Horoskop miesięczny

Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Prognoza:

Wakacyjny romans? Gwiazdy są na tak! W czasie sekstylu Wenus z Merkurym (9-11 sierpnia) możesz spotkać kogoś, z kim połączy cię idealne porozumienie. Dalekie spacery, niekończące się rozmowy... Tobie będzie to wystarczać, ale możesz mieć wrażenie, że partner za bardzo naciska na skonsumowanie związku. Nie myśl jednak, że zależy mu wyłącznie na seksie. Gdyby tak było, nie byłby z tobą. Po prostu nie każdy potrafi kochać platonicznie, tak jak ty. Panny w stałych związkach mogą być narażone na zaczepki ze strony płci przeciwnej. Nie będzie ci się to podobać, a partnerowi tym bardziej! Uważaj, byś w czasie opozycji Wenus z Plutonem (13-17 sierpnia) nie wdała się z tego powodu w jakąś awanturę. Jeżeli cierpisz po rozstaniu, lekarstwem na zranione serce okaże się wyjazd z przyjaciółką lub kumplem.


Rodzina:

Trudno ci będzie przejść obojętnie obok problemów bliskich. Mimo wielu własnych zajęć, zawsze znajdziesz czas, by spotkać się, wysłuchać ich, poradzić, pomóc. Wytchnienie i ulgę odczujesz dopiero po 21 sierpnia. Okaże się wówczas, że jakiś niesforny członek rodziny, który przysparzał ci dotąd samych trosk, wreszcie dojrzał i wyszedł na ludzi. W związku z czym spadnie ci kamień z serca. Nie szczędź sobie rozrywek towarzyskich i kulturalnych. Pozwól przyjaciołom zaprosić się na piknik, imprezę, wspólny wyjazd. I niech tym razem to ktoś inny martwi się o bilety i całą organizację.


Zdrowie:

Uda ci się połączyć przyjemne z pożytecznym. Np. koszenie trawy na działce z opalaniem lub malowanie płotu ze słuchaniem ulubionej muzyki lub audiobooka. Panny, które wyjadą na zorganizowaną wycieczkę, spędzą czas aktywnie, zwiedzając zamki, muzea, parki narodowe. Uważaj, bo w takim tempie w połowie turnusu opadniesz z sił. Połóż się czasem na leżaku lub w hamaku i spędź tak choćby i cały dzień. Żeby nie mieć wyrzutów sumienia, że tracisz czas, możesz robić na drutach. To odpręża, a tego właśnie domaga się teraz twój przemęczony, zestresowany organizm.


Kariera:

To normalne, że w czasie urlopu współpracowników przejmujesz ich obowiązki. Ale jeśli ktoś już dawno wrócił do pracy, a ty nadal zajmujesz się jego działką, gdy twoja leży odłogiem, to znak, że pozwoliłaś zrobić z siebie wielbłąda. Czas wreszcie z tym skończyć! Nie unikniesz przy tym konfliktów i oskarżeń o niekoleżeńskość, ale nie pozwalaj sobą manipulować. W razie czego przedstaw problem szefowi. Panno z trzeciej dekady, nie umniejszaj swoich osiągnięć. Bądź z nich dumna i podkreślaj na każdym kroku nawet najmniejsze zasługi dla firmy. Zwłaszcza, jeśli od jakiegoś czasu marzy ci się awans. Brak pracy to przejściowy problem. Jeżeli tylko zechcesz, znajdziesz sobie jakieś dorywcze zajęcie, dbaj tylko, by nie zostać oszukaną. Żadnych umów na gębę, nawet jeśli ze zleceniodawcą znacie się od lat lub jesteście spokrewnieni. Dotyczy to szczególnie Panien urodzonych w drugiej dekadzie. Po 22 sierpnia rynek pracy szeroko otworzy dla ciebie swoje podwoje. Możesz podpisać umowę na stałe lub założyć własną firmę.


Ważne znaki:

Możesz polegać na rozsądku Byka. Swoich sekretów nie powierzaj Lwu.


Co Ci sprzyja?

Trygon Wenus z Neptunem (10-14 sierpnia) obudzi twoją fantazję, kreatywność, pomoże oderwać się od codzienności. W czasie koniunkcji Słońca z Merkurym (25-27 sierpnia) podejmiesz mądre decyzje i umocnisz swoją pozycję.


Wystrzegaj się!

Sprawy uczuciowe mogą ci się wymknąć spod kontroli w czasie kwadratury Wenus z Jowiszem (15-19 sierpnia). Uważaj na swoje zdrowie i nie podejmuj żadnego ryzyka podczas zaćmienia Słońca (20-22 sierpnia).


 

Wyślij ambicję na wakacje. A sama lepiej teraz odpoczywaj, baw się i nie chciej zbyt wiele naraz. Choć Merkury w twoim znaku przyniesie ci mnóstwo pomysłów, Mars wstrzymywać będzie ich realizację. Do życiowych porządków skłania cię Słońce w znaku Lwa (do 21 sierpnia). Sekstyl Wenus (do 25 sierpnia) umili ci wolny czas, ale musisz go znaleźć.

reklama


Zobacz także