Horoskop miesięczny

Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Co Ci sprzyja?

W czasie trygonu Merkurego z Węzłem Księżycowym (18-20 stycznia) łatwo wprowadzisz w życie nowe pomysły. Sekstyl Merkurego z Neptunem (22-24 stycznia) pobudzi twoją wyobraźnię. Możesz stworzyć coś pięknego.


Wystrzegaj się!

Od 1 do 7 stycznia Merkury jest w ruchu wstecznym. Możesz coś zgubić lub pomylić. W ostatnich dniach miesiąca kwadratura Merkurego z Uranem ostrzega przed kłótniami. Trzymaj język za zębami. Zawrzesz rozejm z Wagą. Wspólnie dacie radę odeprzeć atak
Barana.


 

Planety dodadzą ci sporo rozsądku i pomysłowości. Jeśli zrobisz z nich dobry użytek – wiele zyskasz.

Niebo nad tobą
Trygon Merkurego, Słońca i Plutona to źródło niewyczerpanych pomysłów. Za jego przyczyną wiele twoich spraw znajdzie pozytywne rozwiązanie. Do spotkań z przyjaciółmi namawiają Wenus i Neptun w opozycji. A Mars ośmieli cię do romansowania i podkręci temperaturę w sypialni.

Uczucia i związki
Licz się z możliwością rewanżu
Nie będziesz mieć, Panno, skrupułów, by walczyć o czyjeś serce. Jeśli jednak posuniesz się do nieuczciwych zagrań, licz się z możliwością rewanżu. Masz kogoś na oku? Ujawnij wreszcie swoje uczucia. Odwagi doda ci sekstyl Marsa z Plutonem. Pokaż ukochanej osobie swoją prawdziwą twarz. Twoje drobne wady, które niepotrzebnie wyolbrzymiasz, nie zdołają jej do ciebie zrazić. W związkach, w których porozumienie szwankuje, pojawi się szansa na przegadanie trudnych tematów. Pod jednym warunkiem: żadnego kręcenia! Panny z drugiej dekady pod wpływem Wenus w Rybach staną się bardziej romantyczne, a w sypialni puszczą wodze fantazji. Jeśli jednak przyszłaś na świat w ostatnich dniach znaku, Saturn może wyciąć ci jakiś numer, np. z niepożądaną ciążą!

Rodzina i przyjaciele
Sam się doceń
Ze swoich obowiązków wywiążesz się na medal. Zakupy zrobione, a mieszkanie aż lśni. Nie oczekuj tylko fanfar na twą cześć, bo bliscy, zajęci swoimi problemami, nie docenią twojej pracy. Trudno, sama się, Panno, doceń, np. sprawiając sobie jakąś przyjemność typu kąpiel w aromatycznych olejkach czy wieczór z ciekawą książką. Na weekendy nie rób ambitnych planów. Bardzo możliwe, że będziesz potrzebna komuś z przyjaciół, kto przechodzi akurat gorsze chwile. Przekonasz się, jak wiele znaczy poświęcony mu czas.

Praca i pieniądze
Będziesz wiedzieć, na czym stoisz
Dla konkurencji staniesz się groźnym przeciwnikiem, bo koniunkcja Merkurego z Plutonem da ci możliwość przewidywania paru jej ruchów naprzód. Nikt cię nie oszuka i nie wywiedzie w pole, bo będziesz doskonale wiedzieć, na czym stoisz i komu możesz zaufać. To dobry czas na zdawanie egzaminów, poszukiwanie nowych klientów, nawiązywanie biznesowych kontaktów. Uważasz, że szef cię nie docenia? Postaw swoje warunki lub rozejrzyj się za innymi możliwościami, których w tym miesiącu nie zabraknie. Najlepszy czas na podpisywanie umów i ubijanie interesów masz od 8 do 12 stycznia. Mars w sekstylu z Plutonem pomoże ci dokonać mądrych wyborów i wywalczyć dla siebie największy kawałek tortu. Na zakupy wybierz się po 7 stycznia. Merkury w trygonie podsunie ci najkorzystniejsze okazje na wyprzedażach. A jeśli ubiegasz się o kredyt – ofertę z najlepszymi warunkami.

Zdrowie
Mars nakłoni cię do ruchu
Nawet jeśli pogoda nie będzie najlepsza, Mars w sekstylu zachęci cię do aktywności. Choćby przejścia się kawałek... na siłownię czy basen. A że obijanie się na treningu nie leży w twojej naturze, poświąteczny tłuszczyk zacznie znikać. Nic nie powinno ci dolegać, ominą cię więc infekcje. Tylko Pannom z ostatnich dni znaku dokuczać mogą zaparcia. Suszone śliwki tym razem niewiele pomogą, a preparaty z apteki podziałają zbyt gwałtownie. Twój problem rozwiąże stary sprawdzony sok z kapusty lub wypita rano na czczo kawa (o ile nie masz problemów z wrzodami żołądka). Jeśli urodziłaś się, Panno, w połowie znaku, w nowym roku warto zainwestować trochę w siebie, np. kupić sobie coś eleganckiego, bo gust na pewno nie zawiedzie.

reklama


Zobacz także