Horoskop miesięczny

Koziorożec

Koziorożec od 22 grudnia - 19 stycznia

Co Ci sprzyja?

Sekstyl Słońca z Saturnem (12-16 lutego) przyniesie ci okazję do korzystnego zainwestowania pieniędzy. Gdy 18 lutego Słońce wejdzie do znaku Ryb, poczujesz dużą ulgę i zrzucisz z ramion ciężar kłopotów.


Wystrzegaj się!

Przesadna pewność siebie może cię zgubić podczas kwadratury Marsa z Plutonem (20-25 lutego). Przeszkody, awarie i zakłócenia wyprowadzą cię z równowagi podczas koniunkcji Marsa z Uranem (24-28 lutego). Ryby będą cię teraz inspirować, a dociekliwa Panna nie da się zbyć byle czym.


 

Lepiej nie marudź! Negatywne nastawienie może skomplikować twoje relacje z szefem i opóźnić awans.

Niebo nad tobą
Kwadraturą działają na ciebie Mars i Uran, licz się więc z możliwością konfrontacji z wrogami i przeciwnościami losu.

Całe szczęście, że po twojej stronie jest Pluton, który pomoże skutecznie rozprawić się z kłopotami. Znajdź czas na odpoczynek, do czego namawia cię twój władca Saturn.

Uczucia i związki
Jak to, co dzieli, może łączyć
Da o sobie znać różnica charakterów między tobą a partnerem. Nie musi to zapowiadać czegoś złego, ale wszystko zależy od tego, jak podejdziecie do nieporozumień. Przecież to, że na pewne sprawy patrzycie inaczej, może się okazać szansą na znalezienie rozwiązania. Samotny Koziorożcu, Saturn pod twoim horyzontem zapewne przyniesie melancholię. W długie zimowe wieczory coraz częściej wspominać będziesz byłego partnera, możesz żałować, że się rozstaliście, a nawet sięgnąć po telefon... Stop! To droga donikąd, co najwyżej do powtórki dawnych błędów. Myśl wyłącznie o przyszłości, która rysuje się dla ciebie bardzo obiecująco. Bo w dniach 18-26 lutego w twoim otoczeniu pojawi się osoba, która zrobi na tobie wrażenie. Nie będziesz mógł przestać o niej myśleć. Czyżbyś się znowu zakochał?

Rodzina i przyjaciele
Przyjaźń czeka próba
Czy jesteś, Koziorożcu, w stanie powiedzieć znajomemu, że popełnia błąd? Czy potrafisz odmówić, gdy w imię lojalności namawia cię do współudziału w czymś, co budzi twoje wątpliwości? W najbliższym czasie gwiazdy postawią waszą przyjaźń przed taką próbą. Skoro trwa karnawał, możesz zostać zaproszony na imprezę, ale nie idź, jeśli nie masz ochoty. Zepsujesz tylko wszystkim zabawę. Jeśli urodziłeś się w środku znaku, uważaj, bo pod wpływem kwadratury Marsa z Plutonem (20-25 lutego) będziesz miał, niestety, skłonność do wszczynania awantur. Lepiej rozładuj złość, np. intensywnie ćwicząc na siłowni. Podczas nowiu w Rybach (26 lutego) ktoś, kogo nie znasz, pojawi się niespodziewanie, by podnieść cię na duchu lub wybawić z opresji. I jak tu nie wierzyć w anioły?

Praca i pieniądze
Wybierz proste rozwiązania
Czeka cię nadmiar obowiązków i to takich, których nie lubisz. Całkiem możliwe, że spadnie na ciebie kontakt z wyjątkowo uciążliwym klientem, nawał papierkowej roboty lub załatwianie spraw w urzędzie, gdzie pracownicy zaczną mnożyć przeszkody. Jeżeli chcesz uzyskać coś od przełożonego, nie umawiaj się na spotkanie w cztery oczy. Nawet jeśli wyrazi zgodę, to pod wpływem wstecznego biegu Jowisza może ją cofnąć. Najlepiej napisz do niego pismo lub maila. Koziorożcu z trzeciej dekady, Merkury w sekstylu z Saturnem (22-24 lutego) namawia, byś przyjrzał się pracy innych. Nie po to, by ich kontrolować, lecz aby dostrzec, jak szybko rozwiązują problemy. Może się okazać, że dużo rzeczy robisz niepotrzebnie, że jest krótsza droga, na którą nie wpadłeś. Uważaj na wydatki. Gdy coś krzyknie do ciebie ze sklepowej wystawy, będzie ci bardzo trudno powstrzymać się przed zakupem. A musisz przecież opłacić rachunki, które w tym miesiącu mogą być większe.

Zdrowie
Rozładowanie energii
Wypoczynek to coś, czego teraz najbardziej ci potrzeba, ale postaraj się aktywnie spędzać wolny czas. Idź na siłownię, umów się ze znajomymi na mecz w kosza, wybierz się na wycieczkę. Musisz jakoś rozładować pokłady energii, które daje ci Mars w kwadraturze. Nie żałuj sobie również na przyjemności, dopieszczaj się masażem, muzyką, smacznym i zdrowym jedzeniem. Uważaj tylko między 20 a 25 lutego. Jeśli jeździsz samochodem, noga z gazu! 

reklama


Zobacz także