Horoskop miesięczny

Bliźnięta

Bliźnięta od 21 maja - 21 czerwca

Prognoza:

Nad twoim związkiem zbierają się chmury. Zdrada wisi w powietrzu. Ale spokojnie, nie musi do niej dojść. Jeszcze wszystko da się uratować. Trzeba tylko odłożyć na bok inne sprawy i poświęcić więcej czasu partnerowi, by pielęgnować miłość, która wciąż jest między wami. Uważaj jednak, bo wsteczny bieg Merkurego może wyciągnąć na światło dzienne jakieś twoje grzeszki. Na wszelki wypadek przygotuj sobie alibi, a jest szansa, że partner ci uwierzy. Samotne Bliźnięta bardzo będą chciały nawiązać nową znajomość, ale raczej nie znajdą odpowiedniego kandydata. Co jakiś się pojawi, to okaże się pomyłką. Nie martw się, to nie z tobą jest coś nie w porządku, tylko czas nie sprzyja wchodzeniu w związki. Na odmianę losu możesz liczyć po 28 kwietnia. Prawdopodobnie będzie dokładnie taka, o jakiej marzysz.


Rodzina:

Bardzo teraz nabałaganisz. Bądź jednak uprzejmy i posprzątaj, zanim cierpliwość twoich bliskich się skończy, a może to nastąpić już 3 kwietnia. Zbliżające się święta sprzyjają poszukiwaniu porozumienia. Jeżeli więc z kimś z rodziny od dawna się nie dogadujesz, to właśnie teraz możesz to zmienić. Jak? Odrobina życzliwości, szczery uśmiech od progu, dobre słowo na powitanie. To nieomylny znak, że zakopałeś topór wojenny. 21 kwietnia Mars wchodzi do twojego znaku na całą ostatnią dekadę miesiąca. Warto więc zaplanować wspólny wypad z przyjaciółmi lub trochę wcześniej rozpocząć długi majowy weekend.


Zdrowie:

Nie martw się o swoje zdrowie. Pomyśl jednak, by się przebadać. Zobaczysz czarno na białym, co ci dolega i dowiesz się, jak się wyleczyć. Bliźnięta z drugiej dekady powinny zwrócić szczególną uwagę na oczy. Mogą łzawić i piec. Przypuszczalnie jest to alergia. Zdziwiony? Przecież jako Bliźniak o wszechstronnych zainteresowaniach na pewno wiesz, że można się jej nabawić w każdym wieku. Przy świątecznym stole nie musisz liczyć kalorii, ale niech ci się nie wydaje, że trzeci kawałek ciasta nie zaszkodzi, bo smakuje tak samo jak dwa poprzednie. Nie lepiej wstać i sprawdzić, co słychać na dworze? A może odkryjesz uroki medytacji i jogi? Zwróć przy tym uwagę na to, by oddychać spokojnie i głęboko.


Kariera:

Za ciężką, uczciwą pracę czeka cię nagroda. Ale szczerze odpowiedz sobie, Bliźniaku, czy na pewno ci się ona należy? Jeśli tylko kombinowałeś, jak zrzucić swoją robotę na innych, to nie bądź zdziwiony, gdy to inni właśnie awansują i dostaną podwyżkę. Ciesz się, że nie straciłeś posady, bo było blisko, i odtąd przykładaj się do obowiązków. Jeśli urodziłeś się w drugiej dekadzie, możesz stanąć przed dylematem: lojalność wobec szefa, firmy bądź współpracowników i marne zarobki czy nieuczciwość za lepsze pieniądze. Obyś dokonał słusznego wyboru. Nowa praca na razie się nie szykuje, ale nie trać nadziei. Po 21 kwietnia będziesz mieć szczęście w interesach, pod warunkiem że obchodzisz urodziny w maju. W finansach odbijesz się wreszcie od dna, ale nie działaj pod wpływem emocji. Nieprzemyślane decyzje mogą mieć fatalne skutki.


Ważne znaki:

Nie zdołasz zmienić zwyczajów Wodnika. Zawrzesz sojusz ze Strzelcem.


Co Ci sprzyja?

Gdy Merkury utworzy trygon z węzłem księżycowym (1-4 kwietnia), przekonasz się, jak wielu ludzi darzy cię sympatią. Podczas trygonu Merkurego z Saturnem (22-24 kwietnia) poprawią się twoje stosunki z szefem.


Wystrzegaj się!

Kwadratura Marsa z węzłem księżycowym (19-23 kwietnia) może narazić cię na kompromitację. Trudno będzie kontrolować wydatki w czasie kwadratury Wenus z Saturnem (8-20 kwietnia).


 

Wenus cofa się w nieprzychylnym ci znaku Ryb, a 10 kwietnia zacznie to robić Merkury. Oznacza to pogorszenie nastroju i relacji z bliskimi. Na domiar złego Mars zechce osłabić twoje zdrowie i odebrać ci chęć do działania, ale dobroczynny Jowisz w trygonie złagodzi wszelkie niedogodności.

reklama


Zobacz także