Horoskop miesięczny

Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Co Ci sprzyja?

Gdy Merkury znajdzie się w trygonie z Marsem (8-12 lipca), podejmiesz szybkie i trafne decyzje. Koniunkcja Merkurego z Wenus (14-18 lipca) przyniesie ci okazje do podróży i ekscytujących przygód.


Wystrzegaj się!

Kwinkunks Merkurego z Saturnem (3-7 lipca) to czas, gdy sprawy rodzinne mogą wymknąć się spod kontroli. Podczas kwadratury Merkurego z Uranem (9-13 lipca) staraj się zachować spokój, nie reaguj złością i agresją. Uda Ci się zaciekawić Wagę. Strzelec poprosi cię o pomoc, ryby rozbawią.


 

Uzbrojona w optymizm, siły i wiarę w siebie ruszaj na podbój świata. Albo może... czyjegoś serca.

Niebo nad tobą
Słońce, Wenus i Merkury w sekstylu zapewnią ci dobry humor i zachęcą do podróży. Mars korzystnie wpłynie na twoje siły i zdrowie. Jedyne, co może ci szwankować, to koncentracja, którą osłabia kwadratura Saturna. Jowisz w koniunkcji przyniesie powodzenie w każdej dziedzinie. Korzystaj więc, bo to niemal ostatnie tak pomyślne chwile.

Uczucia i związki
Pozwól się rozpieszczać. Twój partner zacznie się bardziej o ciebie troszczyć. Zaprosi do kina, wymasuje zmęczone stopy... Nie broń się i pozwól mu się trochę porozpieszczać. Jeśli w wasz związek wtargnęła nuda, wspólny wyjazd może ją przepędzić, pod warunkiem, że wyjedziecie w inne miejsce niż zazwyczaj. Jeżeli na zmianę planów już za późno, postarajcie się przynajmniej inaczej spędzać czas. Zamiast leżenia na plaży – wycieczka po okolicy. Zamiast wieczoru w hotelu – romantyczna kafejka lub tańce. Mars w sekstylu zapewni ci, Panno, niespożytą energię do miłosnych igraszek, niezależnie, czy jesteś wolna, czy sparowana. Single powinny jednak uważać na plotki i trzymać swoje miłosne podboje (których będzie tyle, ile tylko zechcesz) w głębokiej tajemnicy.

Rodzina i przyjaciele
Mów otwarcie o sobie. Chcesz lepszych kontaktów z rodziną? Przestań ukrywać swoje potrzeby i emocje. Mów, Panno, co ci leży na sercu. Ci, którzy cię kochają, naprawdę chcą cię uszczęśliwić, daj im tylko jasne wskazówki, którędy droga. Znajomi mogą ci złożyć niezapowiedzianą wizytę. Ale nie po to, by siedzieć u ciebie i wyżerać zapasy, lecz wyciągnąć cię z domu. Nie opieraj się, idźcie, zróbcie coś razem. Wenus i Merkury gwarantują, że będzie wesoło i przyjemnie. Jeśli wchodzisz w nowe towarzystwo, wzbudzisz ogromne zainteresowanie i wszyscy będą chcieli poznać cię bliżej. Kiedy wyjeżdżasz, zamknij szczelnie okna, zakręć krany i posprawdzaj wszelkie zawory. Merkury
w kwinkunksie z Neptunem (18-23 lipca) ostrzega przed zalaniem!

Praca i pieniądze
Wykorzystaj ten czas. Możesz zostać, Panno, dosłownie zawalona robotą, bo ktoś ze współpracowników zachoruje lub pójdzie na urlop. Ale co to dla ciebie? W mig zabierzesz się za trudne sprawy i uda ci się załatwić więcej niż zwykle. Panny z własną działalnością już mogą zacierać ręce. Zleceń będzie co niemiara, bo konkurencja wywiesi kartkę: „Urlop". Jeśli jesteś Panną z przełomu pierwszej i drugiej dekady, twoją sytuację komplikują Saturn i Neptun. Szykują ci wyjątkowo skrupulatną i uciążliwą kontrolę. Zbieraj więc wszystkie dokumenty i pilnuj, by mieć w nich porządek. Merkury do 12 lipca sprzyja załatwianiu spraw urzędowych, tym bardziej, że Jowisz nastawi do ciebie przychylnie różne ważne osoby. Jeśli szukasz pracy, może cię umówić na rozmowę. Jowisz dba również o twój portfel, nie musisz więc niczego sobie żałować.

Zdrowie
Gwiazdy radzą aktywny urlop. Twoje zdrowie będzie bez zarzutu. Gdy przestaniesz uporczywie rozmyślać o swoich dolegliwościach, one same ustąpią. Zresztą większość z nich to wynik przepracowania, solidny odpoczynek powinien więc załatwić sprawę. Gwiazdy radzą aktywny urlop. Uważaj jednak na stopy, zwłaszcza jeśli jesteś Panną z drugiej dekady znaku. Wygodne obuwie to podstawa. Ale nawet jeśli zdarzą się odciski lub skręcona kostka, Jowisz zapewni ci doskonałą, fachową opiekę. Może się okazać, że znajomy z wycieczki jest lekarzem ortopedą. Co za fart!

reklama


Zobacz także