Horoskop miesięczny

Byk

Byk od 20 kwietnia - 20 maja

Co Ci sprzyja?

Gdy Merkury i Wenus utworzą koniunkcję (14-19 lipca), uwierzysz, że marzenia się spełniają. W czasie trygonu Wenus z Saturnem (17-24 lipca) będziesz mieć nosa do interesów i korzystnych ofert.


Wystrzegaj się!

Czyjeś nieuprzejme zachowanie może cię zirytować podczas kwadratury Urana z Wenus
(4-9 lipca). Kiedy Merkury znajdzie się w kwinkunksie z Marsem (27-31 lipca), spotkanie rodzinne może zakończyć się awanturą. Nie oczekuj zbyt wiele od Wodnika. Baran nieźle namiesza ci w życiu.


 

Kariera, rozrywka, miłość. Przy wsparciu nieba zdobędziesz to wszystko!

Niebo nad tobą
Dopóki Słońce, Merkury i Wenus przemierzają znak Raka, możesz robić to, na co masz ochotę. Sielanka skończy się w drugiej połowie lipca, gdy planety jedna po drugiej przechodzić będą do znaku Lwa. Wtedy musisz wziąć się ostro do pracy. Jowisz w trygonie zapewnia, że warto, bo szef to doceni i da ci podwyżkę.

Uczucia i związki
Kusisz, niedługo możesz pokochać. Partnerom Byków przybędzie tego lata trochę siwych włosów. Byki będą bowiem błyszczeć i kusić. Jeśli nie chcecie, żeby wasza druga połówka kompletnie oszalała, zapewniajcie ją o swej wierności. I absolutnie nie dajcie swym zachowaniem powodu do zazdrości. Bykom po przejściach trygon Wenus z Saturnem pomoże pozbierać się i znów zaufać. Może właśnie teraz umówisz się na pierwszą randkę od lat. Samotny? Już niebawem możesz się zakochać. Szykują się romantyczne spacery i wspólne podziwianie zachodów słońca. Na szybką konsumpcję związku jednak nie licz. Obiekt twoich westchnień zdecyduje się na to dopiero wtedy, gdy uzna, że twoje zamiary są szczere. A najlepiej zacznij układać w głowie tekst wyznań miłosnych.

Rodzina i przyjaciele
Stawiaj granice, znajdź czas dla siebie. Bliscy przyzwyczaili się, że mają cię niemal na każde zawołanie? Niestety, nie zechcesz tak chętnie rezygnować z tego, co ci się należy, choćby i godziny w łazience czy filmu, który chcesz obejrzeć. W wersji urlopowej będzie to miejsce, które ty chcesz zwiedzić, restauracja, którą ty wybrałeś, i rozrywki, które odpowiadają wyłącznie tobie. Reszta musi się dostosować, inaczej swoimi fochami zamienisz rodzinny wyjazd w piekło. W towarzystwie staniesz się popularny. To zasługa Merkurego w znaku Raka. Gdy w dniach 4-9 lipca spotka się ze Słońcem, poznasz ludzi, którzy zaproszą cię do swojego świata i zarażą nowymi pasjami.

Praca i pieniądze
Warto być zdeterminowanym. To najlepszy czas na autopromocję. Dzięki Wenus w Raku do 11 lipca możesz się lansować, chwalić swoimi zaletami i osiągnięciami w szerszym gronie. Szef zacznie patrzeć na ciebie z podziwem, a współpracownicy obgryzać paznokcie z zazdrości. Doczekasz się również bardziej wymiernych korzyści i to już po 12 lipca, gdy Wenus przejdzie do znaku Lwa. Ktoś, na kim zrobiłeś piorunujące wrażenie, może ci złożyć wówczas propozycję, którą warto przyjąć. Byki z pierwszej dekady mogą być wręcz rozrywane i to wy możecie przebierać w ofertach pracy. Nie zaszkodzi wspomnieć o tym obecnemu pracodawcy – może coś zdołasz na tym ugrać. Twoje oszczędności zaczną topnieć szybciej niż lody w lipcowym słońcu. Nie wydawaj na zbytki, zwłaszcza pamiątki, które będą jedynie zalegać na półce. Zamiast rzeczy zacznij kolekcjonować piękne wspomnienia.

Zdrowie
Słuchaj siebie. Najlepszym lekarzem dla siebie jesteś ty sam. Jeżeli masz jakieś kłopoty ze zdrowiem, wystarczy trochę odpoczynku na łonie natury. Zawsze doskonale na ciebie wpływa i będziesz, Byku, jak nowo narodzony. Słuchaj swego organizmu, który powie ci, czego w danej chwili potrzebuje. Jeżeli zasygnalizuje ochotę na ociekające tłuszczem mięsiwo plus napój wyskokowy, najprawdopodobniej coś źle zrozumiałeś. Wycisz się więc i zapytaj sam siebie: czy naprawdę mi to służy? Urodzeni w trzeciej dekadzie pod wpływem opozycji Marsa mogą reagować zbyt emocjonalnie. Nie daj się wciągnąć w jakieś ekscesy, które raczej nie wyjdą ci na zdrowie.

reklama


Zobacz także