Horoskop miesięczny

Lew

Lew od 23 lipca - 22 sierpnia

Prognoza:

Wyrzucisz wreszcie z serca kogoś, kto gościł w nim za długo. Los ma ci do zaoferowania tyle wspaniałości, trzeba się tylko na nie otworzyć. Na początek może to być gorący flirt, który nawiążą głównie Lwy z trzeciej dekady, lub miła i bardzo obiecująca znajomość, która ubarwi życie pozostałym przedstawicielom znaku. Dość, że znów znajdziesz powód, by się uśmiechać i zadbać o siebie. W stałych związkach Lwów Wenus i Mars zapewnią nieustanny napływ emocji. Nie zabraknie ekscytujących chwil w ramionach partnera, który zadba, by niczego ci nie brakowało. Na koniec miesiąca warto zaplanować wspólny wyjazd – może drugą podróż poślubną, zmianę stanu cywilnego lub starać się o dziecko. Gwiazdy wam sprzyjają.


Rodzina:

Kwadratura Marsa może zaostrzyć niektóre konflikty. Jeśli masz do kogoś pretensje, trudno ci będzie to ukryć i nawet nie bardzo zechcesz próbować to robić. Najbardziej drażliwe okażą się Lwy urodzone w lipcu. Trudno ci obiektywnie ocenić sytuację, więc powstrzymaj się przed wydawaniem kategorycznych opinii. To, że bliscy nie robią tego, czego ty chcesz, nie znaczy, że robią źle. Dużo radości sprawią ci spotkania z przyjaciółmi z dawnych lat. Nie czekaj, aż ktoś sobie o tobie przypomni, tylko sam zadzwoń i odnów znajomość. W ostatniej dekadzie marca kroi się impreza lub okazja do wyjazdu, której nie wolno przegapić. 


Zdrowie:

Możesz zauważyć, że przybyło ci trochę ciałka, ale nie panikuj. Wszystko da się zrzucić, byle działać konsekwentnie i z głową. Wyszukane diety czy forsowne ćwiczenia zdecydowanie ci teraz nie służą. Postaw na prostotę i po prostu jedz mniej, a więcej biegaj i spaceruj. Twój organizm bardziej niż chwilowe zrywy doceni regularny, umiarkowany trening. Mięśnie i kości wytrzymają każde obciążenie, jeśli dostarczysz im białka i wapnia, np. w naturalnych, niesłodzonych jogurtach. Dobrze zrobi ci to również na zęby, ale nie myśl, Lwie, że możesz odpuścić sobie kontrolną wizytę u dentysty.


Kariera:

Gdy Merkury wejdzie do znaku Barana (13 marca), pojawią się nowe rozwiązania i obiecujące kontakty. Do tego czasu nie wyrywaj się z pomysłami i grzecznie stój w szeregu. Zdecydowanych działań domaga się za to chaos w twojej głowie, na biurku i w dokumentach. Awans lub intratne zlecenie, na które już ostrzysz sobie zęby, może przypaść komuś innemu. Ale to tylko znaczy, że twoja wielka szansa jest jeszcze przed tobą. Dostaniesz ją po nowiu (28 marca). Atmosfera w firmie stanie się wówczas mniej formalna, co sprzyja nawiązywaniu bliższych relacji także z szefem. Pamiętaj tylko, że inicjatywa powinna wyjść od przełożonego. Gdy już będziecie na „ty”, nie zaszkodzi szepnąć mu słówko o tym, co naprawdę chciałbyś, Lwie, w firmie robić. A nuż okaże się, że myśli podobnie? W tym miesiącu twój portfel będzie dość wypchany, ale zawsze można się postarać, by więcej w nim zostało. Po sklepie chodź z małym koszykiem, żeby nie dorzucać nieplanowanych artykułów.


Ważne znaki:

Nie wierz Skorpionowi, bo niestety zamierza ci zaszkodzić. Wyróżni cię Wodnik.


Co Ci sprzyja?

Słońce w sekstylu z Plutonem (8-12 marca) udowodni ci, że stać cię na więcej, niż myślałeś. Gdy Słońce spotka się z Wenus w znaku Barana (23-27 marca), ktoś odwzajemni twoje uczucia.


Wystrzegaj się!

Podczas kwinkunksu Słońca z Jowiszem (10-14 marca) możesz stracić coś, na czym ci zależy. Kwadratura Słońca z Saturnem (16-20 marca) przynieść może osłabienie formy fizycznej i spadek nastroju. 


 

Kwinkunks Słońca i Merkurego w pierwszej połowie miesiąca może być źródłem rozterek i niepokojów. Nie porzucaj jednak swoich planów, bo po 19 marca, gdy Słońce zasili znak Barana, dostaniesz impuls do działania. Wspiera cię trygon Saturna i sekstyl Jowisza, twoje posunięcia okażą się celne i przyniosą wymierne korzyści. Wenus daje sygnał do rozrywek i nowej miłości.

reklama


Zobacz także