Horoskop miesięczny

Lew

Lew od 23 lipca - 22 sierpnia

Prognoza:

Zakochany Lwie, uważnie obserwuj obiekt swoich uczuć i nie podejmuj na razie żadnych działań. Nie bój się, nie ucieknie ci. A jeśli ucieknie, widocznie nie byliście sobie przeznaczeni. Dopóki Wenus jest w Raku i tak nie znaleźlibyście porozumienia, nawet wspólna noc okazałaby się wielkim rozczarowaniem. Za to samotne, niezaangażowane Lwy do woli korzystać mogą z wszelkich uroków nocnego życia w wakacyjnym kurorcie. Zmysłowe tańce, gorące flirty, namiętne randki... I na tym się nie skończy, bo Mars podkręci libido urodzonych w drugiej dekadzie, a seksualną sprawność wywinduje na wyżyny. Będziesz więc, Lwie, szczęśliwy i spełniony. Także jeśli jesteś w stałym związku. Partner doceni, jaki skarb ma u boku i będzie dosłownie nosić cię na rękach. Na szczęście do łóżka niedaleko.


Rodzina:

Znajomi będą nieuchwytni. Niektórzy po prostu wyjadą, a pozostali okażą się zarobieni po łokcie. Po 12 sierpnia dobry czas na porządki – uporasz się z nimi szybko i bez żalu pozbędziesz się niepotrzebnych rzeczy. Pomysłowy Merkury podpowie, co możesz jeszcze wykorzystać i np. ze starych zasłon uszyć efektowną narzutę. W czasie zaćmienia Słońca (20-22 sierpnia) twoje plany na resztę wakacji mogą ulec zmianie. Ktoś, z kim miałeś jechać, niespodziewanie zrezygnuje z podróży albo organizator ogłosi upadłość. Nie wpadaj w panikę, szybko znajdziesz coś lepszego i na tym nie stracisz.


Zdrowie:

Lody, rurki z kremem.... Niełatwo przyjdzie ci odmówić sobie czegokolwiek. Na szczęście pod wpływem Marsa masz więcej energii, więc zamiast siedzieć przy grillu, rusz się na spacer. Nie zapomnij zabrać ze sobą nakrycia głowy i dużej butelki wody. Jeśli chcesz jeszcze bardziej zadbać o kondycję, wizyta na siłowni przyniesie teraz zaskakujące efekty. Przy odrobinie wysiłku masz Lwie szansę pożegnać lato młodszy, szczuplejszy i pełen pozytywnej energii.


Kariera:

Szef przypomni ci dobitnie, że urlop już się skończył i zmusi do zostania w firmie po godzinach. Da ci za to większą swobodę w podejmowaniu decyzji, więc nie powinieneś Lwie narzekać. Na zebraniach uda ci się zabłysnąć kreatywnością, w dodatku nie zawiedzie cię intuicja, więc nie dasz się wywieść w pole konkurencji. Twoja siła przebicia otworzy ci teraz każde drzwi. Jeśli więc szukasz pracy lub marzy ci się wyższe stanowisko, zdobędziesz je przebojem. Oczywiście nie zawsze będzie tak kolorowo. Gorsza passa czeka cię w dniach 3-7 sierpnia, w czasie kwinkunksu Słońca z Neptunem. Możesz stracić wówczas czujność i zrobić lub powiedzieć coś, co stanie się wodą na młyn dla twoich przeciwników. Nie wiedziałeś Lwie, że masz ich aż tylu. Skoro już wiesz, uważaj na wszelkie intrygi i spiski, nie daj się wciągnąć w personalne rozgrywki. Pieniądze nie spadną ci z nieba. Trzeba będzie o nie powalczyć. Jeśli pójdziesz na rozmowę z szefem lub bankowym urzędnikiem podczas sekstylu Słońca z Jowiszem (8-11 sierpnia) i spokojnie wyłożysz swoje racje, duża szansa, że dostaniesz podwyżkę lub kredyt i to więcej, niż oczekiwałeś!


Ważne znaki:

Znajdziesz oparcie w Koziorożcu. Nie próbuj oszukać Bliźniąt.


Co Ci sprzyja?

Nosa do korzystnych inwestycji mieć będziesz w czasie trygonu Słońca z Saturnem (11-15 sierpnia). Podczas pełni w Wodniku (6-8 sierpnia) szykuj się na imprezę. Lubiany i podziwiany, wszędzie będziesz mile widzialny.


Wystrzegaj się!

Konflikty ze współpracownikami oraz o to, kto ma rację, przyniesie koniunkcja Słońca z Merkurym (25-27 sierpnia). W czasie zaćmienia Słońca (20-22 sierpnia) przez niecierpliwość możesz stracić niepowtarzalną okazję.


 

Dostaniesz więcej, niż oczekiwałeś. Nie zabraknie ci ani pieniędzy, ani rozrywek, ani mocnych wrażeń. Słońce i Mars dodadzą ci energii, pewności siebie i zadziorności. Osiągniesz więc teraz każdy zamierzony cel. Choć możliwe, że droga do niego usłana będzie trupami. Tym bardziej że Wenus (do 25 sierpnia) poskąpi ci empatii, więc urazisz kogoś lub wręcz stracisz kilku przyjaciół.

reklama


Zobacz także