Horoskop miesięczny

Wielka miłość puka do twych drzwi. Postaraj się, a będzie z tego coś poważnego.
Koziorożec

Koziorożec od 22 grudnia - 19 stycznia

Uczucia:

Miłość, miłość. Niezapomniane chwile spędzisz z partnerem na początku lipca. Nie będziecie mogli się ze sobą nagadać. Przyjdzie wam do głowy także wiele świetnych pomysłów na wspólne spędzanie czasu. Jeśli jednak nie będziecie mogli teraz pozwolić sobie na dłuższy urlop, wybierzcie się choćby do kina albo na ryby. Trochę nerwowo zapowiada się u Koziorożców, które jeszcze nie noszą na palcu ślubnej obrączki. Gdy Słońce utworzy kwadraturę z Uranem (6-10 lipca), ktoś bardzo cię zawiedzie. Tak bardzo, że gotów będziesz zerwać relacje i zapomnieć, jak wiele cię z nim łączy. Jeśli zaś należysz do samotnych Koziorożców, masz szansę zakochać się na zabój. Ta miłość spadnie na ciebie jak grom z jasnego nieba. Będziesz odliczać godziny do kolejnego spotkania. Na szczęście gwiazdy w tym miesiącu obdarzą cię śmiałością i niegasnącym optymizmem. To twoja karta przetargowa w walce o serce wybranka.


Rodzina:

Będziesz mieć wsparcie. Nie ze wszystkimi krewnymi będzie ci po drodze. Z trudem zaakceptujesz decyzje bliskich, bo wprowadzą one ogromne zmiany także w twoje życie. Zapowiada je wywrotowy Uran w kwadraturze do Słońca (6-10 lipca). Zrozumiesz, że każdy ma prawo do niezależnych wyborów, nawet jeśli przy okazji popełnia mnóstwo błędów. Osoba, która próbuje skłócić cię z bliskimi, wpadnie we własne sidła. Jej intencje będą tak czytelne, że na długo straci twoją sympatię. Na szczęście ci, którzy zawsze działali na ciebie kojąco, nie zmienią się. Będziesz miał komu się wyżalić i szczerze porozmawiać. Szczególnie od drugiej dekady lipca, gdy opiekuńcza Ceres utworzy trygon z Wenus, doświadczysz dobroci i wsparcia ludzi autentycznie ci życzliwych. Złe wieści z rodzinnych stron na szczęście okażą się przesadzone.


Zdrowie:

Zachowaj umiar. Pomyśl o usprawnieniu ciała i przejściu na zdrowszą dietę. Zrób zakupy w sklepiku z ekologiczną żywnością albo na zaufanym bazarku. Pamiętaj, że im słabsze ciało, tym silniej tobą rządzi. Wyjątkowo trudno będzie ci teraz opanować zachcianki i zrezygnować z nałogów. Postaw więc na rozsądek i zachowaj zdrowy umiar. Koniec z głodówkami czy restrykcyjnymi dietami! Jeśli dokuczają ci wrzody, to mimo letniej aury dolegliwości mogą się nasilić. Jeżeli musisz poddać się operacji chirurgicznej, nie odkładaj zabiegu. Teraz na pewno się wszystko uda.


Kariera:

Doświadczenie popłaca. Na początku miesiąca powinieneś zakończyć wszystkie naglące sprawy. Potem dopiero wróć do stałych obowiązków. Dzięki temu nic cię nie zaskoczy, bo będziesz przygotowany na każdą ewentualność. Jeśli otrzymałeś pochwałę od szefa albo awans, pewnie wszyscy ci zazdroszczą. Nie bój się jednak, że ktoś ci to wszystko odbierze. Pracowałeś na to wiele lat i nikt ci tego nie zapomni. Po 20 lipca, kiedy Saturn wejdzie w ruch prosty, czeka cię wiele wyzwań i nawał pracy. Ale wcale cię to nie przytłoczy. Przeciwnie! Będziesz zadowolony, że masz w czym wybierać. Zrobisz wiele, by wywiązać się ze wszystkich zadań. Nawet łapiąc kilka srok za ogon, dasz sobie radę. Jednak, mimo zwiększonych obowiązków, widoków na dodatkowe dochody raczej nie ma. Ale uda ci się doskonale zagospodarować to, co już masz. Szczegółowe planowanie budżetu domowego pozwoli ci zapanować nad dość licznymi wydatkami. Dodatkowo, mądre inwestycje pokażą, że masz niezłego nosa do interesów!


Co Ci sprzyja?

Mars w koniunkcji z Ceres (10-14 lipca) obdarzy cię dużą intuicją i przezornością. Wyczujesz stosowny moment i śmiało przystąpisz do działania, podejmując słuszne decyzje. Nie popełnisz żadnego błędu. Kiedy Merkury utworzy trygon z Saturnem (23-27 lipca), okażesz się skuteczny. Z łatwością osiągniesz swoje zamierzenia, a przy okazji pokażesz wszystkie swoje atuty.


Wystrzegaj się!

W dniach 17-21 lipca, kiedy Mars znajdzie się w kwadraturze ze Słońcem, forsowanie swojej woli nie przyniesie rezultatów. Uważaj, z kim się zadajesz, bo nie każdy w tym czasie będzie ci przyjazny. Miej się na baczności i nie ufaj byle komu.


 

reklama


Zobacz także