęku, bo ona otworzy ci oczy na wiele spraw. Postaraj się tylko trzymać emocje na wodzy, bo coś ważnego przeoczysz.


Zdrowie:

Dbaj o ruch i dietę. Przez większość miesiąca dręczyć cię będą złe myśli. Dopiero Słońce przesuwające się do twojego znaku w ostatniej dekadzie miesiąca, przyniesie ci ukojenie. Wtedy też zechcesz podróżować, poznawać ludzi i ich zwyczaje albo po prostu zająć się wreszcie tym, co lubisz najbardziej. Zmobilizuj się wtedy do większej aktywności fizycznej. Przyniesie ci to ogromne korzyści i potężny zastrzyk energii. W drugim i trzecim tygodniu miesiąca uważaj na to, co jesz. Twoja wątroba może się bowiem trochę zbuntować. By temu zapobiec, najlepiej zmień dietę na lżejszą. Unikaj smażonych i grillowanych potraw. Zastąp je świeżymi warzywami i gotowanymi rybami.


Kariera:

Nie podpisuj umów. Zechcesz szukać zmian. Codzienna rutyna da ci się we znaki. To dobry moment na rozglądanie się za nowym zajęciem, zapisanie się na jakieś kursy rozwojowe albo zawalczenie o awans. Teraz, droga Panno, masz szansę osiągnąć wszystko, o czym zamarzysz. Na początku miesiąca, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z Jowiszem, przybędzie ci sporo pilnych do załatwienia spraw finansowych. Pamiętaj o zapłaceniu rat, rachunków czy oddaniu długów. Inaczej zaległości odbiją ci się czkawką. Tym bardziej że w ostatniej dekadzie miesiąca nabierzesz ogromnej chęci na wydawanie kasy. Planety przestrzegają, byś w tym miesiącu nie podpisywała żadnych nowych umów ani nie inwestowała w nic pieniędzy, bo możesz gorzko żałować.


Co Ci sprzyja?

Dzięki koniunkcji Jowisza z Merkurym (1-4 sierpnia) nie tylko będziesz tryskała pomysłami i humorem, ale też znajdziesz sprytne rozwiązanie każdego problemu, zwłaszcza zawodowego. Pluton znajdzie się w trygonie do Merkurego (19-23 sierpnia), więc przyciągniesz do siebie szczęście i powodzenie, a być może nawet sporą wygraną. Będzie tyle do zrobienia, że na myślenie o problemach nie wystarczy ci czasu.


Wystrzegaj się!

Nowe pomysły okażą się strzałem w dziesiątkę. Ale z ich praktycznym wykorzystaniem mogą być problemy. Merkury tworzy opozycję z Neptunem (17-21 sierpnia), dlatego do pewnych spraw zabierzesz się bez należytego zastanowienia.


 

reklama


Zobacz także