Horoskop miesięczny

Spotkasz przyjaciela, który szybko znajdzie miejsce w twoim sercu.
Byk

Byk od 20 kwietnia - 20 maja

Uczucia:

Czas kłótni i pojednania. Pod wpływem Saturna przebywającego w znaku Skorpiona, trudno ci będzie poczuć się szczęśliwym. We wszystkim, co zrobi twój partner, zechcesz się doszukiwać błędu albo drugiego dna. Trygon Saturna ze Słońcem (7-11 lipca) rozluźni nieco atmosferę w małżeństwach Byków. Sprawi, że spojrzą one na wszystko z większym dystansem i dotrze do nich, że za kryzys w związku są odpowiedzialne obydwie strony. Trygon Merkurego z Saturnem (23-27 lipca) skłoni was do poważnych rozmów i dojrzałych ustaleń. Pozwolą wam one wyrwać się z impasu. Końcówka miesiąca może przynieść zasadnicze zmiany. Do znaku Skorpiona przesunie się Mars i wyczyści do końca stare żale, wpuszczając świeże powietrze do waszej relacji. Samotne Byki w lipcu raczej nie spotkają nikogo wartego uwagi. Cierpliwości!


Rodzina:

Na przyjaciół możesz liczyć. Stosunki z przyjaciółmi wyraźnie się poprawią. Zaczniecie zauważać, że więcej was łączy, niż dzieli i zaakceptujecie to, co do tej pory was drażniło. Trygon Neptuna z Wenus (22-26 lipca) pozwoli zapomnieć o nieporozumieniach i wybaczyć drobne krzywdy. Zrozumiecie również, że nikt nie jest doskonały. Wy również. Gwiazdy zwiastują, że poznasz, Byku, kogoś nowego. Ta osoba szybko stanie ci się bliska. Niewykluczone, że kiedyś ta przyjaźń przerodzi się w coś więcej. Łatwiej dogadasz się z ludźmi starszymi oraz z tymi, którzy mają duży bagaż doświadczeń. Wśród nich znajdą się Waga, Bliźnięta i Panna. To ich zechcesz prosić o radę i obdarzysz największym zaufaniem. Pozostałych warto sprawdzić pod względem prawdomówności i uczciwości. Z rodziną nie będzie żadnych kłopotów. Jowisz przesuwający się w połowie miesiąca do znaku Lwa sygnalizuje, że najbliżsi staną się dla ciebie ogromnym wsparciem. Fantastyczne relacje z rodzeństwem. Częstsze spotkania zbliżą was do siebie. Może wybierzecie się na wspólny wypad za miasto?


Zdrowie:

Zachowaj rozsądek. Nareszcie postanowisz porządnie się sobą zająć. Brak satysfakcji z własnego wyglądu skłoni cię do bardziej aktywnego trybu życia. Jeśli nawet nie pokochasz gimnastyki, to za sprawą Marsa przebywającego do końca lipca w znaku Wagi, uda cie się wiele osiągnąć. W tym miesiącu daj sobie spokój z dietami. Tylko cię osłabią i spowodują więcej szkód niż pożytku. Postaraj się komponować różnorodne posiłki i nie przejadaj się, a wrócisz do wymarzonej sylwetki. Zrób też wszystko, by bardziej zadbać o zdrowie. Zwłaszcza, jeśli cierpisz na nadciśnienie. Nie lekceważ też bólu głowy, a szczególnie szybko reaguj na kłopoty z zębami. Jeżeli masz alergię, mogą pojawić się problemy. Grozi ci chroniczny katar bądź zapalnie spojówek.


Kariera:

Wyzwania i przyjemności. Będziesz teraz wyjątkowo zapracowany. Szczególnie, gdy Mars zagości w znaku Wagi (do 26 lipca). Bez szemrania podejmiesz się każdego zadania. Tempo, jakie narzucisz, nie każdemu się spodoba. Będziesz raczej solistą, który gorzej sobie radzi, gdy musi słuchać innych. Inteligencji, dowcipu, sprytu i pomysłowości doda ci Merkury, który rozgości się w znaku Bliźniąt do 13 lipca. Dlatego na pierwszą połowę miesiąca zaplanuj ważne rozmowy, zwłaszcza te dotyczące finansów. Z łatwością złapiesz wówczas dodatkową fuchę. A uzyskane z tego pieniądze chętnie wydasz na przyjemności. Skłoni cię do tego Wenus przebywająca w znaku Bliźniąt.


Co Ci sprzyja?

Na odważne działania przyjdzie czas, gdy Wenus utworzy trygon z Uranem (5-9 lipca). Będziesz wtedy wystarczająco rozsądny, aby niczego nie zepsuć. To, czego zazwyczaj nie lubisz, czyli chodzenie po sklepach, załatwianie spraw w urzędzie czy porządki, pójdzie jak z płatka, gdy Wenus przesunie się do znaku Raka (18 lipca).


Wystrzegaj się!

Kolega z pracy będzie działał na twoją niekorzyść. Opozycja Merkurego z Plutonem (20-24 lipca) przyczyni się do tego, że przeszkody będą się mnożyć. Chwalenie się „czego to ja nie dokonam”, okaże się przedwczesne. Przez koniunkcję Słońca z Jowiszem (22-26 lipca) przecenisz własne możliwości.


 

reklama


Zobacz także