Horoskop miesięczny

Koziorożec

Koziorożec od 22 grudnia - 19 stycznia

Co Ci sprzyja?

Wiadomości, które wprawią cię w radosny nastrój, otrzymasz w dniach 4-9 lipca, podczas koniunkcji Merkurego ze Słońcem. W czasie trygonu Wenus z Marsem (5-9 lipca) przekonasz się o sile uczuć partnera.


Wystrzegaj się!

Twój upór może rozdrażnić otoczenie, gdy Słońce utworzy kwinkunks z Saturnem
(1-4 lipca). Podczas kwinkunksu Merkurego z Plutonem (21-25 lipca) ktoś spróbuje naciągnąć cię na pożyczkę lub jakiś drogi prezent. Nie daj się przechytrzyć Bliźniakowi. Baran skłoni cię do zmian.


 

Lepsze samopoczucie, doskonała organizacja i więcej pieniędzy, czyli tak, jak lubisz.

Niebo nad tobą
Słońce w opozycji do 20 lipca zwraca twoją uwagę na sprawy domu i rodziny. Po 21 lipca, w kwinkunksie, każe zadbać o zdrowie i zrobić badania okresowe. Postawić na swoim pomoże koniunkcja Plutona. A trygon Jowisza zapewni przychylność przełożonych i przedstawicieli prawa. Za sprawą sekstylu Neptuna będziesz wyjątkowo serdeczny i pomocny.

Uczucia i związki
Nie zmarnuj szansy. Samotny Koziorożcu, miłość, której od dawna wyglądasz, jest na wyciągnięcie ręki. Nie zmarnuj szansy, którą w pierwszej połowie lipca dadzą ci Merkury i Wenus w sferze związków. Wzbudzasz ogromne zainteresowanie płci przeciwnej, korzystaj więc z propozycji spotkań, bo po 20 lipca dobra passa się skończy. Dobrze by było do tego czasu być z kimś po słowie. Dla Koziorożców w związkach to ostatni moment, by naprawić relacje z partnerem i je uratować. Wspólny wyjazd na urlop czy romantyczny weekend za miastem sprawi, że na nowo odnajdziecie w sobie uczucia. Do Koziorożca z drugiej dekady niespodziewanie odezwać się może ktoś z przeszłości. Sympatia lub nastoletnia miłość.

Rodzina i przyjaciele
Zajmij się sobą. Nie ma sensu wypruwać sobie żył dla bliskich, którzy i tak tego nie zauważą albo nie docenią. Zajmij się lepiej sobą, poczytaj dobrą książkę lub umów się z przyjaciółką do kina. Angażowanie się w życie innych ogranicz do pytań, co słychać. A jeśli w odpowiedzi usłyszysz, że nic, nie drąż tematu. Twoje dzieci wyjeżdżają? Powstrzymaj się od telefonowania do nich po kilka razy dziennie, bo po dwóch dniach znikną z zasięgu. Merkury sprzyja podróżom, początek miesiąca to najlepszy czas na urlop. Delektuj się wolnym czasem i pogodą. I nie marudź, że ktoś tam pojechał w inne, fajniejsze lub bardziej egzotyczne miejsce.

Praca i pieniądze
Szef spojrzy z sympatią. Spory i konflikty w pracy tym razem cię ominą. Nie broń się jednak przed rolą bezstronnego mediatora, w której sprawdzisz się doskonale. Szef spojrzy na ciebie z sympatią, masz szanse zostać nawet jego ulubieńcem, co ma także minusy. Może np. oczekiwać pewnych informacji lub zadawać niewygodne pytania na temat zespołu. Nie lada dyplomacji będzie wymagać od ciebie, by mu odmówić, nie narażając się na reperkusje. Koziorożcu z własną firmą, zanim zaczniesz starać się o dotację czy dofinansowanie, upewnij się, czy sprawa jest w ogóle realna. Kwadratura Saturna z Neptunem przez cały miesiąc może podsuwać ci nieaktualne informacje, sprawdzaj więc w dokumentach wszelkie terminy i daty publikacji. Szukającym pracy trafić się może umowa na zastępstwo lub jakaś sezonowa fucha. Niewiele, ale zawsze o punkt więcej w CV. Ryzyko i ciężka praca się opłacą. Teraz możesz zbierać żniwo swej przedsiębiorczości, szkoda jednak byłoby przejeść takie zyski. Pomyśl więc, jak ulokować część pieniędzy. Gwiazdy sprzyjają zwłaszcza zakupom ziemi i nieruchomości.

Zdrowie
Regularnie jedz i ćwicz. Mars w sekstylu to dobry wskaźnik zdrowia. Wzmocnisz je, jeśli zaczniesz regularnie jeść i ćwiczyć. Szczególnie dobrze zrobi ci poranna sesja jogi. Spróbuj, to naprawdę nie takie trudne, jak wygląda z boku. Koziorożce ze środka znaku pod wpływem Plutona powinny uważać, by nie ryzykować bez potrzeby. Nie ufaj zwłaszcza swoim umiejętnościom pływackim i żeglarskim. Nie lekceważ ostrzeżeń i słuchaj poleceń tych, którzy dbają o twoje bezpieczeństwo!

reklama


Zobacz także