Horoskop miesięczny

Harmonia, pieniądze i szczęście. Brzmi jak w bajce. Ale jest jeden warunek. Nie działaj w pojedynkę.
Koziorożec

Koziorożec od 22 grudnia - 19 stycznia

Uczucia:

Bez wstrząsów i w harmonii. W życiu uczuciowym nie spodziewaj się żadnych gwałtownych zmian. Wszystko będzie się toczyć powoli, za to bez wstrząsów i kolizji. W połowie listopada planetarny władca Koziorożców Saturn ustawi się w koniunkcji z Wenus. Dlatego poszczęści się tym, którzy dopiero szukają kogoś do pary. Ale powodów do narzekań nie będą miały też Koziorożce w stałych związkach. Jeśli czeka was jakieś wspólne przedsięwzięcie czy zadanie, to współpraca ułoży się wzorowo. Koziorożce urodzone w pierwszym tygodniu stycznia mogą mieć ochotę odkurzyć stare znajomości, spotkać dawną sympatię. To wcale nie najgorszy pomysł. Zastanów się jedynie, czy w uczuciach nie powielasz jakiegoś schematu, który przeszkadza ci w zbudowaniu satysfakcjonującego związku.


Rodzina:

Tylko spokój… Z najbliższymi nie zawsze będzie ci teraz po drodze. Przebywający w twoim znaku Mars mocno pokomplikuje domowe relacje. Przygotuj się na kłótnie, wzajemne pretensje i sporo chaosu. Bez względu jednak na okoliczności staraj się zachowywać spokój i nie wpadać w furię. Za to relacje z przyjaciółmi ułożą się teraz wzorowo. Możesz więc liczyć na ich wsparcie. Dzięki koniunkcji Marsa z Plutonem (9-13 listopada) poznasz kogoś, kto będzie miał silny wpływ na twoje życie. Pozytywny, czy nie, zależy już wyłącznie od ciebie. Bądź jednak twardy i nie pozwól nikomu wejść sobie na głowę. Twardy orzech do zgryzienia czeka Koziorożce urodzone w dniach 1-6 stycznia. Bez względu jednak na to, co podpowiedzą im znajomi, powinny pójść własną drogą i robić to, co dyktuje im rozum.


Zdrowie:

Pozytywny efekt witalizacji. Dzięki witalizującej energii Marsa będziesz się czuł rześki i wypoczęty. Nawet po dużym wysiłku szybko się zregenerujesz. To najlepszy moment na rozpoczęcie regularnych ćwiczeń na siłowni. Świetna kondycja fizyczna przełoży się na dobre samopoczucie. Będziesz tryskał humorem i dopingował do działania tych, którzy twoim zdaniem są zbyt leniwi. Ale uważaj: nie powinieneś igrać ze zdrowiem. Jeśli coś cię niepokoi, nie odwlekaj wizyty u specjalisty.


Kariera:

Szczęście nie zależy tylko od nas. Czeka cię sporo sukcesów. Ludzie będą ci przychylni, z łatwością dojdziesz do porozumienia nawet z konkurentami. Rozwojowi twojej kariery patronuje w pierwszej połowie listopada Wenus – planeta harmonii, pieniędzy, szczęścia i dobrobytu. Dlatego małym nakładem sił możesz całkiem sporo osiągnąć. Ale jest jeden warunek: nie działaj w pojedynkę. Jedynie w dniach 7-11 listopada, kiedy Wenus ustawi się w kwadraturze do Jowisza, musisz zachować większą ostrożność. To idealny czas na szukanie nowej pracy albo przygotowywanie podstaw przyszłego awans. Mimo że sytuacja finansowa rysuje się bardzo pomyślnie, to jednak ktoś z domowników może nieumyślnie narazić budżet rodzinny na szwank. Niewykluczone, że będziesz musiał płacić czyjeś rachunki albo pokryć koszty spraw, z którymi nie miałeś nic wspólnego. Wyciągnij z tego konsekwencje.


Co Ci sprzyja?

Pełnia Księżyca w znaku Byka (5-7 listopada) zapowiada pomyślność i sukcesy. Możesz teraz sporo osiągnąć zarówno w pracy, jak i życiu osobistym. Szef doceni wreszcie twoje starania. Rewelacyjne pomysły przyjdą ci do głowy w dniach 24-28 listopada, kiedy Merkury ustawi się w koniunkcji z Saturnem. Doskonale poradzisz sobie nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach.


Wystrzegaj się!

Zwątpienie, chandra, przygnębienie i pesymizm dadzą ci się we znaki, gdy będziesz pod wpływem koniunkcji Saturna ze Słońcem (16-20 listopada). To nie jest najlepszy czas ani na podróże, ani na prowadzenie ważnych rozmów, więc uważaj.


 

reklama


Zobacz także