Horoskop miesięczny

Lew

Lew od 23 lipca - 22 sierpnia

Prognoza:

Jeśli chcesz teraz romansować, to rób to, ale dyskretnie. Jeżeli choć jedna osoba dowie się, z kim i gdzie się spotykasz, wkrótce huczeć będzie o tym cała okolica. Dotyczy to również internetowych znajomości. Nie myśl, że w sieci jesteś anonimowy. Lwy w stałych związkach mogą się czuć osamotnione. Masz to, Lwie, trochę na własne życzenie, bo sam też nie jesteś łatwym partnerem i zamiast przyznać się do błędu, obrażasz się. Tym razem druga połowa odpłaci ci pięknym za nadobne. Widzisz już, że to nie jest metoda rozwiązywania konfliktów. Spróbuj więc na początek wyznać winy i przeprosić. Tego partner zupełnie się po tobie nie spodziewa, więc zmięknie od razu. Jeśli od dłuższego czasu chodzisz koło kogoś, pełnia Księżyca (11 kwietnia) to dobry moment, by wasza znajomość weszła w nowy etap. Lwy z drugiej dekady mogą nawet w tym dniu usłyszeć oświadczyny lub przeżyć ten pierwszy raz
z nowym partnerem.


Rodzina:

Tajemnice i niedomówienia w rodzinie mogą ci szczególnie ciążyć. Ale czy masz prawo oczekiwać szczerości, jeśli sam nie mówisz całej prawdy? Dotyczy to zwłaszcza Lwów wychowujących dzieci. One uczą się przecież, patrząc na ciebie. Dawaj im więc dobry przykład. Urodzeni w trzeciej dekadzie poczują przypływ twórczej weny. Możesz dać jej upust, fotografując, malując obrazy lub... ściany. Jeżeli planujesz zmianę miejsca zamieszkania, budowę domu czy powiększenie rodziny, to kwiecień będzie dla ciebie bardzo owocny. Zatem przejdź do działań!


Zdrowie:

Drogi Lwie, często przed nadejściem poprawy następuje chwilowe pogorszenie. Twój organizm zbiera siły, wkrótce rzuci je do walki. Nie załamuj się więc stanem swojego zdrowia, tylko daj sobie czas, żeby pokonać nękające cię choroby. Tym bardziej, że sprzyja ci trygon Słońca, który wzmacnia twoją odporność i moce psychiczne. Z tymi fizycznymi może być gorzej, bo do 20 kwietnia pozostajesz pod wpływem kwadratury Marsa. Uważaj, by przez lekkomyślność i brawurę nie zaszkodzić sobie bardziej niż w zetknięciu z hordą wirusów. Nie zapominaj o cieplejszym ubraniu i czapce, zwłaszcza w mokre i wietrzne dni.


Kariera:

Twój indywidualizm, Lwie, może utrudnić porozumienie w zespole. Pamiętaj, że nie powinieneś pewnych spraw załatwiać po swojemu, bez ustalenia tego z kimkolwiek. Jeśli koledzy poczują się lekceważeni i pomijani, w odwecie zgotują ci jakąś niemiłą niespodziankę. Chcesz uniknąć nieporozumień, cierpliwie tłumacz swój punkt widzenia, dopytuj również dokładnie szefa, czego od ciebie oczekuje. Nie zaszkodzi w mailu poprosić o konkretne wskazówki. Jeśli sam kierujesz zespołem – dotyczy to także ciebie. Lwie poszukujący pracy, określ, czego dokładnie oczekujesz, co chcesz robić. Inaczej na pewno tego nie znajdziesz. Znajdziesz za to chętnych do zainwestowania w twój pomysł na biznes, pod pewnymi jednak warunkami. Może zechcą oni dokonać jakichś zmian w twoim projekcie. I co teraz? Znowu trzeba będzie rozmawiać...


Ważne znaki:

Staraj się teraz nie podpaść Wodnikowi. Zdobędziesz zaufanie Ryb.


Co Ci sprzyja?

Intensywnych wrażeń dostarczy ci pełnia Księżyca (11 kwietnia). Randki zapowiadają się wyjątkowo namiętne. Wykorzystaj szanse na zarobek, które pojawią się podczas koniunkcji Słońca z Merkurym (19-21 kwietnia).


Wystrzegaj się!

W czasie opozycji Słońca z Jowiszem (6-10 kwietnia) możesz się zgodzić na niekorzystne dla siebie warunki. Nie przyjmuj niczego za pewnik podczas koniunkcji Słońca z Uranem (11-15 kwietnia).


 

Słońce i Uran zapewnią ci nowe wyzwania i szansę na ich realizację. Będziesz jednak w tym samotny, bo pod wpływem kwinkunksu Wenus rozminą się oczekiwania twoje i przyjaciół. Kwadratura Marsa przyniesie konflikty w pracy. Ale dzięki Jowiszowi ugrasz na tym coś dla siebie.

reklama


Zobacz także