Horoskop miesięczny

Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Co Ci sprzyja?

Gdy w dniach 1-5 czerwca Merkury utworzy trygon z Plutonem, otrzymasz wsparcie z najmniej oczekiwanej strony. Podczas sekstylu Mekrurego z Uranem (26-30 czerwca) masz szansę zawrzeć znajomość, która szybko przerodzi się w przyjaźń.


Wystrzegaj się!

Merkury w kwadraturze z Neptunem (19-23 czerwca), ześle ci jakieś niewygodne układy. Między 21 a 25 czerwca Merkury tworzy kwadraturę z Jowiszem. Wystrzegaj się niedyskrecji, bo możesz sobie zaszkodzić.


 

Pojawią się okazje, na które tak długo czekałaś. Nie broń się przed zmianami, wyjdą ci na dobre.

Niebo nad tobą
Jowisz wciąż zsyła ci wiele szans. Jednak Saturn w kwadraturze radzi daleko posuniętą ostrożność, bo wiele spraw może mieć ukryte dno. Ale opozycja Neptuna pomoże ci zrozumieć cudze intencje. Merkury, przemierzając znak Byka (do 12 czerwca), dobrze rokuje w pracy i interesach. Po 13 czerwca w Bliźniętach umożliwi ci skok w karierze. Trygon Wenus zaprowadzi ład w uczuciach i pozwoli podjąć wreszcie tę najważniejszą decyzję. 

Uczucia i związki 
Wielka fala kochania 

Panny w związkach czekają miłe chwile, pełne miłości i bliskości. Jeśli urodziłaś się w środku znaku, naprawa wzajemnych relacji wymagać może większego zaangażowania z twojej strony. Ale warto podjąć wysiłek i wyciągnąć do partnera rękę. Jeśli jasno ustalicie wzajemne oczekiwania, wasze wspólne życie stanie się prostsze. Jeżeli jednak dojdziesz do wniosku, że twój partner jest niereformowalny, może czas na zmianę? Samotna Panno, to ty teraz decydujesz, czy się z kimś zwiążesz. Korzystaj więc z okazji do poznawania nowych osób, choć nie musisz od razu myśleć o stałym związku. Może się bowiem okazać, że bycie singlem ma plusy, zwłaszcza dla Panien z trzeciej dekady. A „sam" bynajmniej nie oznacza „samotny". 

Rodzina i przyjaciele 
Nie poruszaj drażliwych tematów 

Możesz czuć się przytłoczony obowiązkami, tym bardziej że choroba kogoś z rodziny ci ich przysporzy. Może trzeba będzie zaopiekować się zwierzęciem lub dziećmi chorego. Na szczęście masz wsparcie ze strony bliskich, którzy bez szemrania przejmą część domowych zadań. Nie stroń od towarzystwa, przyjaciele sprawią, że nawet po ciężkim dniu na twej twarzy pojawi się uśmiech. Niech cię tylko nie skusi, by kogoś pouczać czy wymądrzać się na tematy, o których masz tylko blade pojęcie. Może się okazać, że ktoś ze znajomych bezlitośnie obnaży luki w twojej wiedzy. 

Praca i pieniądze 
Działaj, a nie ominie cię sukces 

W pracy szykuje się dużo do zrobienia. Ale tym razem, oprócz pracowitości i rzetelności, wykażesz się kreatywnym podejściem, więc nic cię nie zaskoczy. Będziesz mieć dobry pomysł na siebie, wykorzystaj to, by zbudować sobie opinię osoby nie do ruszenia. A jeżeli chcesz poszukać nowych wyzwań zawodowych, dostarczy ci ich w dniach 7-11 czerwca opozycja Marsa z Merkurym. Panny z drugiej dekady mogą zaryzykować i brać w ciemno każdą ofertę pracy. Chcesz wejść w spółkę lub założyć własną firmę? Czas ci w tej chwili sprzyja. A zwłaszcza Merkury w trygonie z Jowiszem (1-4 czerwca). Finansowo masz szansę na bardzo korzystną inwestycję, ale tu dużo zależy od twojego opanowania i cierpliwości. Jeśli wyczekasz odpowiedni moment – wygrasz. Jeśli jednak zareagujesz emocjonalnie – stracisz. 

Zdrowie 
Wyjdź na dwór 

Przeanalizuj swoje potrzeby, by odróżnić to, czego naprawdę pragniesz, od tego, co wmawiasz sobie, że musisz. Pozbędziesz się wówczas psychicznych obciążeń, co odczujesz również na polu fizycznym. Znikną bóle głowy, kręgosłupa, kości czy stawów, ustąpią bolesne skurcze, będące efektem wewnętrznego napięcia. Korzystaj z weekendów i wolnych chwil, żeby podreperować nadwątlone siły. Napawaj się pięknem przyrody i oddawaj się swoim pasjom. A przede wszystkim nie przeprowadzaj na własną rękę żadnej diety czy kuracji. Szanuj swoje zdrowie!

 

reklama


Zobacz także