Horoskop miesięczny

Zyskasz pewność siebie i liryczny nastrój. Nie wahaj się ich wykorzystać.
Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Uczucia:

Weź sprawy w swoje ręce. Już 5 września do twojego znaku zawita patronka miłości, Wenus. Wówczas da o sobie znać twoja romantyczna natura, którą dość rzadko dopuszczasz do głosu. Wzruszać się będziesz z byle powodu, staniesz się bardziej ckliwa i sentymentalna. Jeśli od dawna jesteś w związku, ten liryczny nastrój pozwoli ci łagodniej podejść do partnera. Zechcesz wybaczać mu jego błędy i zaniedbania. Ale uważaj! Jeśli będziesz zbyt „hojna”, wejdzie ci na głowę. Jesteś, Panno, samotna? W tym miesiącu pozbędziesz się zahamowań i przyjdzie ci łatwiej nawiązywać znajomości. Wykorzystaj to, bo twoje uczuciowe życie ma szanse ruszyć z miejsca. Wykaż się inicjatywą, a zyskasz zainteresowanie kogoś wyjątkowego.


Rodzina:

Bądź wyrozumiała. Wraz z wejściem Marsa do znaku Strzelca (14 września) czeka cię miły, ale i kłopotliwy rozgardiasz. Najbliżsi – rodzice, dzieci albo przyjaciele, będą potrzebować twojego wsparcia i opieki. Nie żałuj im tego, bo wtedy poczujesz się potrzebna. A to nie tylko da ci satysfakcję, ale także wzmocni waszą więź. W drugiej połowie miesiąca ktoś mocno cię zawiedzie. Nie miej do niego pretensji. Wiedz, że nie każdy jest tak dobrze zorganizowany jak ty. I nie każdy tak wspaniale uczy się na błędach. Wiele będzie się działo w twoim życiu towarzyskim. W tym miesiącu staniesz się wyjątkowo skora do spotkań i wspólnych wypadów do kawiarni czy na miasto.


Zdrowie:

Dbaj o żołądek i stawy. Będziesz wyglądać fantastycznie i tak się też czuć. I do głowy ci nie przyjdzie poddawać się drobnym dolegliwościom. Zamiast iść do lekarza, wybierzesz babcine sposoby. Przyniosą świetne efekty. Gwiazdy wieszczą kłopoty żołądkowe. Dlatego staraj się jeść więcej lekkostrawnych posiłków i pić więcej wody. Gdy ożywcze Słońce opuści twój znak (23 września), możesz narzekać na dolegliwości kolan i stóp. Zadbaj o prawidłowe krążenie krwi, nie siedź zbyt długo w jednej pozycji i noś wygodne ubranie. Przemyśl zapisanie się na jakąś przyjemną gimnastykę albo chociaż spędzaj weekendy na wędrówkach.


Kariera:

Rób oszczędności. Nawał obowiązków sprawi, że staniesz się drażliwa. Staraj się panować nad nerwami. Po prostu rób swoje. Nie daj sobie wmówić, że ktoś inny wie lepiej, co jest dla ciebie dobre. Dokładnie organizuj swoją pracę. Wszelkie zaniechania mogą bowiem odwrócić się przeciwko tobie. Pamiętaj! Konkurencja nie śpi. W pierwszej połowie września zanotujesz braki w domowych finansach. Zastanów się, czy przypadkiem nie starasz się rozładować napięcia nietrafionymi i niepotrzebnymi zakupami. A będziesz mieć do nich skłonność. Sytuacja poprawi się wraz z wejściem Słońca w znak Wagi (23 września). Wtedy na horyzoncie pojawią się jakieś możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy. Nie wydawaj ich, tylko oszczędź. Planety zapowiadają bowiem, że wkrótce możesz potrzebować większej sumy pieniędzy na nieprzewidziane i bardzo pilne wydatki.


Co Ci sprzyja?

Wszelkie zamierzenia twórcze bądź finansowe realizuj w dniach 8-12 września, gdy Merkury utworzy sekstyl z Jowiszem. Rozpoczęte wówczas projekty powiodą się znakomicie, a ty szybko zyskasz popularność. Kiedy Wenus ustawi się w trygonie do Plutona (12-16 września), pojawią się dogodne okazje do nawiązania nowej znajomości. Z partnerem dogadasz się w mgnieniu oka.


Wystrzegaj się!

Pełnia Księżyca w Rybach (8-10 września) sprawi, że ciężko ci będzie przyzwyczaić się do nowych osób. Z kolei w uczuciach wyjdą na jaw ciemne sprawki partnera. Kłopoty ze snem zwiastuje Wenus, która w dniach 15-19 września, ustawi się w opozycji do Chirona.


 

reklama


Zobacz także