Horoskop miesięczny

Pamiętaj o spełnianiu obietnic, bo inaczej partner przestanie ci ufać i zacznie się wycofywać.
Koziorożec

Koziorożec od 22 grudnia - 19 stycznia

Uczucia:

Szukaj, szukaj. Nie masz pary? To doskonale. Nie ma bowiem lepszej dla ciebie aury na porywy serca niż ta, którą planety niosą ci w lipcu. Nie wahaj się zatem angażować w wakacyjne przygody, umawiać na randki z poznanymi w pociągu osobami, które wpadną ci w oko, wychodzić do klubów, w których kręci się sporo singli. Będziesz w tym miesiącu odporny na zranienia i zawody miłosne. Dlatego nawet jeśli któraś z nowych znajomości nie przerodzi się w związek, nie złamie ci to serca. Jeżeli zaś od dawna dla jakiejś osoby ono mocniej bije, to teraz masz szansę w końcu zwrócić jej uwagę. W równie jasnych barwach przedstawia się lipiec, jeżeli jesteś Koziorożcem z obrączką na palcu. Podczas nowiu Księżyca w znaku Raka (16 lipca) otworzy się przed twoim małżeństwem nowy rozdział. Warto zapomnieć o przeszłości i o tym, co was różni i dzieli. Poza tym staraj się pamiętać o spełnianiu wszystkich obietnic, które składasz swojemu partnerowi. W przeciwnym razie, gdy Neptun utworzy opozycję z planetoidą Juno (24-28 lipca), uzna, że go zbytnio lekceważysz, i przestanie ci ufać. Mało tego, stanie się opryskliwy i marudny, a tego, Strzelcu, nie zniesiesz.


Rodzina:

Wprowadzaj zmiany. Przebywający w znaku Skorpiona Saturn biegnie ruchem wstecznym. To z jednej strony skłoni cię do patrzenia za siebie. Z drugiej zaś zachęci do zażegnania dawnych sporów, co w efekcie poprawi wasze relacje rodzinne. Posłuchaj rady gwiazd i postaraj się wprowadzić do waszego życia trochę zmian. Przekonaj dzieci i partnera do zmiany podziału obowiązków i nakłoń do jasnego komunikowania się. Tylko w ten sposób nikt nie poczuje się pokrzywdzony i nie będzie psuł przyjaznej atmosfery. Zrób wszystko, by dzieci uczyły się na własnych błędach. I nie chroń ich przed konsekwencjami zaniedbań, jakie nieraz im się zdarzają. Pamiętaj, że tylko w ten sposób przygotują się do samodzielności i radzenia sobie z kłopotami codzienności. Planety obdarzą cię w tym miesiącu wyjątkową umiejętnością dostrzegania plusów tam, gdzie inni widzą same minusy. Z tego powodu zaczną się z tobą liczyć nawet ci znajomi, którzy dotychczas niechętnie przyznawali ci rację. Jeżeli masz do załatwienia jakąś poważną sprawę urzędową, zajmij się nią w dniach 23-26 lipca, kiedy Merkury w znaku Lwa utworzy koniunkcję ze Słońcem. Wtedy się uda.


Zdrowie:

Oszczędzaj się. Chociaż nie miewasz problemów z utrzymaniem diety, bo jesteś osobą dyscyplinowaną, to jednak w tym miesiącu coś zaburzy twój rytm. Skutkiem tego mogą być bóle głowy, uczucie przemęczenia i kłopoty z trawieniem. Postaraj się pilnować regularnych posiłków, dużo pić i – w miarę możliwości – ograniczyć używki. Planety sugerują, że wszystkie substancje działające na twój układ nerwowy (nikotyna, kofeina czy alkohol) teraz mocno ci zaszkodzą. Nawet jeśli nie cierpisz z powodu przeziębień czy chrypek, uzupełnij niedobory witamin C i E. Gwiazdy ostrzegają bowiem przed spadkiem odporności. Niewykluczone też, że nieodzowna okaże się wizyta u okulisty. Jeśli starasz się o potomstwo, to Księżyc w znaku Ryb (5-8 lipca) może okazać się szczęśliwy.


Kariera:

Załatwiaj sprawy notarialne. Pracy mnóstwo, ale ze wszystkim wyrobisz się na czas. Masz wokół siebie życzliwych ludzi, gotowych do pomocy i kooperacji. Jeżeli jesteś Koziorożcem urodzonym w dniach 4-10 stycznia, Pluton pomoże ci pomyślnie załatwić sprawy notarialne.


Ważne znaki:

Skorpion okaże się nieodgadniony, a Rak nie stanie po twojej stronie. Sporo zyskasz na kontakcie z Wodnikiem. Byk pokaże ci to, czego nie potrafisz dostrzec.


Co Ci sprzyja?

Będziesz miał wpływ na ludzi i bieg zdarzeń, co zapewni ci pełnia Księżyca w twoim znaku (1-3 lipca). Wiele osiągniesz, bo nie dasz się wysadzić z siodła, a do tego w ważnej sprawie przejrzysz na oczy. Ważne decyzje podejmuj w dniach 20-24 lipca, kiedy pozostaniesz pod wpływem trygonu Merkurego z Saturnem. Zrealizujesz ambicje i pokonasz przeszkody.


Wystrzegaj się!

Szanuj swoich przeciwników, a już na pewno ich nie prowokuj. Zwłaszcza w dniach 4-8 lipca, kiedy pozostaniesz pod wpływem opozycji Plutona ze Słońcem. Możesz wpaść w pułapkę zastawioną na kogoś innego. Podczas nowiu Księżyca w znaku Raka (15-17 lipca) poczujesz się gorzej.


 

reklama


Zobacz także