Horoskop miesięczny

W swoim związku staraj się mniej analizować. Czuj i żyj chwilą, a wszystko się ułoży.

Byk

Byk od 20 kwietnia - 20 maja

Uczucia:

Szukaj też zalet, nie tylko wad. Wciąż poszukujesz drugiej połówki? Strzała amora może cię teraz trafić. Nagłe uczucie zapowiada Wenus tworząca w połowie miesiąca opozycję z romantycznym Neptunem. A gdy się zakochasz, wszystko inne pójdzie w kąt. Ale uważaj – nie żyj złudzeniami, tylko spróbuj krytycznie spojrzeć na ukochaną osobę. Uzbrój się w cierpliwość, pozwól płynąć zdarzeniom, a nade wszystko nie oceniaj zbyt pochopnie. Zarówno twoje negatywne, jak i pozytywne, opinie mogą się teraz mijać z faktycznym stanem rzeczy. Staraj się więc mniej analizować, a więcej czuć i żyć chwilą. Nie bądź życzeniowy i nie rób od razu dalekosiężnych planów. Bo w przeciwnym razie dobitnie przekonasz się, że pozory potrafią być bardzo mylące. Na razie im mniej słów i deklaracji, tym lepiej. Jeżeli zaś, Byku, jesteś już w stałym związku – niestety planety nie zapowiadają zbyt dobrego miesiąca. Problemy spowodują zazdrość, podejrzliwość lub brak empatii. Będziesz teraz bardzo skupiony na wadach partnera i z trudem zechcesz pamiętać o cechach, w których tak naprawdę się zakochałeś. Ale nie stawiaj sprawy na ostrzu noża i nie wywlekaj od razu wszystkiego, co najgorsze.


Rodzina:

Możesz liczyć na życzliwość. Staraj się czerpać radość z życia towarzyskiego. Masz dobrych przyjaciół, którzy są na każde twoje zawołanie. Jeśli będziesz potrzebować rady lub pomocy, nie wahaj się o nią poprosić. Możesz bowiem liczyć na ogromną ludzką życzliwość. Zadbaj o dzieci. Ucz je przede wszystkim pozytywnego podejścia do życia. Sprzyja temu pobyt Jowisza w przyjaznym ci znaku Panny oraz jego koniunkcja z Marsem (16-20 października) i Wenus (23-27 października). Przekazywane w tych dniach nauki korzystnie zmienią życie twoich pociech. Wenus w znaku Lwa, w pierwszym tygodniu miesiąca, skłoni cię do zorganizowania rodzinnych spotkań. Nie ociągaj się, bo aura zachęca do zacieśniania więzi. W dniach 10-14 października Jowisz utworzy trygon z Plutonem, co pomoże ci osiągnąć to, o czym marzysz. I co więcej – ku twojemu zaskoczeniu – uda ci się to mniejszym kosztem niż przypuszczałeś.


Zdrowie:

Pokochaj sport. Całkiem niezłą formą możesz się cieszyć w pierwszej połowie miesiąca. Doskonała odporność, gdy inni w twoim otoczeniu będą prychać i kichać, pozwoli ci obronić się przed chorobą. To dobry moment na rozpoczęcie regularnych treningów. Postaraj się wdrożyć w życie jakiś sport, bo – jak podpowiadają gwiazdy – od tego zależy twoja kondycja przez całą zimę. Wszelkie zabiegi, zwłaszcza stomatologiczne i kosmetyczne, zaplanuj przed 23 października. Później mogą wyniknąć komplikacje, gdyż Słońce przesunie się do znaku Skorpiona, a to oznacza, że twoje zdrowie nieco siądzie. Nie będzie to też odpowiedni czas na regenerację ani diety. Jedz rozsądnie i postaw na ciepłe dania. Gwiazdy sugerują, że powinieneś ogrzewać organizm od środka.


Kariera:

Walcz o swoje. Rozmowy o pieniądzach okażą się całkiem niełatwe, ale w końcu dopniesz celu. Walcz o swoje i o przywileje, które ci się należą. Jednak do działań nie przystępuj wcześniej niż po 9 października, kiedy Merkury przestanie biec ruchem wstecznym. W pracy ktoś zechce ci poważnie zaszkodzić. Nie daj się, przyjmij pozycję obronną. Przyda ci się wiedza, z której już dawno nie korzystałeś. Przypomnij ją sobie i szybko wdrażaj się w nowe obowiązki. Dopilnuj też terminów, wtedy nikt ci niczego nie zarzuci.


Ważne znaki:

Rak może grać na dwa fronty. Panna urządzi ci sceny. Strzelec zacznie cię podziwiać. Również Koziorożec nie odmówi ci niczego. Okaże się również świetnym kompanem w podróży.


Co Ci sprzyja?

W czasie trygonu Wenus z Plutonem (21-25 października) poznasz różne smaki miłości. Czeka cię wielki przypływ namiętności, dzięki czemu adoratorów ci nie zabraknie. Podczas koniunkcji Jowisza i Wenus (23-27 października) masz szansę poznać kogoś wprawdzie niepozornego, kto jednak zachwyci cię intelektem.


Wystrzegaj się!

W czasie kwadratury Wenus z Saturnem (9-13 października) być może wycofasz się z niektórych spraw. Nie inwestuj w związek, który nie ma szans przetrwać. Gdy Wenus znajdzie się w opozycji do Neptuna (15-19 października), stracisz zdolność obiektywnej oceny sytuacji. Możesz także zostać oszukany przez kogoś, kogo uważałeś dotąd za przyjaciela.


 

reklama


Zobacz także