Horoskop miesięczny

Daj się przekonać do nietypowych pomysłów ukochanej osoby.

Koziorożec

Koziorożec od 22 grudnia - 19 stycznia

Uczucia:

Znajdziesz bratnią duszę. Wenus wędruje przez znak Wagi, dlatego w nowym związku wszystko ułoży się tak, jak chcesz. Miłość wybuchnie ze zdwojoną siłą! Połączą was silna więź i namiętność, o jakiej przedtem mogłeś jedynie śnić. Szybko zaczniecie snuć całkiem poważne plany. A wspólne marzenia pokażą wam, jak wiele was łączy. Będziecie rozumieć się bez słów, dlatego odgadniesz wszystkie zatajane sprawy. Poczujesz się bezpiecznie i uda ci się zrozumieć intencje partnera. To wszystko doskonale rokuje na przyszłość. A co w trwałych związkach? Mimo że zazwyczaj rzadko bywasz spolegliwy, w tym miesiącu zachowasz się jak pokorny baranek. To zachwyci twoją drugą połówkę, bo dasz się przekonać do kilku bardzo niekonwencjonalnych pomysłów. Z ich realizacji będziesz zresztą w przyszłości zadowolony. Jeżeli jesteś Koziorożcem urodzonym w dniach 5-9 stycznia, to pod wpływem opozycji Urana z Wenus zaczniesz w połowie miesiąca szukać samotności i oddalać się od ukochanej osoby. Staraj się z tym walczyć, ponieważ sprawionych przykrości ona długo ci nie zapomni. Dobrze się zastanów, czy warto niszczyć to, o co tak długo walczyłeś.


Rodzina:

Spotykaj się z ludźmi. Otrzymasz teraz wiele wsparcia ze strony znajomych, więc nie grożą wam ani nieporozumienia, ani konflikty interesów. Zadbają o to Merkury i Słońce przebywające w zna-ku Skorpiona przez dwie pierwsze dekady miesiąca. Twoje działania, pomysły oraz plany na przyszłość zostaną docenione, dzięki czemu zyskasz pewność, że podążasz właściwą drogą. Sekstyl Jowisza z Merkurym i Słońcem (9-15 listopada) wyznaczy idealny czas na organizowanie imprez czy choćby skromniejszych przyjęć. Skorzystaj z tego, bo na jednym z tych spotkań możesz się dowiedzieć czegoś, co szybko odmieni twoje życie. Niewykluczone, że powiększy ci się rodzina albo odkryjesz, że ktoś bliski planuje daleki wyjazd. Niestety opozycja Urana do planetoidy Westy w pierwszych dniach miesiąca spowoduje, że na tę drugą zmianę nie zareagujesz dobrze. Nie martw się jednak. Planety obiecują, że wasza więź nie zostanie zerwana, a nawet może się zacieśnić. Nie rób zatem skwaszonej miny, tylko postaraj się być wsparciem dla tej osoby. Opłaci ci się to. W ostatnim tygodniu listopada dzieci wytną ci jakiś niemiły numer. To może popsuć wasze relacje.


Zdrowie:

Uważaj na używki. O ile zachowasz odpowiednią dyscyplinę, ciało nie odmówi ci posłuszeństwa. Ale gdy sobie nieco pofolgujesz, szybko stwierdzisz, że twoje siły są ograniczone. Dokuczać ci mogą chroniczne dolegliwości, z którymi nie zawsze potrafisz sobie radzić. Na szczęście w połowie miesiąca znów pomogą ci gwiazdy. Obdarują cię większym optymizmem i siłami witalnymi, co pozwoli ci przetrwać gorsze chwile. Pod koniec listopada uważaj na zatrucia, nie przyjmuj za dużo leków, ogranicz też używki. To, co lubisz i sprawia ci największą przyjemność, okaże się teraz tym, co może ci najbardziej zaszkodzić.


Kariera:

Zachowaj spokój. Chętnie będziesz przyjmował nowe wyzwania. I słusznie, bo szef to doceni. Nie bój się konkurencji, która zacznie dokazywać, gdy Wenus utworzy kwadraturę z Plutonem (19-23 listopada). Jeśli zachowasz spokój, poradzisz sobie z obowiązkami. Dopiero pod koniec miesiąca, kiedy znajdziesz się pod wpływem kwadratury Saturna z Neptunem, stracisz impet. Staraj się więc równomiernie wydatkować energię.


Ważne znaki:

Wodnik cię nie doceni, a Rak z byle powodu odwróci się od ciebie. Od Panny uzyskasz to, czego chcesz. Waga poprawi ci humor, a z Lwem czeka cię wspaniała podróż.


Co Ci sprzyja?

Sekstyl Saturna z Wenus (11-15 listopada) otworzy nowy etap w życiu uczuciowym. Jeśli do tej pory byłeś sam, zacznij się rozglądać, bo miłość jest bliżej, niż myślisz. To też odpowiedni moment na poważne deklaracje i zobowiązania. Pełnia twórczych mocy, ambicji i siły przebicia przypadnie na 22-26 listopada, kiedy Saturn utworzy sekstyl z Marsem. Możesz w tym czasie zrobić ważną rzecz dla swojej kariery.


Wystrzegaj się!

Zachowanie pewnej osoby z pracy kolejny raz nieprzyjemnie cię zaskoczy. A w czasie pełni Księżyca w znaku Bliźniąt (25 listopada) wyjdzie na jaw coś, czego się obawiałeś. Niesnaski z krewnym nabiorą mocy w czasie kwadratury Saturna z Neptunem (24-28 listopada).


 

reklama


Zobacz także