Horoskop miesięczny

Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Co Ci sprzyja?

Sekstyl Merkurego z Wenus (9-11 lutego) sprzyja nawiązywaniu ważnych i ciekawych znajomości.

Trygon Merkurego z Jowiszem (20-22 lutego) to dobry czas na załatwianie spraw w urzędach, bankach lub sądach.


Wystrzegaj się!

W czasie kwadratury Marsa z Plutonem (20-25 lutego) zawładną tobą emocje i możesz mieć problemy z obiektywną oceną sytuacji.

Nie rezygnuj zbyt szybko ze swoich pomysłów podczas opozycji Marsa z Jowiszem (25-28 lutego). Nie wszystko jeszcze stracone.

Pamiętaj, co obiecałeś Skorpionowi. Waga Pomoże ci się z tego wywiązać.


 

Czerp z życia pełnymi garściami. Ale nie zapominaj, że nie jesteś na tym świecie sam.

Niebo nad Tobą
Pobyt Słońca w znaku Ryb oznacza dla Baranów czas regeneracji, ale nie tym razem. Słońce wyprzedziły bowiem dwie inne planety – Mars i Wenus, które już rozgościły się w Baranie. Mars dodaje ci energii i chęci do działania. Staraj się tylko, by twoje czyny przyniosły korzyść wszystkim. Wenus w koniunkcji pomaga w nawiązywaniu współpracy z wpływowymi osobami.

Uczucia i związki
Czas na przełamanie monotonii
Korzystaj z dobroczynnego wpływu Marsa i Wenus i zaproś wreszcie na randkę osobę, o której względy zabiegasz od dłuższego czasu. Może się okazać, że tylko na to czekała. Uważaj jednak, by nie poczuła się osaczona. Dla Baranów w stałych związkach zapowiada się przyjemny czas. Planety podpowiedzą, jak przełamać monotonię i nakłonić partnera do większej otwartości w łóżku. Coś się skomplikowało? Z pomocą Marsa w koniunkcji z Uranem (24-28 lutego) znajdziesz sposób, by skutecznie rozwiązać małżeńskie problemy. Niektóre Barany ze środka znaku mogą być wodzone na pokuszenie przez kogoś atrakcyjnego, komu nie przeszkadza, że jest z kimś związany. Rozważ dobrze, co masz do stracenia.

Rodzina i przyjaciele
Plan się przyda
Dużo krzątaniny, nerwów, zamieszania. Czy naprawdę wszystko musisz robić na już? Pośpiech ci nie służy. Przyda się za to plan. Uwzględnij w nim najbliższych – kochający cię ludzie chętnie udzielą ci pomocy. Nie daj się tylko wciągnąć w intrygi i konflikty, bo stracisz przez to wiarygodność. Atrakcje towarzyskie obiecuje ci Wenus. Wiele Baranów, zwłaszcza tych z pierwszej dekady, poszerzy grono znajomych; pojawią się w twoim otoczeniu ludzie, wśród których znajdziesz przyjaciół, a może nawet partnerów w biznesie. Niezapomniane chwile przeżyjesz podczas zimowych wyjazdów. Przygody na stoku, kuligi i imprezy – długo będzie co wspominać.

Praca i pieniądze
Wykorzystaj szanse
Mars otworzy ci wiele drzwi i możliwości. Wykorzystaj je, a sukces i powodzenie finansowe masz gwarantowane. Jeśli jesteś Baranem z drugiej lub trzeciej dekady, rozpoczynaj teraz nowe przedsięwzięcia. Załóż własną działalność, ubiegaj się o awans lub podwyżkę. Masz taką siłę przebicia, że nikt nie zdoła ci odmówić. Nie martw się, jeśli zamiast nowej umowy opiewającej na wyższą stawkę szef wręczy ci wypowiedzenie. Widocznie tej firmy na ciebie nie stać, uderz więc do konkurencji. Projekty, nad którymi od dłuższego czasu pracujesz, możesz teraz doprowadzić do owocnego finału. Owocnego, bo szef w dowód wdzięczności odpali ci pokaźną prowizję. Gdy już będziesz mieć ją w kieszeni, warto przejść się po sklepach, a Wenus w twoim znaku podsunie ci wyjątkowo korzystne okazje. Może nawet wygrasz w jakiejś loterii lojalnościowej darmowy bon na zakupy w swojej ulubionej sieci handlowej.

Zdrowie
Skłoń innych do aktywności
Nie bój się zmęczyć. Wyciskaj z siebie siódme poty, skorzystają na tym twój wygląd i kondycja. Najbardziej służą ci zimowe sporty, np. jazda na nartach. Będziesz zaskoczony, Baranie, jak bardzo wzrośnie siła i sprężystość twoich mięśni. Nie musisz trenować sam, zwłaszcza jeśli nie lubisz, zaangażuj do tego innych, pokaż im, jak należy ćwiczyć i dbać o zdrowie. Apetyt ci dopisze, nie ograniczaj więc posiłków, zadbaj jedynie o to, by zawierały więcej błonnika. Korzystnie wpłynie to na układ pokarmowy. Niestraszne będą ci zastrzyki. Z uśmiechem na ustach wybierzesz się więc na pobieranie krwi czy poddasz się szczepieniom.

reklama


Zobacz także