Horoskop miesięczny

Wykaż się odpowiedzialnością i podejmij mądre decyzje. Inaczej sobie zaszkodzisz.
Byk

Byk od 20 kwietnia - 20 maja

Uczucia:

Czas poważnych deklaracji. Niewykluczone, że w twoim życiu pojawi się osoba, z którą kiedyś byłeś związany. Być może nawet wyszedłeś mocno poturbowany z tej relacji? Teraz nadejdzie okazja do przyjrzenia się przeszłości i zaleczenia dawnych ran. Jeżeli jesteś samotny, we wrześniu masz szansę na niezwykle interesującą znajomość. Podchodź jednak do niej ostrożnie i powstrzymuj wybuchy emocji, bo możesz tego kogoś mocno wystraszyć. Tworzysz trwały związek? W drugiej połowie września – gdy Wenus znajdzie się w sekstylu do partnerskiej planetoidy Juno – nastanie dla ciebie czas poważnych deklaracji. Pewnych rzeczy nie da się dalej ciągnąć. Powinieneś wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i uporządkować życie uczuciowe oraz rodzinne. Nie będzie to łatwe, ale warto. W przeciwnym razie możesz popsuć wasze stosunki i nadszarpnąć żywione do ciebie zaufanie.


Rodzina:

Tęsknota za spokojem. W domu zechcesz przede wszystkim odpoczywać. Od sporów z bliskimi będziesz trzymać się z daleka, a wszelkie spotkania towarzyskie przekładać na później. Super! Spokój jest tym, czego teraz najbardziej potrzebujesz. No może za sprawą dzieci albo rodziców, którymi należy się zaopiekować, nie poczujesz się jak na bezludnej wyspie, ale i tak będzie nieźle. Dopiero w drugiej połowie miesiąca znajdziesz więcej czasu dla przyjaciół. Warto, bo w te dni możesz dowiedzieć się od nich czegoś bardzo ważnego.


Zdrowie:

Zadbaj o siebie. Aż do 23 września sprzyja ci Słońce w znaku Panny. Za jego przyczyną zechcesz większą uwagę przywiązywać do wyglądu. Zapisz się więc na jakieś ćwiczenia, wybierz się do fryzjera lub uzupełnij garderobę. Zyskasz lepszą formę i wyśmienite samopoczucie. Jeśli zaś cierpisz z powodu jakichś dolegliwości, koniecznie idź do lekarza i zrób badania kontrolne. Każde choróbsko wcześnie wykryte daje szanse na wyleczenie. Nie eksperymentuj z kolejną mało skuteczną, restrykcyjną dietą. Raczej postaraj się na stałe zmienić sposób żywienia. Jeśli wprowadzisz go w tym miesiącu, masz szanse wytrwać w postanowieniach. To również dobry czas na walkę z uzależnieniami – podjadaniem słodkich batoników, paleniem papierosów czy popijaniem piwa. Planety dodadzą ci wytrwałości, dlatego odstawienie używek przyjdzie ci zaskakująco łatwo.


Kariera:

Trzymaj język na wodzy. Mars w znaku Skorpiona w pierwszej połowie września pomoże ci wywiązać się z wszelkich zobowiązań. Masz w sobie teraz mnóstwo energii i zapału. Skup się jednak i rób wszystko po kolei, bo inaczej utoniesz w chaosie. Pełnia Księżyca w znaku Ryb (7-9 września) wyznaczy decydujący moment w twoich zawodowych poczynaniach. Dlatego w razie trudności nie rezygnuj, tylko odważnie staw czoło problemom. Z kolei w drugiej połowie września, gdy Mars przesunie się do Strzelca, otrzymasz zaskakującą propozycję. Zanim podejmiesz decyzję, czy z niej skorzystać, dobrze się zastanów. Rozważ wszystkie za i przeciw. Rzucanie się na coś ryzykownego może się bowiem źle dla ciebie skończyć. W tym miesiącu wiele zależy od tego, jak ułożysz sobie relacje z ludźmi. Dlatego wyjaśniaj wszystkie nieporozumienia i trzymaj język na wodzy, by sobie nie zaszkodzić. Przed tobą nieoczekiwane wydatki. Ale też szansa na dodatkowy przypływ gotówki. Może jakieś zlecenie?


Co Ci sprzyja?

Dylematy miłosne rozstrzygniesz podczas trygonu Wenus z Plutonem (13-17 września). Będziesz przebojowy, nawiążesz też nową, obiecującą znajomość. Sekstyl Saturna z Wenus (20-24 września) ześle korzystne okazje w biznesie i powodzenie. Doskonale ocenisz sytuację i podejmiesz ważną decyzję.


Wystrzegaj się!

Kiedy Słońce utworzy kwinkunks z Uranem (6-10 września), nie wszystko pójdzie po twojej myśli. Zarówno pośpiech, jak i zaniechanie nie będą w tym czasie twoimi sprzymierzeńcami. Nie daj się zwieść złudnym obietnicom. Kiedy Wenus znajdzie się w opozycji z Plutonem (8-12 września), uważaj na składane deklaracje.


 

reklama


Zobacz także