Horoskop miesięczny

Będziesz miał wybór. Czy zmobilizować się i zacząć zarabiać spore pieniądze? Czy oddać się marzeniom o życiu bogacza, leżąc na kanapie? Cóż, zawodowe ambicje i lenistwo potrafią dopaść człowieka jednocześnie.

Byk

Byk od 20 kwietnia - 20 maja

Prognoza:

Twoja wrodzona pogoda ducha i spokój bardzo się w tym miesiącu przydadzą. Będą niczym zbroja chroniąca cię przed atakami agresywnie nastawionych ludzi w twoim otoczeniu. To może być rozwścieczony sąsiad, zawistny kolega z pracy, zwariowana kuzynka… Zapewne nie wszyscy jednocześnie, ale jedna taka osoba wystarczy, by uprzykrzyć ci życie.

To sprawka Marsa, który ustawił się naprzeciwko twojego znaku i dąży do zwady. Taka jego natura. Nie zaatakuje zbyt mocno, bo twoja łagodność go peszy, lecz będzie poszturchiwał, jątrzył i dokuczał. Jeżeli zachowasz zimną krew, konflikt sam się wyciszy. Ale jeśli wdasz się w ostrą pyskówkę, masz przechlapane na dłużej. 

Na szczęście masz po swojej stronie trzy mocne planety. Ulokowany blisko Uran zadba, aby twoje nowatorskie, oryginalne pomysły zostały docenione przez szefów i nie utkwiły gdzieś na dnie szuflady. Jowisz postara się o ich należytą wycenę i przyspieszy procedury twojego awansu. Neptun zaś będzie stale podsycał twórczą wyobraźnię. Tylko pozazdrościć. Ciężko pracowałeś na swoją zawodową pozycję i teraz kariera może bardzo przyspieszyć.  

Jeżeli od dawna intensywnie, ale bezskutecznie szukasz pracy i już straciłeś nadzieję, nadszedł moment zwrotny. W pierwszym tygodniu lutego wszystko się odmieni. Pracodawca, na którym ci zależało, ale nie zainteresował się twoim CV, wezwie cię na rozmowę. Może się też pojawić bardzo konkretna propozycja. Nie zastanawiaj się za długo. To gratka!  

Nawet jeśli mocno cię angażują obowiązki domowe i rodzinne, postaraj się znaleźć czas (bo ochoty ci nie zabraknie!), by wyrwać się z przyjaciółmi na miasto i skorzystać z karnawałowych uciech. Dobra zabawa odsunie melancholijne nastroje. A mogą się pojawiać mimo sukcesów i perspektyw zawodowych. Zaczniesz drobiazgowo analizować swoje życie emocjonalne i rozklejać się, że może zbyt wystygło. Że nie wiesz, co naprawdę czujesz, że bardzo potrzebujesz wielkiej miłości albo że właśnie taką przeżywasz, ale chyba bez wzajemności. Dobrze się zastanów, zanim zaczniesz o tym dyskutować. 

Uważaj zwłaszcza między 18 a 20 lutego, gdy Wenus, a potem Słońce przesuną się do Wodnika – mogą cię sprowokować do wykładania kawy na ławę. Zamiast czułych wynurzeń i zwierzeń może dojść do przykrych konfrontacji, wygarniania sobie miłosnych pretensji i punktowania zaniedbań.  

W małżeństwie powieje syberyjskim mrozem, a szampańsko namiętny romans zacznie smakować jak ciepłe wino. I po co ci to? 

Zwróć uwagę na PIENIĄDZE 

Te większe mogą nie pojawić się od razu, ale są w twoim zasięgu. Nie możesz jednak przestać o nie zabiegać, odpuścić pilnowania swoich spraw. To normalne, że zaczniesz marzyć, jak pięknie będzie się żyło w dostatku, co sobie kupisz, gdzie wyjedziesz. Wizjoner Neptun chętnie zacznie podsuwać twojej wyobraźni ładne, luksusowe obrazki. To cię może jeszcze bardziej nakręcać do wysiłku. Albo przeciwnie: rozleniwisz się, stracisz impet. Marzycielstwo cię rozkojarzy i uśpi. Uważaj więc, by nie odpływać w myślach za często.


 

reklama


Zobacz także