Horoskop miesięczny

Byk

Byk od 20 kwietnia - 20 maja

Prognoza:

Twoje sercowe perypetie mają się ku końcowi. 6 czerwca Wenus wejdzie do twojego znaku i położy kres rozterkom. Z partnerem znów będziecie nadawać na tych samych falach, nawet jeśli myśleliście już o rozstaniu. Nadrobicie stracony czas, nie wychodząc z łóżka, zwłaszcza między 23 a 26 czerwca. Jeżeli przyszedłeś na świat w pierwszej dekadzie, odnotujesz wzmożone zainteresowanie ze strony płci przeciwnej i dostaniesz niejedną propozycję – z ofertą matrymonialną włącznie! Zakochanym bez wzajemności albo przejdzie fatalne zauroczenie, albo obiekt westchnień doceni w końcu wasze wysiłki. Jeśli jesteś sam, sekstyl Marsa i Wenus (6-12 czerwca) zesłać ci może miłość od pierwszego wejrzenia. Co z tego, że ukochana osoba jest od ciebie dużo młodsza? Nie myśl za wiele, ciesz się chwilą.


Rodzina:

Rodzinne nieporozumienia to część tradycji, dlatego próby pogodzenia najbliższych są z góry skazane na niepowodzenie. Tak naprawdę nikt nie potrzebuje twojej pomocy. Jedyne, co możesz robić, to łagodzić napięcia i rozładowywać sytuację, np. żartem. Do imprezowania i spotkań namawia Wenus, która uczyni cię duszą towarzystwa. Twój dom będzie szeroko otwarty dla gości. Jeśli przyjaciel znajdzie się w kłopotach, nie miej mu za złe, że zwróci się o pomoc do kogoś innego. Z powodzeniem możesz za to planować większe inwestycje, a nawet kupno mieszkania czy budowę domu.


Zdrowie:

Zadbaj teraz o kondycję. Spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Pomyśl o inwestycji w rower – wyjdzie znacznie taniej niż samochód i z jaką korzyścią dla zdrowia! Nie przejmuj się, jeśli nie wiesz, jakie ćwiczenia są dla ciebie wskazane, tylko zapytaj o to trenera. Albo poszperaj w sieci. Najważniejsze, by w ogóle się ruszać! Z czasem zauważysz, jaka aktywność bardziej ci służy, a jaka mniej. Urodzonych w trzeciej dekadzie niepokoić mogą zaczerwienienia i wypryski na twarzy. Przyczyn szukaj nie w kosmetykach lecz w tym, co kładziesz na talerz. Może nie tolerujesz laktozy albo glutenu? Odstaw na jakiś czas zawierające je produkty, a może okaże się, że problemy skórne znikną. A najlepiej zrób testy, by się przekonać, co ci najbardziej szkodzi.


Kariera:

W pracy masz szansę wyjść z zaległości i utorować sobie drogę do awansu. Spodziewaj się go podczas trygonu Merkurego z Plutonem (1-3 czerwca). Nawet nie będziesz musiał, Byku, się wysilać. Wystarczy, że znajdziesz się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie, bo konkurencji akurat powinie się noga. I wymarzony stołek będzie twój! Okoliczności najmocniej sprzyjają urodzonym w maju. Korzystne zmiany w firmie poprawią ci humor i atmosferę w zespole. Być może szef lub kolega, którego nie lubisz, odejdzie, a na jego miejsce przyjdzie ktoś, z kim dobrze ułoży się współpraca. Gdy Merkury i Wenus znajdą się w półsekstylu (6-8 czerwca), znajomy z dawnych lat zaproponuje ci wspólny interes. Warto to rozważyć. Po kilku chudych tygodniach wreszcie doczekasz się finansowej hossy. Wyrzuć więc węża z kieszeni i coś sobie sprezentuj.


Ważne znaki:

Rak pozostanie dla ciebie zagadką. Nić porozumienia nawiążesz z Rybami.


Co Ci sprzyja?

Przyjemne niespodzianki oraz miłe spotkania zapewni sekstyl Wenus i Marsa (6-12 czerwca). Z pomocą Wenus w trygonie z Plutonem (22-26 czerwca) rozwiniesz skrzydła i zaczniesz lepiej zarabiać.


Wystrzegaj się!

Gdy Wenus znajdzie się w kwinkunksie z Jowiszem (18-22 czerwca), lenistwo oraz zaniedbania mogą mieć fatalne skutki. Zwątpienie i pesymizm dopadną cię podczas kwinkunksu Wenus z Saturnem (27-30 czerwca).


 

Masz dobrą passę w finansach i w sprawach zawodowych. Twój związek zbliży się do ideału. Słońce w Bliźniętach przyniesie okazję do niezłego zarobku. Gdy po 20 czerwca wejdzie do Raka, zechcesz poświęcać czas rodzinie. Wenus w koniunkcji otoczy cię gronem przyjaciół. Sekstyl Merkurego sprzyja nauce i zdawaniu egzaminów. Kwinkunks Saturna przypomina o rozwadze.

reklama


Zobacz także