Horoskop miesięczny

Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Prognoza:

Czas zrobić kolejny krok ku szczęściu we dwoje. Jeśli pierwsza randka była udana, nie czekaj, Panno, na ruch drugiej strony, tylko zaproś na spotkanie. A może już czas przedstawić partnera rodzinie lub zapytać o wolny termin w urzędzie? W małżeństwie nie zabraknie ciepłych chwil i gorących nocy. A może właśnie teraz dowiesz się, że już za kilka miesięcy dołączy do was ktoś jeszcze? Samotna Panno, nie czekaj, aż do twoich drzwi zapuka ktoś interesujący, tylko wychodź z domu, umawiaj się z koleżankami. Największe szanse na miłosne zauroczenie masz podczas trygonu Wenus z Plutonem (22-26 czerwca). I choć ta znajomość rozwinie się według innego scenariusza, niż początkowo, Panno, sobie zakładałaś, na pewno nie będziesz ani trochę rozczarowana.


Rodzina:

Dzieci podrzucają ci swoje pociechy, ilekroć chcą mieć wolny wieczór, sąsiadka angażuje do opieki nad psem, a kuzynka wciąż coś pożycza i nie oddaje? Czas powiedzieć stop wykorzystywaniu! Nie chcesz, Panno, nikogo urazić, ale lepiej odmówić, niż być potem złą na siebie. Pogódź się, że nie masz kontroli nad życiem dzieci. Choćbyś ze wszystkich sił się starała, nie uchronisz ich przed błędami, więc lepiej zajmij się sobą. Gdy dopadnie cię smutek podczas kwadratury Merkurego z Neptunem (w połowie miesiąca), umów się z jakąś energiczną, pełną entuzjazmu osobą. Masz teraz skłonność do zarażania się emocjami innych, zwłaszcza jeśli przyszedłeś na świat w drugiej dekadzie.


Zdrowie:

Piesze wędrówki, jazda na rowerze, pływanie. Jest tyle alternatyw dla siedzącego trybu życia. Wybierz to, co lubisz najbardziej. Jeśli jednak masz urodziny w końcu znaku, unikaj sportów wyczynowych oraz joggingu i tenisa, bo przeciążają stawy. Jeżeli w najbliższych dniach zostaniesz pacjentem, słuchaj lekarzy, zamiast udowadniać im, że się nie znają. Chcesz schudnąć? Nie musisz drastycznie ograniczać posiłków. Na twojej czarnej liście powinny za to bezwzględnie znaleźć się białe pieczywo, fast foody, słodycze i alkohol. Koniecznie się wysypiaj.


Kariera:

Sprawy przyspieszą, ale jednocześnie zaczną się komplikować. Przyjdzie ci zatem natrudzić się, by opanować sytuację i zażegnać konflikty. Uda się, choć może cię to kosztować sporo nerwów. Tym bardziej że w czasie kwadratury Marsa z Jowiszem (22-28 czerwca) szef stanie się wyjątkowo wymagający, a zadowolić go będzie graniczyło z cudem. Tobie jednak się to uda. Nie unikniesz przy tym plotek zazdrosnych współpracowników, że to zasługa nie tylko twoich kompetencji. Atmosfera zrobi się więc niezbyt miła, ale nie podgrzewaj jej. Raczej zaproponuj pomoc – zyskasz wdzięczność i kolejne punkty u szefa. Jeśli szukasz pracy, uważaj, by nie pomylić godziny spotkania lub odruchowo nie wysłać listu motywacyjnego na adres swojej obecnej firmy. Merkury w kwadraturze lubi płatać takie figle. Finanse będą lepsze, niż oczekiwałaś. Nawet płacenie rachunków czy rat będzie w tym miesiącu bezbolesne.


Ważne znaki:

Strzelec spróbuje się na tobie odegrać. Koziorożec pomoże ci w pracy.


Co Ci sprzyja?

Romantycznie zapowiadają się dni 19-23 czerwca dzięki sekstylowi Wenus i Neptuna. Koniunkcja Merkurego z Marsem (26-30 czerwca) pomoże ci pokonać każdą przeszkodę.


Wystrzegaj się!

Ostrożność i rozwaga przydadzą się w czasie opozycji Merkurego z Saturnem (18-20 czerwca). Nie daj się wciągnąć w konflikt, który cię nie dotyczy, podczas opozycji Merkurego do Plutona (29-30 czerwca).


 

Przejściowe trudności miną, więc nie poddawaj się. Nawet jeśli zrealizujesz tylko część planów. Słońce i Merkury przez pierwsze dwie dekady czerwca będą wspomagać twoją karierę, choć łatwo nie będzie, bo konkurencję zżera zazdrość. Trygon Wenus przekona do siebie nawet najbardziej zawziętych przeciwników. Sekstyl Marsa obudzi w tobie pragnienie przygód.

reklama


Zobacz także