Horoskop miesięczny

Bliźnięta

Bliźnięta od 21 maja - 21 czerwca

Prognoza:

Bliźniaku w związku, jeśli oddaliliście się od siebie z partnerem, to na nowo możecie się zbliżyć. Wystarczy zerwać z rutyną i przynajmniej chwilowo zmienić otoczenie. Może wspólny wyjazd na narty albo tam, gdzie od dawna już trwa wiosna? Tylko uważaj na pokusy, bo intensywne życie towarzyskie niesie okazje do zdrady. Wychodźcie więc razem, a nie osobno. Trudnym momentem będzie koniunkcja Merkurego z Neptunem (4-7 marca), która ujawni rysy na waszej relacji. Ale rozpadną się tylko te związki, które są oparte wyłącznie na seksie. Single nabiorą chęci do zmian, tym bardziej że w twoim otoczeniu może się pojawić ktoś, kto podziała na twoją erotyczną wyobraźnię. Na fantazjach się nie skończy – szybko przejdziesz do konkretnych działań.


Rodzina:

To, czego do tej pory nie dostrzegałeś lub na co patrzyłeś przez palce, zacznie cię irytować. Może to być np. odklejająca się tapeta czy odpadające kafelki. Nie ryzykuj jednak samodzielnego remontu, poszukaj sprawdzonej ekipy. I podpisz umowę, nawet jeśli fachowcem jest kuzyn szwagra. Nie unikniesz konfliktowych sytuacji w relacjach z sąsiadami. Zastanów się, czy na pewno masz powód do awantury, sam też nie zawsze zachowujesz się cicho i zdarza ci się trochę nabałaganić. Twój niepokój o bliskich okaże się bezpodstawny. Nic im nie zagraża, zajmij się więc swoimi sprawami.


Zdrowie:

Merkury w znaku Ryb może przynieść nerwy z powodu stanu zdrowia. Bardziej będziesz wsłuchiwać się w siebie, jest zatem duże prawdopodobieństwo, że dostrzeżesz jakieś niepokojące objawy. Mogą to być wzdęcia i bóle brzucha lub długo utrzymujący się kaszel i chrypka. Zanim zaczniesz sprawdzić w internecie, ile czasu ci zostało, przeanalizuj swój tryb życia. Czy nie za dużo jesz gotowych produktów, a może nieregularnie się odżywiasz? Wciąż palisz papierosy? Nawet te elektroniczne szkodzą. Zmień złe nawykli, a bardzo możliwe, że dolegliwości same ustąpią.


Kariera:

Pochwały w pracy niech nie uśpią twojej czujności. To, że szef cię docenił, nie oznacza, że teraz już możesz się obijać przez cały dzień. Wręcz przeciwnie – wymagania wobec ciebie rosną, zrób więc wszystko, by im sprostać. Nawet jeśli oznacza to zostawanie po godzinach lub branie pracy do domu. Gdy Merkury utworzy kwadraturę z Saturnem (11-13 marca), przemęczenie może ci się dać we znaki. Nie bierz wówczas na siebie zbyt wielu zadań, zwłaszcza jeśli urodziłeś się w trzeciej dekadzie znaku. Gorsza koncentracja może być przyczyną błędu, który twoje dotychczasowe osiągnięcia postawi pod znakiem zapytania. Bliźnięta szukające pracy nie znajdą teraz oferty, która spełniałaby ich oczekiwania, ale nie obniżaj poprzeczki. W końcu pojawi się ogłoszenie skierowane jakby specjalnie do ciebie. Braki w portfelu nie zmartwią cię zanadto, może dlatego, że będą tylko przejściowe. Energicznie podejmiesz działania zmierzające do poprawy sytuacji finansowej, jak szukanie dodatkowych zleceń lub sprzedaż własnego rękodzieła w internecie.


Ważne znaki:

Baran będzie do rany przyłóż. Uda ci się przełamać opór Koziorożca.


Co Ci sprzyja?

W czasie koniunkcji Merkurego z Wenus (17-19 marca) zobaczysz światełko w tunelu. Trygon Merkurego z Saturnem (28-30 marca) pomoże ci odzyskać kontrolę nad biegiem spraw.


Wystrzegaj się!

W czasie kwadratury Merkurego z Saturnem (11-13 marca) twoje prośby nie zostaną wysłuchane. Drobna różnica zdań może się przerodzić w zażarty konflikt podczas kwadratury Merkurego z Plutonem (22-25 marca).


 

Merkury patrzy na ciebie zezem, może więc być trochę nerwowo. Opozycja Saturna skłoni cię do niewesołych przemyśleń, ale nie popadaj w zwątpienie. Twoim sprzymierzeńcem jest Jowisz w trygonie, który pomoże ci skutecznie załatwić wszelkie sprawy urzędowe. Pod wpływem Wenus w Baranie życie uczuciowe nabierze rumieńców.

reklama


Zobacz także