Horoskop miesięczny

Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Prognoza:

Nie zrażaj się niepowodzeniami. Trudności w dotarciu do czyjegoś serca są tylko przejściowe. Być może obiekt twoich uczuć jeszcze nie otrząsnął się po poprzednim związku i potrzebuje więcej czasu. Daj mu go, Baranie, ile tylko zapragnie, oferując na razie swoją przyjaźń. Dla par z krótkim stażem pierwszy wspólny urlop będzie czasem próby. I przynajmniej w niektórych przypadkach może się okazać ostatnim. Prawdziwa twarz partnera, którą pokaże w przeróżnych niespodziewanych sytuacjach, będzie tak odmienna od tej, która dotąd znałeś, że zaczniesz na serio zastanawiać się, czy do siebie pasujecie. Wzajemne pretensje i żale uprzykrzyć mogą życie również Baranom po ślubie. Małżonek zupełnie nie zamierza robić tego, co ty chcesz. Zamiast jednak otwarcie ci się sprzeciwić, przytaknie ci, udając, że na wszystko się zgadza, po cichu zaś stosować będzie obstrukcję i sabotaż. Wobec takich gierek poczujesz się całkowicie bezradny i niemiłosiernie sfrustrowany.


Rodzina:

Rodzinny wyjazd na wakacje daleki będzie od sielanki. Każdy zechce zgłaszać inny pomysł na spędzenie czasu, a kompromisy okażą się niemożliwe. Może lepiej jechać samotnie lub z przyjaciółmi, a najbliższych puścić samopas. Jeżeli w rodzinie są jakieś zadawnione spory, Wenus w Raku (do 26 sierpnia) pomoże wam porozumieć się w miłej atmosferze. Zaproś krewnych, do których masz żal lub urazę i zaproponuj zakopanie wojennego topora.


Zdrowie:

Na twoją formę korzystnie wpływają Słońce i Mars, ale wystawiają również na próbę cierpliwość. Staraj się więc, Baranie, z niczym nie spieszyć, jeździj ostrożnie i patrz, gdzie stawiasz nogi. W nawale spraw i obowiązków nie stracisz nerwów, jeśli odnajdziesz i docenisz korzyści płynące z medytacji lub treningu uważności. Z dietą nie przesadzaj – potrzebujesz teraz więcej paliwa. Tylko ostre przyprawy odstaw przynajmniej do jesieni – rozgrzewają organizm i sprawiają, że intensywniej się pocisz.


Kariera:

Nad twoją karierą czuwa Pluton w kwadraturze, nie warto więc teraz odpoczywać. Zresztą nie będziesz mieć, Baranie, ku temu okazji, bo pod wpływem kwadratury z Jowiszem w pierwszym tygodniu sierpnia nastąpi kumulacja terminów i zamówień. Całe szczęście, że możesz liczyć na Marsa, który da ci siłę i energię potrzebną do szybkiej realizacji wszystkich zadań. Szansę na zaprezentowanie swoich uzdolnień i kompetencji dostaniesz podczas sekstylu Marsa z Jowiszem (16-22 sierpnia). Możesz się wówczas dowiedzieć, że ktoś, kto poszedł na urlop, już z niego nie wróci, od tej pory robisz na dwa etaty, niestety za jedną pensję. No, może za półtorej, jeśli umiesz dobrze się targować. Dla Baranów z drugiej dekady może to oznaczać nawet ekspresowy awans. W czasie sekstylu Słońca z Jowiszem (8-11 sierpnia) przyciągniesz korzystne okazje. Wysyłaj więc CV, zarejestruj własną działalność, a jeśli już ją masz, wejdź na rynek z nową ofertą. I nadaj kupon totolotka, zwłaszcza jeśli masz urodziny na przełomie drugiej i trzeciej dekady.


Ważne znaki:

Panna w niczym nie przyzna ci racji. Za to Twojej rady posłucha Skorpion.


Co Ci sprzyja?

Pełnia Księżyca w Wodniku (6-8 sierpnia) przynieść może ci nagłe olśnienia. Przed niepotrzebnym ryzykiem uchroni cię Saturn w trygonie z Marsem (19-25 sierpnia).


Wystrzegaj się!

Uważaj, by nie przeholować z wydatkami podczas kwadratury Wenus z Jowiszem (15-19 sierpnia). Nie zabieraj głosu w sprawach, na których się nie znasz. Szczególnie w czasie koniunkcji Słońca z Merkurym (25-27 sierpnia).


 

Czeka cię spory sukces w sprawach zawodowych. Dbaj tylko, by nie popsuło to twoich relacji z bliskimi! Wenus i Merkury nie pozwolą ci robić tego, co najbardziej byś chciał. Możesz być zmuszony ogarniać sprawy zawodowe i rodzinne, ale z pomocą Słońca odnajdziesz się w każdej sytuacji. Skorzysta na tym twoja pozycja, którą winduje w górę Jowisz w znaku Wagi.

reklama


Zobacz także