Horoskop miesięczny

To dobry czas na przeprowadzanie poważnych rozmów, także z partnerem. Skorzystaj!
Byk

Byk od 20 kwietnia - 20 maja

Uczucia:

Czas deklaracji. Problemy cię nie ominą. Nie odkładaj ich rozwiązania na później. Jeśli od dawna nic nie czujesz do partnera, to teraz jest dobry moment, by mu o tym powiedzieć. Przeciąganie tej relacji na siłę przecież nie ma sensu. I nie pozwoli wam obojgu rozpocząć nowego rozdziału w życiu. A co z Bykami, które kochają i bardzo poważnie podchodzą do swojego związku? Was gwiazdy ośmielą do składania deklaracji, a może i do snucia planów małżeńskich. Z kolei Byki dawno mające za sobą sakramentalne „tak” ogarnie pod koniec miesiąca chaos. Zaprzątnie was mnóstwo drobiazgów i wątpliwości. A wszystko to za sprawą nowiu Księżyca w znaku Panny (25 sierpnia). Układ ten potrafi nawet najrozsądniejszego Byka wyprowadzić w pole. Jeśli nie chcecie napytać sobie biedy i męczyć się potem w nieprzyjemnej atmosferze, odłóżcie urlop co najmniej na wrzesień.


Rodzina:

Znajomi stoją za tobą murem. W twoich rozterkach bardziej pomocni okażą się przyjaciele niż bliska rodzina. Wykażą się wyrozumiałością i empatią. Bez obaw możesz słuchać ich rad. Pomogą ci uniknąć wielu nieprzyjemności i trudnych chwil. Na horyzoncie pojawią się też nowe, cenne znajomości. Będziesz je przyciągać niczym magnes. Świetnie dogadasz się zarówno z tymi, którzy żyją w ciągłej pogoni za nowymi doznaniami, jak i tymi, którzy potrafią znaleźć sens w zwykłym, codziennym życiu. Jeżeli jesteś z kimś poróżniony, wyciągnij rękę na zgodę. Nie musisz udawać, że nic się nie stało, ale staraj się utrzymać stosunki w miarę poprawne. Gniew i zadawnione rany nie służą ani tobie, ani innym. Spróbuj dostosować się do sytuacji i swoje buntownicze zapędy schowaj do kieszeni. Gdy to zrobisz, odkryjesz coś, co cię uszczęśliwi, a co dotąd ci umykało.


Zdrowie:

Oczyść organizm. Jeśli chcesz zadbać o linię, lepszy od wyczerpującego, siłowego sportu okaże się zwykły spacer lub jazda na rowerze. Merkury przebywający od 15 sierpnia w znaku Panny wyznaczy ci dobry czas na rozpoczęcie nowej diety. Im będzie prostsza, tym wyda ci się smaczniejsza. Planujesz kurację oczyszczającą? Przeprowadź ją w trakcie ostatniej fazy Księżyca (po 17 sierpnia) – wówczas przyniesie zachwycające efekty. Jeśli należysz do Byków urodzonych w kwietniu, będziesz w tym miesiącu pod niekorzystnym wpływem Jowisza. On rozbudzi twój apetyt na słodycze i rozmaite, nie do końca zdrowe łakocie. Z tego powodu monitoruj poziom cukru i cholesterolu. Koniecznie idź też do dentysty.


Kariera:

Rób przemyślane wydatki. Świetnie poradzisz sobie w każdej sytuacji. Gdy trzeba, będziesz wyrozumiały, a kiedy indziej staniesz się bezwzględny i nieustępliwy. Ogarnie cię potrzeba zmian. Wiedziony nią możesz zapragnąć zmienić pracę lub przynajmniej stanowisko i zakres obowiązków. Szef doceni zarówno innowacyjność twoich pomysłów, jak i umiejętność współpracy. Wielki sukces ciągle przed tobą, dlatego poszukuj i sięgaj po więcej. Sierpień to czas wydatków. Zechcesz szastać kasą, szczególnie w pierwszej i drugiej dekadzie miesiąca, gdy Słońce będzie przebywać w znaku rozrzutnego Lwa. Później, co prawda, może cię nieco zaniepokoić stan kurczącego się portfela, ale i z tym lękiem poradzisz sobie doskonale. Zaczniesz trochę oszczędzać i robić bardziej przemyślane zakupy. Co najważniejsze, umiejętnie wmanewrujesz partnera w zasilenie domowego budżetu.


Co Ci sprzyja?

Kiedy w pierwszych dniach miesiąca Saturn się ustawi w trygonie do Wenus, zechcesz uprościć swoje życie. Będziesz unikać zawiłych sytuacji i ludzi, którzy potrafią je komplikować. Koniunkcja Wenus z Jowiszem (16-20 sierpnia) obdarzy cię przebojowością, zdecydowaniem i nieskrępowaną radością życia. Rzucisz się w wir nowych wyzwań.


Wystrzegaj się!

Twoje słowa będą jak sztylety, kiedy Merkury utworzy kwadraturę z Marsem (1-5 sierpnia). Dopieczesz szefowi i poczujesz satysfakcję. Ale w dłuższej perspektywie nie wyjdzie Ci to na dobre. W czasie kwadratury Wenus z Saturnem i Marsem (24-29 sierpnia) możesz być rozkojarzony i mało efektywny.


 

reklama


Zobacz także