Horoskop miesięczny

Wyłącz emocje i staraj się obiektywnie oceniać każdą sytuację. Będzie ci łatwiej.
Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Uczucia:

Analizuj fakty. Nie będziesz próżnować ani chować się po kątach. W twoim otoczeniu pojawią się osoby, które okażą ci zainteresowanie. To szczególnie ważne, jeśli należysz do Panien, które wciąż nie znalazły swojej drugiej połówki. Rozejrzyj się, a na pewno znajdziesz kogoś, kto wyjątkowo mocno przypadnie ci do gustu. Pamiętaj jednak, by powściągnąć swój krytycyzm i nie stawiać nowo poznanej osobie zbyt wysokich wymagań. Bo ją wystraszysz, zanim na dobre się zaangażuje. A co z Pannami w stałych związkach? U was raz lepiej, raz gorzej. Za sprawą planet będziesz w tym miesiącu wyjątkowo zazdrosna. Z tego powodu między tobą a twoim partnerem mogą wybuchać kłótnie i nieporozumienia. Pamiętaj, że zwykła uprzejmość nie od razu musi oznaczać, że ukochana osoba z kimś flirtuje. Zamiast się martwić, wykorzystaj, Panno, swoją intuicję i zdolność do głębokiej analizy. Gdy weźmiesz pod uwagę wszystkie fakty, zdołasz wyciszyć emocje i nie powiesz tego, czego mogłabyś potem żałować. W drugiej połowie miesiąca w sukurs przyjdzie ci Wenus w znaku Bliźniąt. Przyjdą ci do głowy dobre pomysły wspólnego spędzania czasu. A wtedy lęki ucichną.


Rodzina:

Zmiany, zmiany. Czas zaprowadzić porządki, zarówno wokół siebie, jak i w relacjach z krewnymi. Zacznij od domu. Wyrzuć przeterminowane produkty, zastanów się, co zrobić z rzeczami, których na pewno już nie użyjesz. Nie gromadź przedmiotów, które i tak prędzej czy później trafią na śmietnik. Postaraj się kierować filozofią feng shui i pozbądź się wszystkiego, co powoduje zakłócenia w cyrkulacji energii. Przygotuj się również na zmiany w stosunkach z domownikami. Nie przejmuj się, jeśli ktoś nie będzie się zachowywał tak, jak sobie życzysz. Nie wszyscy muszą dostosować się do twoich oczekiwań. Będzie lepiej, jeśli spuścisz z tonu. Na rodzinnych imprezach zaczniesz królować. A te organizowane u ciebie jak zwykle utrzymają dobry poziom. Zadbasz o to, by nikomu niczego nie zabrakło. Wyjątkowo ciepłe stosunki połączą cię w tym miesiącu z kimś z dalszej rodziny. Odbudujesz stosunki lub zdasz sobie sprawę, jak wiele was łączy. A jeśli masz dzieci? Postaraj się wprowadzić większą dyscyplinę do ich codziennego życia. I pilnuj, by wywiązywały się ze wszystkich obowiązków. To bardzo dobrze im zrobi i nauczy większej samodzielności.


Zdrowie:

Nie bagatelizuj choroby. Energii ci nie zabraknie. Zaimponujesz innym siłą i wytrzymałością. Nawet jeśli będziesz miała, Panno, chwile słabości, na pewno się do tego nie przyznasz. By utrzymać dobrą formę, zacznij regularnie ćwiczyć. Intensywny wysiłek fizyczny pozwoli ci skutecznie pozbyć się stresu, na który będziesz teraz nie dość odporna. W dniach od 3 do 8 kwietnia, gdy Słońce utworzy konfiguracje z Uranem i Plutonem, może cię złapać jakaś krótka infekcja z wysoką gorączką. Nie staraj się wtedy jej przechodzić, tylko kładź się do łóżka. W przeciwnym razie zafundujesz sobie poważne problemy z układem oddechowym.


Kariera:

Proś o pomoc. Musisz się mocno zaangażować w pracę, bo ciężko ci będzie wycofać się z podjętych zobowiązań. W drugiej połowie miesiąca, kiedy Merkury wejdzie do przyjaznego ci znaku Byka, napotkasz jakieś poważne trudności. Nie wahaj się prosić o pomoc, bo ludzie będą ci życzliwi. Możesz więc liczyć na ich wsparcie. W drugiej połowie kwietnia przypłyną do ciebie niezłe pieniądze lub otrzymasz kosztowny prezent.


Ważne znaki:

Lew będzie służył radą, Koziorożec zaś przekaże ci ważną wiadomość. Nie oczekuj za wiele od Skorpiona. Szczerość Wodnika okaże się fałszywa.


Co Ci sprzyja?

Na początku miesiąca podejmuj ważne decyzje. Bo pozostaniesz pod wpływem trygonu Merkurego z Saturnem, który podkreśli twój racjonalizm oraz zdolność dokonywania mądrych wyborów. Kiedy w dniach 17-21 kwietnia Merkury utworzy sekstyl z Neptunem, nie zabraknie ci wyobraźni, by ogarnąć nawet najtrudniejsze sprawy. Zdobędziesz cenne informacje.


Wystrzegaj się!

Kwadratura Plutona z Merkurym (6-10 kwietnia) sprawi, że ktoś może zmuszać cię do czegoś, na co nie masz ochoty. Problemy rodzinne zapowiada Merkury w kwadraturze do Ceres (14-18 kwietnia). Nie wchodź w konflikty z bliskimi i nie krytykuj ich, bo źle na tym wyjdziesz.


 

reklama


Zobacz także