Horoskop miesięczny

Bliźnięta

Bliźnięta od 21 maja - 21 czerwca

Prognoza:

Po co wracać do przeszłości? Było, minęło. Zamiast rozpamiętywać, przyznaj, Bliźniaku, że sam ponosisz winę za niepowodzenia w poprzednich związkach i zrób wszystko, by nie powtarzać dawnych błędów. Tym bardziej że obecna relacja wygląda bardzo poważnie i obiecująco. Aktualnie możecie być z partnerem trochę na siebie obrażeni, ale wszystko wróci do normy, jeśli tylko wypróbujesz moc słowa „przepraszam”. Niektóre znajomości, mimo że wydawały się dobrze rokować, mogą utknąć w martwym punkcie. Partner zacznie wykręcać się od spotkań brakiem czasu lub zupełnie przestanie się odzywać. Jeśli tak, to trudno. Nie wmawiaj sobie, że mu zależy, skoro wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na coś wręcz przeciwnego. Wykasuj jego numer z telefonu i zrób w sercu miejsce dla nowego lokatora.


Rodzina:

Twoje oczekiwania wobec najbliższych mogą się zupełnie rozminąć z ich planami, zwłaszcza jeśli dotyczą wakacji. Cokolwiek to będzie, nie torpeduj ich pomysłów, bo jeszcze bardziej się zatną. Zastanów się, jak możesz pomóc. Czasem wystarczy po prostu powiedzieć „tak”. Jeśli urodziłeś się, Bliźniaku, na przełomie drugiej i trzeciej dekady, bądź ostrożny w zawieraniu znajomości. Nawet twój zwierzak nieufnie podchodzi do ludzi, których nie zna. Dobrym czasem, by naprawić wreszcie popsute sprzęty lub coś wyburzyć w mieszkaniu, jest koniunkcja Merkurego z Marsem (26-30 czerwca).


Zdrowie:

Kondycja w kratkę. Jednego dnia będziesz tryskać energią, by następnego nie mieć sił wstać z łóżka. Na szczęście skończą się wreszcie problemy zdrowotne kogoś z twoich bliskich. Odczujesz więc ulgę i będziesz mógł, Bliźniaku, trochę odpocząć. Dla odmiany zajmij się bardziej sobą. Wypadałoby pomyśleć o ogólnych badaniach i kontrolnych wizytach u specjalistów. Koniec miesiąca może przynieść pogorszenie stanu zdrowia. Nie próbuj diagnozować się na własną rękę i sięgać po leki, które pomogły znajomemu. Na ciebie dobrze nie podziałają, a nawet ci zaszkodzą.


Kariera:

Korcić cię będzie, by wypróbować nowe metody działania. Tym razem jednak bardziej opłaci się trzymać utartych ścieżek. Szef nie doceni twoich racjonalizatorskich pomysłów, bo po co zmieniać coś, co przez lata dobrze działało? Nie przekonasz również współpracowników, którzy boją się nowych technologii. Jeśli masz własny biznes, dobrze skalkuluj ryzyko. Zrób szczegółowy plan, uwzględniając rozmaite scenariusze, a może stwierdzisz, że gra nie jest warta świeczki. Warto za to się uczyć nowych rzeczy, rozwijać się, nawiązywać kontakty służbowe, również z zagranicą. Z zarobieniem większej gotówki będziesz teraz mieć problem. A jeśli spróbujesz pomnożyć ją w jakiś „cudowny” sposób, możesz się pożegnać z tym, co masz. Za to bez najmniejszych oporów zaczniesz kasę wydawać. Tylko Bliźniętom z końca znaku z pomocą powściągliwego Saturna uda się jako tako kontrolować zakupowe zachcianki. Pod żadnym pozorem nie ulegaj prośbom znajomych o pożyczkę lub żyrowanie kredytu, bo ci to wyjdzie bokiem.


Ważne znaki:

Waga odwdzięczy ci się za przysługę. Nie odmawiaj Wodnikowi.


Co Ci sprzyja?

Nowych przyjaciół i sojuszników zyskasz w czasie koniunkcji Wenus z Uranem (1-5 czerwca). Wszelkie dyskusje będą bardzo twórcze i owocne podczas koniunkcji Słońca i Merkurego (20-22 czerwca).


Wystrzegaj się!

Nie zdołasz przekonać nikogo podczas kwadratury Merkurego z węzłem księżycowym (4-6 czerwca). Kwadratura Merkurego z Neptunem (13-15 czerwca) to czas, gdy możesz paść ofiarą intrygi i kłamstwa.


 

Poczynisz spore postępy i nie popełnisz ponownie dawnych błędów. Z bliskimi trudno będzie się dogadać. Przez pierwsze dwie dekady przyświeca ci Słońce, idź więc na całość w każdej niemal sprawie. Na brak inspiracji i pomysłów nie będziesz narzekać za sprawą Merkurego w twoim znaku. Wenus okrada cię z pieniędzy i uroku osobistego, ale z pomocą Marsa i tak zdobędziesz, co zechcesz.

reklama


Zobacz także