Horoskop miesięczny

Czeka cię sporo wydarzeń i miłych zaskoczeń. Rzeczywistość wokół ciebie nagle przyspieszy, ale nie musisz jej w szalonym pędzie doganiać. Wystarczy, że nie przegapisz ważnych terminów i zdążysz na czas podjąć decyzje.

Koziorożec

Koziorożec od 22 grudnia - 19 stycznia

Prognoza:

Uważasz się za racjonalistę, który twardo stąpa po ziemi. Trzymasz się z daleka od uzdrowicieli, wróżek i nie czytasz horoskopów… A jednak coś w twoich poglądach się zmienia. Do twojego znaku wprowadził się na wiele lat Pluton, planeta głębokich przemian. Może cię nakłaniać do zainteresowania się zupełnie innymi obszarami życia, a na pewno do uważniejszego spojrzenia w głąb siebie. W pierwszych dniach lutego w kręgu twoich znajomych może pojawić się ktoś intrygujący o szerokich horyzontach, z dużą wiedzą. Interesów biznesowych z nim nie zrobisz, ale będziesz miał szansę się zaprzyjaźnić. 

Wszelkim twoim poczynaniom będzie sprzyjał Jowisz. Choć nie zawsze z tą samą intensywnością. Czasem możesz odnosić wrażenie, że szczęście cię opuściło, ludzie zawiedli, a zamiast sukcesu na wyciągniecie ręki, masz jeszcze kawałek pod górkę. Wśród miłych niespodzianek, które szykuje dla ciebie Neptun, może się znaleźć atrakcyjny zagraniczny wyjazd służbowy lub zaproszenie zza Wielkiej Wody od rodziny, instytucji naukowej lub środowiska artystów. Czyżby angaż do Hollywood? 

Mars będzie podgrzewał twoje zawodowe ambicje i da siłę, by się z nimi zmierzyć. Jesteś więc raczej skazany na sukces. Nawet jeśli nie masz zamiaru robić wielkiej kariery, tylko chcesz spokojnie pracować, nic z tego. Zaczną spadać na ciebie coraz bardziej odpowiedzialne obowiązki, w dodatku wszystko do zrobienia na wczoraj. Zdziwisz się, jak dobrze sobie poradzisz. Nie unikniesz większych wydatków, ale tylko tych, których odkładać dłużej już się nie da. Kupno nowej pralki może okazać się koniecznością. Lecz nie rozpędzaj się za bardzo i nie planuj przy okazji wymiany mebli w salonie. Nie wyzbywaj się teraz oszczędności, bo niedługo się przydadzą. 

W połowie miesiąca twoje szanse na miłość wzrosną. Łatwiej ci będzie okazywać uczucia, uwierzysz w swoją atrakcyjność. W walentynki Koziorożce mogą być zaskoczone żarliwością miłosnych wyznań, które usłyszą. Będziecie przeszczęśliwe. Ale jeśli twoje serce nie bije tak mocno jak dawniej albo jeśli myślałeś już o zerwaniu, to nie prowadź dalej tej gry. Wycofaj się z klasą. W twoim otoczeniu jest niejedna osoba, która tylko na to czeka. Nie będziesz sam, Koziorożcu. Pary zakochane, którym na sobie zależy, ale się posprzeczały, szybko dojdą do porozumienia. Ładny drobiazg na przeprosiny w tym pomoże. Tylko nie warto wszczynać dyskusji, domagać się wyjaśnień…  

Im mniej słów, tym lepiej. Ciało powie wszystko, co trzeba. Ale może też do ciebie krzyczeć, że domaga się lepszego traktowania; że nie chce być katowane ćwiczeniami na siłowi, woli np. jogę. Potrzebuje też zdecydowanie więcej wody (i co z tego, że nie ma upałów – są kaloryfery i klimatyzacja!), a także mniej kawy.  

Ważna będzie RODZINA 

Przebojem miesiąca okaże się wiadomość o dziecku. Jeśli z utęsknieniem wypatrujesz dwóch kresek na teście ciążowym, to pojawią się właśnie teraz, w czasie pełni Księżyca. Uradowane będą mamy i teściowe, które liczyły na taki prezent na święta. Cóż, Saturn rozdaje prezenty według własnego harmonogramu.


 

reklama


Zobacz także