Horoskop miesięczny

Poczuć się jak w pierwszych dniach miłości? Dlaczego nie, ale czy warto tyle ryzykować.
Koziorożec

Koziorożec od 22 grudnia - 19 stycznia

Uczucia:

Emocje bez ryzyka. Wolne Koziorożce zaczną teraz intensywniej rozglądać się za kimś godnym uwagi. Skłoni ich do tego planetoida Juno przebywająca w znaku Raka. A ich wysiłek nie pozostanie bez nagrody. Mogą teraz poczuć, że ktoś, kogo poznały dosłownie przed chwilą, jest im tak bliski, jak ci, których znają od zawsze. Z każdym dniem będą więc bardziej przekonane, że to najlepszy z wyborów. Małżeństwa Koziorożców czeka teraz sporo wzlotów i upadków. Ta emocjonalna huśtawka, której apogeum możecie się spodziewać w czasie sekstylu Saturna do Wenus (19-23 września), nie zaszkodzi jednak waszemu związkowi. Tylko Koziorożce urodzone w pierwszych dniach stycznia, zachęcane wpływem Plutona, zapragną poczuć smak pierwszych dni miłości i będą gotowe zaryzykować dużo więcej.


Rodzina:

Każdy ma prawo do wad. Uran w znaku Barana sprawi, że zapragniesz zmian. Niewykluczone więc, że zechcesz też zmienić miejsce zamieszkania. Twoje działania przyniosą nadzwyczajne efekty, które zaskoczą wszystkich. Kiedy Jowisz utworzy trygon z Uranem (23-27 września), twój dom odwiedzą tabuny gości. U przyjaciół znajdziesz teraz poważne wsparcie. Choć i oni będą oczekiwać, że pozostaniesz dla nich prawdziwą opoką. Nie idealizuj ludzi, oni mają przecież prawo do wad. Dzięki temu na pewno się nie sparzysz na nowych znajomościach.


Zdrowie:

Przełom w leczeniu pewny. Niemal przez cały miesiąc będziesz w doskonałej formie. Nawet gdy wokół zaczną się szerzyć infekcje, ciebie nic nie ruszy. Jeśli chorujesz od dłuższego czasu, możesz spodziewać się przełomu w leczeniu. Twój organizm doskonale zareaguje na leki, i to lepiej niż oczekiwali lekarze. Będziesz zdrowieć w oczach. Jeśli jednak w czasie nowiu Księżyca (23-25 września) złapiesz infekcję, przebieg choroby może być bardzo gwałtowny. Nie zapominaj więc o odpoczynku, bo życie na najwyższych obrotach okaże się bardziej wyczerpujące, niż sądziłeś.


Kariera:

Nie chwal się sam, pochwalą cię inni. Jowisz przebywający w Lwie, a Wenus w przyjaznym ci znaku Panny sprawią, że będziesz teraz gotowy na wielkie wyzwania. Jest jednak małe ale. Musisz za swój wysiłek dostać naprawdę niezłe pieniądze. Bo to one dadzą ci upragnioną wolność. A dopiero, kiedy ją masz i nie musisz martwić się przyziemnymi sprawami, możesz pokazać, na co naprawdę cię stać. Lilith nauczy cię, żeby nie chwalić się nadmiernie swoimi sukcesami. Więcej bowiem będzie tych, którzy ci ich pozazdroszczą niż tych, którzy zdobędą się na pozbawiony zawiści podziw. W pracy świetnie odnajdziesz się w tym, co aktualnie robisz, a twój zapał i entuzjazm udzielą się innym. Swoje atuty pomoże ci zaprezentować Merkury, który w dniach 2-28 września wędruje przez znak Wagi. Szef doceni to, jak świetnie dajesz sobie radę, nie tylko jako dyrygent, ale i solista. Tę dobrą passę zawdzięczać będziesz pewności siebie. Wiara we własne siły wesprze dążenia do sukcesu. Staniesz się wyjątkowo sprawny, błyskawiczny w działaniu i podejmowaniu decyzji.


Co Ci sprzyja?

Trygon Słońca z Saturnem (9-13 września) przyniesie stabilizację, poczucie bezpieczeństwa i materialny komfort. To dobry czas na rozpoczynanie długofalowych przedsięwzięć. Kiedy planetoida Juno ustawi się w trygonie do Saturna (12-16 września), w związku wszystko zacznie się układać tak, jak lubisz. Dobry moment na długofalowe plany.


Wystrzegaj się!

Zawirowania zdrowotne może przynieść Merkury, który utworzy w dniach 8-12 września kwadraturę do przebywającego w twoim znaku Plutona. Staraj się wtedy nie pracować ponad siły. Gdy 20-24 września Mars utworzy kwadraturę do Neptuna, trzymaj finanse twardą ręką.


 

reklama


Zobacz także