Horoskop miesięczny

Bliźnięta

Bliźnięta od 21 maja - 21 czerwca

Co Ci sprzyja?

Trygon Słońca z Jowiszem (10-14 lutego) pomoże ci znaleźć protektorów i sponsorów. Merkury w sekstylu z Uranem (19-22 lutego) obudzi w tobie ukryte talenty i nowe pasje.


Wystrzegaj się!

Merkury w Rybach (od 26 lutego) zaciemni ogląd sytuacji i zamąci ci w głowie. Nie pozwól sobą manipulować ani się wykorzystywać podczas opozycji Merkurego do Węzła Księżycowego (27-28 lutego). Rak wszystko wybaczy, ale Skorpion postawi twarde warunki.


 

Przypływ energii. Wykorzystaj dobrą planetarną passę i zmień to, co ci nie pasuje.

Niebo nad tobą
Trygon Słońca, Merkurego i Jowisza otworzy ci drogę do realizacji planów.
Mars w sekstylu nie pozwoli na bierność. Sekstyl Wenus przyciągnie do ciebie przyjaciół i kochanków. Obudzi w tobie również artystyczne pasje. A sekstyle Saturna i Urana okażą się wymarzoną okazją do gruntownych zmian.

Uczucia i związki
Czas wolności
Życie towarzyskie pochłonie cię bardziej niż sprawy partnera. Wieczory w domu należeć będą w tym miesiącu do rzadkości. Tylko dlaczego twoja druga połowa siedzi naburmuszona? Cóż, na pewno wolałaby, byś, Bliźniaku, pobył z nią od czasu do czasu. Weź to pod uwagę i chociaż w walentynkowy wieczór przygotuj coś specjalnego. Zakochanym Bliźniętom najbardziej zaszkodzić może ciągnąca się za nimi opinia. Nic dziwnego, że obiekt twoich westchnień odnosi się do ciebie z rezerwą. Gdy Merkury utworzy sekstyl z Wenus (9-11 lutego), znajdziesz sposób, jak skruszyć ten lód. Samotne Bliźnięta będą zawierać nowe znajomości, ale nie wyjdą one poza przyjaźń. Może dlatego, że słowo „związek” kojarzy ci się z ograniczeniami, a ty chcesz przecież żyć i cieszyć się wolnością. Ciesz się więc do woli, bo niebo ci sprzyja.

Rodzina i przyjaciele
Nie poprzestawaj na półśrodkach
W domu zacznie cię nosić. Przemeblujesz salon, poprzewieszasz obrazy, pozmieniasz zasłony i dekoracje. I wciąż nie będziesz zadowolony z efektu. Nie poprzestawaj na półśrodkach; tylko generalny remont lub zmiana mieszkania zaspokoi twój pęd ku modernizacji. Zadbaj o to, by w tym czasie mieć się gdzie podziać, bo zwalanie się rodzinie na głowę to kiepski pomysł. Może się okazać, że rodzice czy teściowie wyjechali na narty i pocałujesz klamkę. Pod wpływem Merkurego w Wodniku zechcesz testować nowe przepisy kulinarne czy środki piorące albo zainwestujesz w odkurzacz najnowszej generacji. Ale zdecydowanie więcej czasu będziesz spędzać poza domem. Tym bardziej że Merkury w sekstylu z Marsem (14-16 lutego) może podsunąć ci ofertę fascynującej wyprawy. Żal nie skorzystać.

Praca i pieniądze
Informacje na miarę awansu
Szef wreszcie przejrzy na oczy i przyzna, że twoje pomysły są obiecujące. Na szczęście ich realizację powierzy komuś innemu, a tobie przydzieli to, czym najbardziej lubisz się zajmować, czyli tworzenie nowych koncepcji. Nie zabierze ci to zbyt wiele czasu, będziesz więc mógł, Bliźniaku, bywać między ludźmi, czujnie nadstawiając ucha. Opłaci się, bo to, o czym szepcze się na korytarzach czy w palarni, może być informacją na miarę awansu. Jeśli prowadzisz własny interes, dostaniesz lepiej płatne zlecenia niż konkurencja. A jeżeli szukasz zatrudnienia, to okaże się, że praca – i całkiem spore pieniądze – leżą na ulicy. Wystarczy tylko wysłać CV, wystartować w konkursie lub złożyć wniosek o dofinansowanie własnej działalności. Trygon Jowisza zapowiada poprawę sytuacji finansowej. Czyżby jakaś wygrana?

Zdrowie
Nowe teraz lepsze
Twojemu zdrowiu sprzyja wszystko, co nowe, szukaj więc informacji na temat nowoczesnych terapii, nowinek medycznych i kosmetycznych, zdrowego stylu życia. Jest szansa, że zamiast operacji pomoże ci inna, mniej inwazyjna metoda. Dobry moment na zabiegi chirurgiczne i kosmetyczne to sekstyl Merkurego z Saturnem (22-24 lutego). Jeśli masz nadwagę, nie czekaj na lepszy moment, by zacząć dietę i trening. Dzięki sekstylowi Marsa masz dość energii, by poradzić sobie z wszelkimi wyzwaniami. Dotyczy to również Bliźniąt, które chcą rozstać się z nałogami. Teraz albo nigdy! wpływ planet

reklama


Zobacz także