Horoskop miesięczny

Byk

Byk od 20 kwietnia - 20 maja

Co Ci sprzyja?

Kiedy Słońce będzie w koniunkcji z Plutonem (5-9 stycznia), osiągniesz to, co nie udało się innym. Podczas sekstylu Wenus z Plutonem (18-22 stycznia) przekonasz się, jak wiele dla kogoś znaczysz.


Wystrzegaj się!

Kwinkunks Wenus z Jowiszem (23-27 stycznia) może poważnie nadszarpnąć twoje oszczędności. Nów Księżyca w Wodniku (27 stycznia) przyniesie problemy w pracy. Konkurencja wytnie ci jakiś brzydki numer. Ostrożnie postępuj z Baranem. Bez trudu pokonasz na słowa Lwa.


 

Pokonasz słabości i ograniczenia. Twoje sukcesy zawodowe będą efektem owocnej współpracy.

Niebo nad tobą
Wenus w Rybach otworzy twoje drzwi, serce i portfel dla bliskich. Postaw na współdziałanie, a odniesiesz sukces, obiecuje Mars w sekstylu. Dzięki trygonowi Słońca, Merkurego i Plutona pokonasz największe przeszkody. Nie oglądaj się tylko za siebie, radzi Saturn w kwinkunksie, bo rozpamiętywanie do niczego nie prowadzi. Przed tobą wspaniały miesiąc. Do dzieła!

Uczucia i związki
Twoje starania zostaną dostrzeżone
Seks dla seksu przestanie cię interesować. Pod wpływem Marsa i Wenus w Rybach zapragniesz kochać i dawać siebie drugiej osobie, bezwarunkowo. Twoja gotowość do ponoszenia ofiar może sprawić, że pokochasz kogoś bez wzajemności. Ale nawet wtedy nie trać, Byku, nadziei, bo twoje starania zostaną dostrzeżone. Byki w stałych związkach nie muszą się obawiać testów ze strony partnera. Jeśli twoim marzeniem jest powiększenie rodziny, to w połowie stycznia możesz liczyć na radosną nowinę. W swoim związku poczujesz się komfortowo, a partner przybliży się do ideału, dogadzając twemu podniebieniu, w sypiani, ale przede wszystkim rozpieszczając cię niemal na każdym kroku.

Rodzina i przyjaciele
Nie daj się dwa razy prosić
Oczwiście, że znajdziesz czas dla przyjaciół. Nie tylko na wspólne biesiadowanie, ale i na całkiem konkretne działania. Gdy Wenus utworzy sekstyl z Plutonem (18-22 stycznia), ktoś z twoich bliskich może potrzebować pomocy przy remoncie, przeprowadzce czy przeniesieniu jakichś ciężkich rzeczy. Nie daj się dwa razy prosić. Silna obsada znaku Ryb uczyni z ciebie prawdziwego altruistę. Chętnie pożyczysz komuś pieniądze czy samochód albo pozwolisz pomieszkać u siebie kilka dni. Ale gdy między 26 a 29 stycznia Wenus utworzy kwadraturę z Saturnem, ktoś zechce cię poprosić o bycie świadkiem w sądzie. Jeśli sprawa dotyczy rozwodu twoich przyjaciół, dobrze się zastanów, czy naprawdę chcesz występować w tej roli.

Praca i pieniądze
Spełnij czyjeś marzenie
Mars pomoże ci pchnąć do przodu parę spraw. Niewiele jednak zdziałasz bez wsparcia współpracowników, dlatego postaw na pracę zespołową. Najwięcej osiągniesz podczas sekstylu Marsa z Plutonem (8-12 stycznia). Byki z drugiej dekady doskonale poradzą sobie z konkurencją i przekonają szefa do swoich pomysłów. Jeśli zarządzasz innymi, na pewno cię nie zawiodą. Dzięki wsparciu Wenus i Marsa uda ci się zażegnać konflikty i skłonić ludzi do owocnej współpracy. Nie faworyzuj tylko nikogo, bądź obiektywny i sprawiedliwy. Byki z własną działalnością będą musiały podjąć ważne decyzje. Niech nie przeraża cię ogrom spraw papierkowych, bo możesz liczyć na pomoc kogoś obeznanego z tematem. Również o twoje finanse zatroszczą się życzliwi ludzie, którzy w razie czego powstrzymają cię przed jakąś mocno nietrafioną inwestycją.

Zdrowie
Pozwól sobie na odrobinę lenistwa
Wenus w znaku Ryb zachęca do zadbania o siebie. Może zainteresujesz się medycyną naturalną, ekologicznym stylem życia lub zapiszesz się na jogę. Do forsownych ćwiczeń trudno będzie cię namówić. Nie, to nie, najważniejsze, by nie robić nic wbrew sobie. Jeśli czujesz potrzebę, pozwól sobie na odrobinę lenistwa i wysokokalorycznych przysmaków – byle z umiarem! Twój organizm zimą domaga się więcej paliwa. Warto zrobić remanent w szafie i zająć się swoją urodą. Weekend w spa lub nowy kolor włosów niewątpliwie poprawią ci humor.

reklama


Zobacz także