Horoskop miesięczny

Nie składaj żadnych deklaracji – bo trudno ci się będzie z nich wyplątać.
Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Uczucia:

Ciesz się spokojem. Podczas pobytu Merkurego w znaku Raka (8-23 lipca) okaże się, że to, co cię spotkało i czego doświadczyłaś w sferze uczuć, nie poszło na marne. Wprawdzie będziesz musiała zapłacić za parę błędów i rozliczyć się z przeszłością, ale gdy pozbędziesz się tych emocjonalnych długów, poczujesz się wyjątkowo lekko. Dojrzejesz, nabierzesz dystansu i będziesz gotowa na kolejne miłosne przygody. Jesteś wolną Panną? Gwiazdy wieszczą, że w drugiej połowie miesiąca, kiedy Uran znajdzie się w kwadraturze z Marsem, rzucisz się w wir randek i romansów. Niczego też raczej nie weźmiesz na poważnie. I to błąd! Ktoś, kogo potraktujesz powierzchownie, może się w tobie zadurzyć. Nie składaj zatem żadnych deklaracji – bo nie będziesz umiała się z nich wyplątać. Jesteś Panną w stałym związku? Zapowiada się czas stabilizacji. Obydwoje będziecie zdystansowani i nie zanosi się ani na porywy namiętności, ani na kłótnie. Letnio, ale spokojnie. Ciesz się tym.


Rodzina:

Nie daj sobie wejść na głowę. Dla bliskich będziesz do rany przyłóż. Każdego postarasz się zrozumieć i pomóc mu w razie potrzeby. Nie ma takiej rzeczy, której byś nie wybaczyła. Twoja łagodność ujmie za serce domowników. Ale dbaj o to, byś dając palec, nie została pozbawiona całej ręki. Z hojnością uważaj szczególnie w ostatnim tygodniu lipca, kiedy przebywająca w twoim znaku planetoida Juno utworzy opozycję z Neptunem. Gwiazdy wieszczą, że w połowie miesiąca, podczas kwadratury Urana z Merkurym, staniesz się bardziej stanowcza dla dzieci –jeśli takowe posiadasz. Stanie się bowiem coś takiego, co będzie wymagało twojej bezzwłocznej interwencji i tupnięcia mocniej nogą. W znaku Skorpiona przebywa Saturn, w Raku zaś – Mars. Za ich sprawą znajomi, z którymi masz kontakt na co dzień, trochę cię rozczarują. W bezpretensjonalny sposób odmówią ci wsparcia albo po prostu w pewnych sprawach przestanie im zależeć na twoim zdaniu.


Zdrowie:

Ćwicz, ćwicz. Będziesz teraz w niezłym nastroju. Z tego też powodu nie omieszkasz sobie dogadzać. Jak podpowiadają planety, wykażesz się w tym miesiącu słabością charakteru w kwestii podjadania. Wzrośnie ci apetyt na rozmaite frykasy i smakołyki, więc utrzymanie wagi na stałym poziomie może stać się dla ciebie problemem. Pozwój sobie na to i nie walcz ze sobą – bo wszystkie dawane sobie nakazy i zakazy teraz nie przyniosą żadnych efektów. Zamiast tego, zadbaj o ruch. Zapisz się na jakąś gimnastykę zorganizowaną albo rozpocznij codzienne joggingi. Mają szansę na stałe wejść ci krew i pomogą twojemu ciału uporać się z nadmiarem kalorii, bez szkody dla sylwetki. Jeśli należysz do tych Panien, które właśnie wychodzą z choroby, daj sobie czas na rekonwalescencję. Unikaj dużego wysiłku, forsujących ćwiczeń czy choćby generalnych porządków w domu, bo to może źle odbić się na twojej kondycji.


Kariera:

Nie szastaj kasą. Mimo że są wakacje, to dobry czas na podniesienie swoich notowań w pracy. Nie odpuszczaj więc, tylko sumiennie wykonuj wszystkie swoje obowiązki. Marzysz o długim beztroskim urlopie? Przełóż go na późne lato albo początek jesieni – nie pożałujesz. Dzięki temu drobnemu poświęceniu masz szansę nie tylko na premię, podwyżkę, ale także nową, bardziej atrakcyjną pracę. Nie szastaj pieniędzmi. Wkrótce bowiem czekają cię nieprzewidziane wydatki.


Ważne znaki:

Skorpion lub Baran przyprawią cię o zawrót głowy. Strzelec da ci maksimum radości i swobody. Ze strony Bliźniąt zabraknie ci szczerości, Waga zaś może cię ubiec.


Co Ci sprzyja?

Już 1 lipca do twojego znaku wkroczy planetoida Juno, dlatego świetnie zacznie się układać w kontaktach międzyludzkich. Poznasz ludzi, z którymi warto podjąć wspólne działania. W dniach 19-31 lipca do twojego znaku zawita Wenus. Zwiastuje przyjemność i otwarcie się na nowe możliwości. W finansach powinno się poprawić. A w sercu wiosna!


Wystrzegaj się!

W dniach 9-13 lipca staraj się mniej mówić, a więcej działać. Kwadratura Merkurego z węzłami księżycowymi skłoni cię do nadmiernego gadulstwa. 14-18 lipca uważaj na opozycję Merkurego z Plutonem! Wyjawiając czyjś sekret, znajdziesz się w tarapatach.


 

reklama


Zobacz także