Horoskop miesięczny

Nie angażuj się zbyt szybko w nową relację, bo potem trudno się będzie wyplątać.

Byk

Byk od 20 kwietnia - 20 maja

Uczucia:

Burzliwy czas Masz problemy w sprawach uczuciowych? Czas na szczerą rozmowę i ratowanie związku. Zmień taktykę, przestań być pobłażliwy i zacznij stawiać warunki. Tylko wtedy zmobilizujesz partnera do większych starań. Nie wszystko musi być na twoich barkach. Gdy blisko twojej drugiej połówki zacznie krążyć potencjalna konkurencja, nie czekaj, aż ci ją zabierze – zdobądź się na radykalny krok. Pokonaj lęk przed konfrontacją, a uda ci się osiągnąć to, co zamierzałeś. Jeśli zaś, drogi Byku, nie masz nikogo do pary, to teraz na horyzoncie pojawi się ktoś bardzo interesujący. Uważaj jednak i nie angażuj się zbyt szybko, zwłaszcza w przypadku, gdy do pierwszej randki dojdzie w ostatnim tygodniu listopada, kiedy do znaku Skorpiona zawita Słońce. Gwiazdy ostrzegają, że będzie to burzliwa relacja. Dlatego lepiej dmuchaj na zimne, byś potem niepotrzebnie nie musiał cierpieć.


Rodzina:

Dobry czas na imprezy To znakomity miesiąc na organizowanie przyjęć i zapraszanie do domu gości. Planety zatroszczą się o dobrą atmosferę i bardzo ciekawe spotkania. Jeśli od dawna planowałeś przełamanie lodów ze skłóconym z tobą przyjacielem albo dalekim krewnym, zaplanuj spotkanie w dniach 11-15 listopada, kiedy napełniający radością Jowisz znajdzie się w sekstylu z figlarnym Merkurym. Wówczas wszystko pójdzie po twojej myśli. Jeśli jesteś rodzicem, to dobrze przypatrz się postępowaniu swoich dzieci. Planety ostrzegają przed utratą kontroli i nieoczekiwanymi kłopotami. Lepiej się na to dobrze przygotuj i postaraj zawczasu stawiać wyraźne granice. Możesz, drogi Byku, liczyć na przyjaciół. Kiedy w ostatnim tygodniu listopada będziesz potrzebował pomocy, oni – jak wierni rycerze – staną po twojej stronie. Nie wahaj się zatem o nią prosić. Gorsze dni zapowiada jedynie kwadratura Merkurego z Neptunem (23-27 listopada). Postawi na twojej drodze osobę, której intencje źle odczytasz. A Neptun w kwadraturze z Saturnem (24-28 listopada) uniemożliwi porozumienie.


Zdrowie:

Rób to, na co masz ochotę Pluton przebywa w znaku Koziorożca, a Jowisz w Pannie, dzięki czemu sił fizycznych i odporności na choroby ci nie zabraknie. Nawet jeśli wszyscy dokoła będą kichać i prychać, ciebie infekcja ominie szerokim łukiem. Przed tobą świetna okazja do zmian, narzucenia sobie dyscypliny w życiu czy reżimu jedzeniowego. Zrób to, na co zawsze miałeś ochotę, nie zważając, czy się to komuś podoba, czy nie. Jeśli posłuży to twojemu zdrowiu, jesteś na wygranej pozycji. Ale pamiętaj, by mierzyć siły na zamiary i się nie forsować. Uważaj na kręgosłup oraz na trzustkę i dolegliwości jelitowe – mogą popsuć ci samopoczucie w ostatnich dniach listopada.


Kariera:

Mądrze zarządzaj czasem Choć w pierwszym tygodniu listopada, dopóki Wenus pozostanie w znaku Panny, będziesz pracować jak mrówka, to nie wszyscy docenią twój wysiłek. Świetnie sprawdzisz się w zajęciach wymagających skupienia i wytrwałości, bo tej ci nie zabraknie. Z powodzeniem wykorzystasz wcześniej zdobyte doświadczenia, czym zaimponujesz szefowi i współpracownikom. Jest wielce prawdopodobne, że weźmiesz na siebie jakieś duże zadanie. Uważaj jednak, byś nie poświęcił mu całego czasu, bo życie zacznie ci się wymykać spod kontroli. Nie pożyczaj nikomu pieniędzy – możesz ich nigdy nie odzyskać.


Ważne znaki:

Lew nie opowie się za tobą. Waga będzie przymilna, możesz z nią coś ugrać. Najwięcej radości sprawi ci Strzelec, a do szczerych rozmów wybierz Ryby.


Co Ci sprzyja?

Z wielkim poświęceniem zaangażujesz się w pomoc osobom potrzebującym, kiedy Wenus utworzy trygon z Ceres (9-13 listopada). I dobrze. Możesz liczyć nie tylko na wdzięczność, ale i na rewanż. Kiedy w dniach 11-15 listopada Wenus znajdzie się w sekstylu z Saturnem, podejmij ważne decyzje, przemyśl strategię działania i rusz z nowym projektem. Na pewno się uda.


Wystrzegaj się!

Kłótnia z przyjacielem albo nieporozumienia z ukochaną osobą zburzą twoje poczucie bezpieczeństwa, kiedy w dniach 5-9 listopada Wenus utworzy opozycję do planetoidy Westy. Podczas opozycji Wenus do Urana (21-25 listopada) czeka cię sporo nerwów.


 

reklama


Zobacz także