Horoskop miesięczny

Bliźnięta

Bliźnięta od 21 maja - 21 czerwca

Prognoza:

Znacie się coraz lepiej, doskonale rozumiecie, rozmawiacie ze sobą godzinami. Pora wreszcie, Bliźniaku, spotkać się w realu. Nie martw się o to, czy między wami zaiskrzy. Wiele wskazuje na to, że tak. Nawet jeśli zabraknie chemii, wciąż przecież możecie być przyjaciółmi w sieci. Bliźnięta poszukujące pary zaliczą niestety totalną katastrofę. Podczas kwadratury Wenus z Jowiszem (15-19 sierpnia), zamiast zrobić na nim lub na niej wrażenie, zrobisz z siebie idiotę, zaprzepaszczając wszelkie szanse. Jeżeli urodziłeś się w drugiej dekadzie, oczy mydli ci iluzjonista Neptun. Musisz bardzo uważać, by nie oddać serca komuś, kto połamie je na kawałeczki. Bliźnięta z ostatnich dni znaku za sprawą Saturna mogą znaleźć w końcu partnera, który poważnie podejdzie do miłości. I jest duża szansa, że założy wam na palec ślubną obrączkę.


Rodzina:

Nie unikniesz towarzyskich nieporozumień, jednak większość okaże się burzą w szklance wody. Wszystko przez to, że ktoś coś źle usłyszał, opacznie zrozumiał, niedokładnie przekazał. Nie czuj się, Bliźniaku, odpowiedzialny za całe to zamieszanie i przynajmniej ty trzymaj język za zębami. Więcej czasu spędzisz z rodziną, każdemu okazując serce. Dla tych, których kochasz, zmienisz nawet swoje urlopowe plany. I nie będziesz żałować, bo dzieci i wnuki dostarczą ci intensywnych wrażeń oraz zagwarantują niezapomniane przygody. Tym bardziej, jeśli w końcu ulegniesz ich prośbom i zgodzisz się na przygarnięcie kota lub psa.


Zdrowie:

Nie lekceważ, Bliźniaku, żadnych dolegliwości, bo zaniedbane mogą doprowadzić do różnych komplikacji. Skaleczenia i otarcia od razu dokładnie dezynfekuj, by uniknąć zakażeń gronkowcem lub tężcem. Jeśli planujesz ciążę, zacznij brać witaminy. Jeżeli nie, koniecznie się zabezpiecz. Aby zaciągnąć kogoś z bliskich na badania, trzeba będzie użyć podstępu. Nie miej wyrzutów sumienia. Jego zdrowie uświęca wszelkie środki.


Kariera:

Nie ulegaj, Bliźniaku, wakacyjnemu rozprężeniu. Spóźnianie się do pracy i wychodzenie przed czasem mogą zrazić do ciebie szefa. Wyjechał na urlop? Bądź pewien, że odpowiednie osoby doniosą mu, co, kiedy i jak robisz. Jednak twoim największym przeciwnikiem będziesz ty sam. Twoje lenistwo, rozkojarzenie, zniechęcenie. Jeżeli nie miną po urlopie, to sygnał, że potrzebujesz zmiany. Nie od razu dostaniesz szansę na nową pracę. Dopiero w czasie koniunkcji Słońca z Merkurym (25-27 sierpnia) możesz zostać zaproszony na rozmowę. A przecież – nawet jeśli dobrze wypadniesz – do podpisania umowy jeszcze daleko. Musisz więc zacisnąć zęby i wytrzymać jakiś czas w obecnym miejscu. Jeśli masz własną firmę, sierpień to dobra pora na zmianę siedziby, zwłaszcza gdy do obecnej klient zagląda rzadko.Co prawda przeprowadzka to zamieszanie, ale nowy adres okaże się dużo szczęśliwszy. Pieniądze łatwo będziesz zdobywać, ale jeszcze łatwiej wydawać. Czasami zbyt pochopnie, zwłaszcza jeśli zechcesz wziąć kredyt. Gwiazdy zalecają w tej mierze roztropność i dobre oszacowanie swoich możliwości.


Ważne znaki:

Ryby spróbują tobą manipulować. Panna powierzy ci swój sekret.


Co Ci sprzyja?

Niespodziewana podróż, która wypadnie ci w czasie pełni Księżyca (6-8 sierpnia), wprawi cię w fantastyczny nastrój. Dzięki sekstylowi Merkurego z Wenus (9-11 sierpnia) uda ci się dyplomatycznie rozwiązać każdy spór.


Wystrzegaj się!

W czasie półsekstylu Merkurego z Marsem (1-3 sierpnia) możesz niechcący zniszczyć coś lub popsuć. Gdy Merkury wejdzie w ruch wsteczny (12 sierpnia), twoje sprawy zaczną iść wolniej lub nawet utkną na jakiś czas w miejscu.


 

Zapragniesz odmiany, ale nie pal za sobą mostów. Dla tych, których kochasz, zrobisz wszystko. Merkury w kwadraturze sprawi, że codzienność zacznie cię nudzić. Poszukując odmiany, uważaj, żeby nie przeholować, bo Saturn w opozycji chętnie da ci nauczkę. W podjęciu mądrych i opłacalnych decyzji pomogą ci sekstyl Słońca i trygon Jowisza.

reklama


Zobacz także