Horoskop miesięczny

Postaraj się robić więcej rzeczy wspólnie ze swoim partnerem. To podsyci przykurzone uczucie.

Koziorożec

Koziorożec od 22 grudnia - 19 stycznia

Uczucia:

Nie bądź zbyt dominujący. Jeśli nie masz nikogo do pary, nie będziesz się kwapił do zawierania nowych znajomości. Spokojnie poczekasz na to, co przyniesie los. Zwłaszcza że teraz świetnie potrafisz zorganizować sobie czas w pojedynkę i będziesz się nudzić w swoim towarzystwie. Niestety, ktoś z bliskich znajomych zechce cię swatać. Ciężko zniesiesz te próby. Jeśli zaś należysz do Koziorożców, które już odnalazły swoją drugą połowę, ten miesiąc będzie należał do ciebie. Mars przebywający do 9 sierpnia w znaku Raka zachęci cię do komenderowania ukochaną osobą. Doskonale poczujesz się w roli przywódcy, a twoja pewność siebie spodoba się partnerowi. Gwiazdy ostrzegają jednak, byś od czasu do czasu powściągnął swoje apodyktyczne zapędy, bo to może skończyć się poważnymi kłótniami. Zwłaszcza pod koniec miesiąca, kiedy w znaku Ryb dojdzie do pełni Księżyca. Postaraj się raczej wykorzystać swój dobry czas na zrobienie czegoś we dwoje. Możecie teraz realizować śmiałe plany. Po prostu wszystko wam wyjdzie. Tylko Koziorożce urodzone w dniach od 3 do 7 stycznia pozostaną pod wpływem Plutona i będą zmuszone do pójścia na duże kompromisy.

Horoskop miłosny przygotowany specjalnie dla Ciebie i Twojego partnera znajdziesz tutaj: Horoskop miłosny


Rodzina:

Raz lepiej, raz gorzej. Na początku sierpnia, kiedy w znaku Lwa dojdzie do koniunkcji Jowisza z Wenus, jak nikt poradzisz sobie ze wszystkimi kłopotami. Planety obdarzą cię energią, silną wolą i zdolnościami dyplomatycznymi. Dzięki temu wszystkie sprawy majątkowe, urzędowe czy formalne, które dotyczą twojej rodziny, nie będą ci straszne. Nieco inaczej sytuacja wygląda w drugiej dekadzie sierpnia. Nie będziesz do końca wiedzieć, czego chcesz. Raz najdzie cię ochota na wielkie zmiany albo ogarną cię marazm i stagnacja. Twoje niezdecydowanie wprawi domowników w złość, ale że kierować tobą będą dobre intencje, wszystko ci wybaczą. A jeżeli jesteś Koziorożcem urodzonym w grudniu, pozostaniesz pod wpływem Merkurego w Wadze (po 27 sierpnia). Spowoduje on, że w ostatnich dniach miesiąca spadną na ciebie jakieś dodatkowe obowiązki, które będą mocno kolidować z rodzinnymi planami. Postaraj się choć trochę czasu i uwagi poświęcić najbliższym. Inaczej wybuchnie między wami kryzys, który trudno będzie zażegnać. Na szczęście znajomi jak zawsze staną na straży twojego dobrego samopoczucia. Możesz liczyć na ich wsparcie.

Kosmogram urodzeniowy przygotowany według daty urodzin dziecka sprawdź tu: Kosmogram dziecka


Zdrowie:

Nie lekceważ przeziębienia. Stres związany z licznymi obowiązkami spowoduje, że nie przejmiesz się pierwszymi objawami przeziębienia. Za sprawą Marsa tworzącego w ostatnich dniach miesiąca kwinkunks z przebywającym w twoim znaku Plutonem choroby mogą się rozwijać wyjątkowo szybko. Dlatego nie lekceważ żadnych symptomów, tylko od razu zasięgnij porady specjalisty. Dokuczać ci mogą też bóle głowy i łamanie w kościach. Planety podpowiadają, byś skorzystał z osiągnięć medycyny naturalnej. Pij zioła, zapisz się na zabiegi albo tai-chi. Wprowadzą cię w błogi stan.

Wpisz swoja datę urodzenia i sprawdź swój horoskop zdrowotny


Kariera:

Łap okazje. W pracy coraz lepiej. Masz głowę do interesów, sprzyja ci bowiem Merkury wędrujący w dniach 7-27 sierpnia przez przychylny ci znak gospodarnej Panny. Taka konfiguracja zapowiada sukces i powodzenie. A gdy nieoczekiwanie znajdziesz się w kłopotach, ktoś szybko cię z nich wybawi. Jeżeli prowadzisz własny biznes, szczęście także cię nie opuści. Na horyzoncie pojawią się ciekawe propozycje. Skorzystaj z nich! I pamiętaj o oszczędzaniu!

Pełny horoskop biznesowy znajdziesz tu: Horoskop biznesowy według daty urodzenia


Ważne znaki:

Pewność siebie Byka zbije cię z tropu. Skorpion będzie z tobą konkurował. Nie przejmuj się uwagami Strzelca. W trudnych chwilach Ryby cię wesprą.

Tu znajdziesz: Osobisty kosmogram urodzeniowy wraz z dokładna interpretacją


Co Ci sprzyja?

W czasie trygonu Marsa z Saturnem (4-8 sierpnia) łatwiej zerwiesz z rutyną w kontaktach towarzyskich. Wszelkie zmiany wprowadzisz bez uciekania się do radykalnych rozwiązań. To dobry moment na wytrwałą pracę. Gdy Merkury utworzy sekstyl z Saturnem (24-28 sierpnia), nie dasz się nabrać na miłe słówka. Za wszelką cenę będziesz dążyć do prawdy, szybko odkrywając, kto jest wobec ciebie uczciwy, a kto tylko udaje.


Wystrzegaj się!

Kiedy Merkury znajdzie się w kwadraturze do Saturna (4-8 sierpnia), natrafisz na poważne przeszkody. Zbyt duże wymagania ze strony przełożonych sprawią, że poczujesz się przytłoczony nadmiarem obowiązków.


 

reklama


Zobacz także