Horoskop miesięczny

Unikaj randek w ciemno, ponieważ możesz natknąć się na osobę, która cię skrzywdzi.
Byk

Byk od 20 kwietnia - 20 maja

Uczucia:

Pilnuj się. Jeżeli należysz do Byków szukających swojej drugiej połowy, dobrze się zastanów, zanim umówisz się z kimś na randkę. Szczególnie jeśli masz za sobą jakieś trudne doświadczenia z przeszłości. Gwiazdy wieszczą bowiem, że teraz jesteś narażony na spotkanie kogoś, kto łatwo cię oszuka i mocno zrani. Jesteś Bykiem, który waha się przed podjęciem decyzji o ślubie? Nie spiesz się. Gruntownie rozważ wszystkie za i przeciw, uważnie słuchaj też podpowiedzi serca. Jeśli mówi ci, byś się jeszcze wstrzymał, zrób to. W przeciwnym razie czeka cię sporo nieprzyjemnych problemów. A co w starych, dobrych małżeństwach? Tu nic się nie zmieni. No może oprócz tego, że drobne kłopoty utwierdzą cię, Byku, w przekonaniu, że razem łatwiej iść przez życie i stawiać czoło przeciwnościom losu. Jedynie osobnikom urodzonym przed 7 maja, pozostającym pod wpływem Wenus, będzie się teraz świetnie wiodło w miłości.


Rodzina:

Bratnia dusza na horyzoncie. Nie znajdziesz ani spokoju, ani wytchnienia. Najbliżsi będą wciągać cię w wir swoich niełatwych spraw i problemów, którymi będziesz się bardzo przejmować. Poczujesz się za nich odpowiedzialny, mimo że nie masz z tym nic wspólnego. Jeśli pomagasz, rób to mądrze, i nie wyręczaj we wszystkim osób, które potrafią tylko brać. W ten sposób nauczysz ich jedynie bezradności. Pod koniec marca, za sprawą sekstylu Merkurego z Ceres, nieoczekiwanie poszerzy się grono twoich znajomych. Polubisz kogoś, z kim jeszcze do niedawna nie zamieniłbyś ani słowa. Teraz jednak zaintryguje cię jego odmienność i niecodzienny sposób bycia.


Zdrowie:

Przeczekaj gorszy okres. W pierwszej połowie miesiąca nie będziesz w najlepszym nastroju. Wenus wędrująca przez znak Barana może cię wprawdzie obdarzyć dużą siłą fizyczną i wytrwałością, ale – niestety – nie będzie to zbyt spójne z twoją psyche. Dokuczać ci mogą też bóle głowy oraz stany zapalne górnych dróg oddechowych. Staraj się ograniczyć używki. Gwiazdy wieszczą, że teraz będą one dla ciebie wyjątkowo szkodliwe. Na szczęście gorsze dni miną po 17 marca. Wówczas w twoim znaku rozgości się Wenus, przynosząc poczucie orzeźwienia i radości. Jeżeli miewałeś problemy ze snem, teraz ustąpią. Uważaj jednak na dietę, bo wraz z poprawą samopoczucia możesz mieć skłonność do dogadzania sobie i podjadania słodyczy. To z pewnością nie najlepiej odbije się na twojej figurze. A tym samym i zadowoleniu z siebie.


Kariera:

Walcz o swoje. O pieniądze nie masz się co martwić. Niespodziewany zastrzyk gotówki bardzo cię ucieszy. Otrzymasz zaległe wynagrodzenie albo dostaniesz nagle zwrot kasy. To również dobry czas na zawalczenie o swoje. Dlatego, jeśli marzysz o podwyżce albo jakimś intratnym kontrakcie, nie wahaj się o nie zabiegać. Zdziwisz się, jak łatwo teraz możesz dostać to, czego chcesz. Jednak uważaj, żeby nie stracić od razu wszystkiego, co zyskałeś. Nie szastaj kasą, nie rób nieprzemyślanych zakupów ani nie pożyczaj jej niesprawdzonym znajomym. Szczególnie gdy Merkury wejdzie do znaku Ryb (13 marca). Lekkomyślna niefrasobliwość nie skończy się bowiem dla ciebie dobrze. W tym czasie bardzo dokładnie wypełniaj swoje zawodowe obowiązki. Planety ostrzegają, że przełożony będzie cię miał na oku. Lepiej mu nie podpadaj.


Ważne znaki:

Baran stanie się twoim sprzymierzeńcem, a Lew zachęci cię do walki o swoje. Nie ulegaj presji Bliźniąt, bo stracisz finansowo. Strzelec namiesza w twoim życiu.


Co Ci sprzyja?

Spryt i mądre pomysły obiecuje ci na początku miesiąca Merkury w sekstylu do Urana. Będziesz z siebie zadowolony i poradzisz sobie w każdych okolicznościach. Wdzięk, urok osobisty i harmonię zapewni ci Wenus, która od 17 marca rozgości się w twoim znaku. Oczarujesz osoby, na których ci zależy. Skorzysta na tym nie tylko twoje życie miłosne, ale też zawodowe.


Wystrzegaj się!

Podczas koniunkcji Urana z Wenus (2-6 marca) zmęczy cię i zdenerwuje jakaś osoba z pracy. W przypływie szczerości powiesz, co o niej myślisz, choć byłoby lepiej, gdybyś trzymał język za zębami. W dniach 26-30 marca nie wydawaj kasy, bo będziesz tego żałować.


 

reklama


Zobacz także