Horoskop miesięczny

Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Prognoza:

Gwiazdy nie radzą ci niczego zmieniać. Jeśli więc jest ci dobrze, trzymaj się partnera, bo nowy nie będzie lepszy. A jeśli dopadł was kryzys, spokojnie go przeczekaj, bo decyzji podjętych pod wpływem emocji możesz wkrótce żałować. Komfortowo poczujesz się w wolnym związku i wcale nie zechcesz dążyć do zalegalizowania tej relacji. Tym bardziej że partner również przestanie na to naciskać. Samotne Panny podczas spotkania Merkurego z Wenus (17-19 marca) dostaną szansę poznania kogoś, z kim mogą stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Gdy Merkury znajdzie się w sekstylu z Plutonem (7-9 marca), ktoś zaproponuje ci wspólny wyjazd. Bardziej niż na interesujące rozmowy liczy jednak na twoje towarzystwo... w łóżku. Dobrze się więc zastanów, zanim powiesz TAK. 


Rodzina:

Zadbaj o relacje z bliższą i dalszą rodziną. Będą dla ciebie miłą odskocznią od problemów. Niewykluczona również realna pomoc w zmaganiach z oporną materią. Jeśli więc będziesz potrzebowała, Panno, coś przenieść, przewieźć, naprawić lub wyremontować, wiesz, do kogo się zwrócić. Pannom z nastoletnimi dziećmi szykują się trudne z nimi relacje, zwłaszcza z córkami. Twoja latorośl może nagle oświadczyć, że chce zacząć życie na własny rachunek lub jej nowy chłopak zdecydowanie nie przypadnie ci do gustu. Powstrzymaj się jednak z krytyką, może się okazać zbyt dotkliwa. Z dużą ostrożnością decyduj o ewentualnej sprzedaży bądź kupnie nowego mieszkania. Te działania będą raczej nietrafione. 


Zdrowie:

Życie na wysokich obrotach i stres nie przyczynią się do dobrego stanu twojego zdrowia. Czy warto tak je narażać, goniąc za karierą i pieniędzmi? Kontakty z państwową służbą zdrowia nieraz podniosą ci ciśnienie, a gigantyczne kolejki do specjalistów sprawią, że zainteresujesz się terapiami naturalnymi. Docenisz zwłaszcza właściwości ziół, które, choć tanie i ogólnodostępne, w twoim przypadku zadziałają lepiej niż najdroższy lek na receptę. Nie czekaj tylko do ostatniej chwili, aż dolegliwości staną się nie do wytrzymania. Działaj od razu, a zdołasz uniknąć poważnych komplikacji, z operacją włącznie. 


Kariera:

Sprawy zawodowe będą wymagały od ciebie sporo wysiłku, który niekoniecznie przełoży się na satysfakcję. Możesz dojść do wniosku, że zależy ci na tej firmie bardziej niż szefowi albo że jest on kompletnym idiotą, ale zatrzymaj te uwagi wyłącznie dla siebie. Niektóre Panny zaczną sobie zadawać pytanie, czy praca, którą wykonują, jest zgodna z tym, co chcą robić w życiu. Jeśli odpowiedź będzie negatywna, nie wzbraniaj się przed nowymi możliwościami. Pojawią się, gdy tylko dasz znak, że szukasz. Bezrobotne Panny mają szansę znaleźć zajęcie, przynajmniej dorywcze. A jeśli urodziłaś się w trzeciej dekadzie, niewykluczona jest umowa na stałe. Tylko Panny urodzone w sierpniu mogą narzekać na pustki w portfelu. Większość z was nie powinna mieć powodów do zaciskania pasa, choć przyjdzie zapłacić jakieś zaległe rachunki lub podatek.


Ważne znaki:

Baran będzie jeść ci z ręki. Złośliwości Bliźniaka popsują ci humor.


Co Ci sprzyja?

Podczas koniunkcji Merkurego ze Słońcem (4-7 marca) nawiążesz kontakt z dawno niewidzianą osobą. Sprzyjające okoliczności skutecznie wykorzystasz podczas trygonu Merkurego z Saturnem (28-30 marca).


Wystrzegaj się!

Podczas kwadratury Merkurego z Saturnem (11-13 marca) usłyszysz złą wiadomość. A kwadratury Merkurego z Plutonem (22-25 marca) – twoje plany staną pod znakiem zapytania. 

Mars (po 10 marca) przyniesie ci nowe siły, z którymi pokonasz przeszkody. Opozycja Słońca i Merkurego sprzyja inspirującym rozmowom. Jeśli jednak istnieją niezażegnane konflikty, mogą się teraz nasilić. Saturn przypomni ci o odpoczynku i skłoni do zajęcia się swoim zdrowiem. 

reklama


Zobacz także