Horoskop miesięczny

Lew

Lew od 23 lipca - 22 sierpnia

Prognoza:

W stałych związkach drobne zgrzyty oraz walka o wpływy. Druga połowa nie zechce liczyć się z twoim zdaniem i podejmie ważne decyzje po swojemu. Jeżeli od niedawna jesteście razem, uważaj, by nie zrazić partnera swoją zaborczością. Czy naprawdę każdą minutę musicie spędzać razem? Nie przesadzaj też w drugą stronę i nie bądź, Lwie, zbyt tolerancyjny. Zaufanie zaufaniem, jednak lepiej trzymać rękę na pulsie, zwłaszcza między 2 a 7 czerwca. Trygon Słońca z Jowiszem (1-5 czerwca) to sygnał dla Lwów z drugiej dekady. Jak długo można żyć na kocią łapę? Tym bardziej że partner aż pali się do tego, by przysięgać przed ołtarzem. Pozbądź się obaw i wątpliwości, to naprawdę ten jedyny. Nowe znajomości nie wyglądają obiecująco. Może nawet ktoś ci się spodoba, i to bardzo, ale szybko przekonasz się, że poza urodą niewiele ma do zaoferowania.


Rodzina:

Dzieci dorosły i wyprowadziły się z domu? To wspaniale! Wreszcie masz czas na życie towarzyskie, podróże i hobby. Dlaczego więc z tego nie korzystasz? Przecież Słońce w Bliźniętach inspiruje do podróży, zawierania znajomości i poszerzania horyzontów. Jakiś kurs lub warsztaty też dobrze ci zrobią. Z kolei okres pobytu Słońca w znaku Raka (od 21 czerwca) sprzyja porządkom w mieszkaniu i w szafie. Dyscyplinę i ład wprowadzaj także na Facebooku. Kolekcjonowanie znajomych i polubień nie służy niczemu poza zaspokajaniem twojej próżności. Postaw na te prawdziwe relacje i przenieś je do realnego życia, czyli krótko mówiąc, zadzwoń i umówcie się na kawę.


Zdrowie:

Nie szarżuj ze sportami wyczynowymi, gdyż przy niekorzystnym położeniu Marsa to najprostsza droga do kontuzji. Lepiej spędzić ten miesiąc, oddając się relaksującym zajęciom, jak drzemki, czytanie książek, słuchanie ulubionej muzyki. Złagodzi to twoje ataki migreny, za które odpowiadać może niewłaściwa dieta. Niestety, sam musisz – metodą prób i błędów – sprawdzić, co możesz jeść, a czego powinieneś unikać. W przypadku silnego bólu ulgę przyniesie ci masaż całej głowy albo akupresura. Jeśli jesteś po sześćdziesiątce, musisz zwrócić większą uwagę na stawy. Nie lekceważ pierwszych objawów choroby zwyrodnieniowej. Im szybciej podejmiesz leczenie i rehabilitację, tym dłużej zachowasz sprawność.


Kariera:

Szef będzie mieć zmienne humory i w gorszych dniach może szukać dziury w całym. Postaraj się więc nie rzucać mu w oczy, zwłaszcza jeśli urodziłeś się w drugiej i trzeciej dekadzie. O swoich planach i zamierzeniach nie opowiadaj lepiej współpracownikom. Merkury pod twoim horyzontem radzi więcej powściągliwości, aby jakiś sprytny kolega nie pokrzyżował ci szyków. Lwie z pierwszej dekady, starasz się, dajesz z siebie wszystko, a twoje działania nie przynoszą rezultatu? Nie męcz się bez sensu, tylko zmień strategię i podejdź do problemu w inny niż dotychczas sposób. Albo odłóż na później tę sprawę, może za jakiś czas okoliczności zaczną bardziej ci sprzyjać. Z wydatkami ostrożnie. Niedługo będziesz potrzebować większej gotówki, a właściwie potrzebować będą jej twoi bliscy.


Ważne znaki:

Rybami nie zawracaj sobie głowy. Dobre wiadomości przyjdą od Bliźniąt.


Co Ci sprzyja?

Podczas trygonu Merkurego z Jowiszem (12-14 czerwca) masz szansę zrobić dobry interes lub kupić coś po okazyjnej cenie. Szczęście i dobra passa nie opuszczą cię podczas sekstylu Słońca z Uranem (16-20 czerwca).


Wystrzegaj się!

Kwadratura Słońca z Neptunem (3-7 czerwca) skłoni cię do użalania się nad sobą. W czasie opozycji Słońca z Saturnem (13-17 czerwca) będziesz, Lwie, musiał bardziej się postarać, by zwrócić na siebie uwagę.


 

Nie wszystko ułoży się po twojej myśli, ale nie trać pogody ducha. W końcu sprawy przybiorą korzystny obrót! Mars sprawi, że odczujesz spadek energii. Ale do 20 czerwca wspierają cię sekstylem Słońce i Merkury, nie opuści cię zatem spryt i pokonasz przeciwności. Niestety, nie licz na pomoc innych, bo odpowiedzialna za relacje Wenus ustawiła się w kwadraturze.

reklama


Zobacz także