Horoskop miesięczny

Zakończ złe relacje i zrób przestrzeń na nowe wartościowe znajomości.
Byk

Byk od 20 kwietnia - 20 maja

Uczucia:

Ożyw swój związek. Pod wpływem Wenus przebywającej w twoim znaku do 11 kwietnia, będziesz szukał spokoju i harmonii. Nie zaangażujesz się w trudne sprawy, nie zechcesz żyć problemami innych. Skutecznie też zaczniesz unikać tych, którzy uwielbiają biadolić lub mówić wyłącznie o rzeczach przykrych. Gwiazdy zechcą cię nakłaniać do dbałości o siebie i inwestowania w wygląd. Skorzystaj z ich wpływów, bo to ci się opłaci. Szczególnie, jeśli jesteś Bykiem wciąż poszukującym drugiej połówki. Blisko ciebie pojawi się atrakcyjna osoba, którą masz szansę sobą zainteresować i stworzyć dobrą relację. Musisz jednak o nią zawalczyć. Jednocześnie planety przestrzegają, że w tym miesiącu mogą do ciebie powrócić złe doświadczenia z przeszłości. Może ktoś, z kim byłeś związany i kto kiedyś zachował się nielojalnie, nagle przypomni sobie, co stracił i zechce wznowić kontakty? Jeśli się tak zdarzy, nie daj się na to namówić! Jeżeli należysz do Byków w trwałych związkach, ten miesiąc zapowiada się dość spokojnie, a nawet nudnawo. Postaraj się nieco ożywić wasze codzienne życie, bo inaczej zaszkodzi to uczuciowej sferze związku.


Rodzina:

Czas podsumowań i sporów. Na to, kto jest w twojej rodzinie, nie masz wpływu, jednak przyjaciół dobieraj sobie sam. Pozostań w kontakcie z osobami, które naprawdę są ci oddane, a spróbuj zakończyć relacje, które od dawna nie dają ci satysfakcji. Gwiazdy sugerują, że te znajomości zabierają ci sporo przestrzeni i energii, którą mógłbyś spożytkować na coś bardziej wartościowego. W wyrzucaniu ze swojego życia złych relacji i docenianiu tych dobrych pomoże ci sekstyl Marsa z Neptunem, w dniach 10-14 kwietnia. Kiedy sekstyl z Neptunem utworzy Merkury (17-21 kwietnia), z radością stwierdzisz, że ci, którzy zostali przy tobie to rzeczywiście prawdziwie pokrewne dusze. A co z najbliższą rodziną? Jest duże ryzyko, że ich przecenisz, bądź zaczniesz w nich pokładał zbyt duże nadzieje. Wprawdzie Święta Wielkanocne przejdą bez najmniejszych zgrzytów, ale później nie będzie już tak kolorowo. Kwadratura Marsa z Jowiszem (16-20 kwietnia) podsyci bowiem jakieś ciągnące się między wami spory. Głównie na tematy, które was nie zawsze dotyczą. Merkury w kwadraturze do Jowisza (19-23 kwietnia) podsyci w was bowiem drażliwość i skłonność do irytujących dyskusji.


Zdrowie:

Pracuj nad figurą. Stany pobudzenia i nerwowości zaserwuje ci koniunkcja Urana ze Słońcem i Merkurym (4-10 kwietnia). Na szczęście Mars pomoże ci w wyładowaniu emocji i nadmiaru wrażeń. Staniesz się bardziej niż zwykle ruchliwy, szczególnie w drugiej połowie miesiąca, gdy do twojego znaku przesunie się również Merkury. Wykorzystaj to i zacznij biegać, chodzić na spacery albo uprawiać gimnastykę. Rozpoczęta teraz ma szansę na długo wejść ci w krew. A to zdrowo! Jeżeli masz problemy z nadwagą, to nadarza się świetna okazja do zrzucenia kilku kilogramów. W tym miesiącu pozbędziesz się ich szybko i bezboleśnie.


Kariera:

Nowe możliwości. Mimo różnych pokus, staraj się nie żyć na kredyt. Nawet jeśli teraz zaczniesz nieco więcej zarabiać, nie wydawaj wszystkiego. Opozycja Wenus z Saturnem (12-16 kwietnia) uświadomi ci, że już niedługo będziesz potrzebować pieniędzy na jakieś pilne i nieprzewidziane wydatki. Ceres przesuwająca się 3 kwietnia do znaku Wodnika wyznaczy nowe kierunki. Dlatego, jeśli szukasz nowej pracy – teraz jest twój czas.


Ważne znaki:

Z Rybami będzie ci po drodze. Świetnie dogadasz się z Wodnikiem, który wykaże się dużą troską. Na Wagę nie licz, zaś Lew będzie zabiegał o twoją uwagę.


Co Ci sprzyja?

Kiedy od 14 kwietnia w twoim znaku zagości Merkury, zachowasz zimną krew w trudnej sytuacji, rozwiążesz każdy problem i świetnie dogadasz się z ludźmi. Sekstyl Jowisza z Wenus (20-24 kwietnia) pozwoli ci cieszyć się życiem. Pojawią się nowe możliwości, doskonale pójdzie ci w finansach.


Wystrzegaj się!

Poczucie, że opuściło cię szczęście, może się pojawić w dniach 12-16 kwietnia, kiedy Wenus ustawi się w opozycji do Saturna. Ten trudny czas warto wykorzystać na przemyślenia i nowe plany. Kiedy Wenus utworzy kwadraturę z Neptunem (17-21 kwietnia), nie ufaj intuicji, bo twoje przeczucia mogą cię zwieść. Ostrożnie podchodź także do wszelkich obietnic.


 

reklama


Zobacz także