Horoskop miesięczny

Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Prognoza:

W twoim związku zacznie iskrzyć. Ale nie będzie to taki rodzaj napięcia, o jaki ci chodzi. Partner straci cierpliwość i przestanie patrzeć przez palce na twoje flirty. A może dotrą do niego pogłoski, że widziano cię tu czy tam z tym czy owym. Nawet jeśli to tylko plotki, nie da sobie tego wytłumaczyć. Zranioną dumę niełatwo będzie uleczyć. A jeśli w końcu ci wybaczy, bądź pewien, że od tej pory zechce mieć cię na oku. Samotne Barany mogą rozpocząć miłosne podchody, nawet jeśli upatrzony obiekt wydaje się umiarkowanie tobą zainteresowany. Kto wie, może to tylko gra? Nie przekonasz się, dopóki nie spróbujesz. Jeśli urodziłeś się w marcu, to sekstyl Wenus z Marsem (6-12 czerwca) sprawi, że zapragniesz, by w twoim domu rozbrzmiewał dziecięcy śmiech. Już niedługo go usłyszysz.


Rodzina:

Warto liczyć na znajomych. Niektórzy z nich właśnie w tym miesiącu zmienią status na przyjaciół. Okażą się bowiem nieocenieni w naprawdę trudnych sytuacjach. Czas dla najbliższych znajdziesz dopiero po 20 czerwca. A ściślej mówiąc, będziesz musiał go znaleźć. Sprawy w domu przybiorą wówczas zły obrót. Trzeba będzie reagować szybko i zdecydowanie. Okaże się, że nie da się już odkładać trudnych rozmów lub koniecznych remontów. Jednakże opór materii o wiele łatwiej będzie ci pokonać niż upór niektórych członków rodziny. Podczas opozycji Merkurego do Plutona (29-30 czerwca) dobrze zamykaj drzwi i nie otwieraj nieznajomym.


Zdrowie:

Twoje zdrowie powoli się stabilizuje. Wyniki badań pokażą, że leczenie zaczyna przynosić skutki, nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać. Barany ze środka znaku powinny uważać na zakażenia bakteryjne. Myj dobrze ręce, zmieniaj często ręczniki i unikaj korzystania z publicznych toalet. Nie pożyczaj również nikomu swoich kosmetyków i przyborów do makijażu. Wolny czas spędzaj, jak lubisz. Nie daj sobie wmówić, że w pewnym wieku czegoś nie wypada. Jeśli czujesz się dobrze i masz dość sił, biegaj, jeździj na rolkach, po prostu szalej.


Kariera:

Narzekałeś, Baranie, na nudną, mało ambitną pracę? Teraz się to zmieni. Czyżby awans? Albo zmiana firmy na taką, która daje więcej szans rozwoju? Podczas sekstylu Słońca z Uranem (16-20 czerwca) wszystko może się zdarzyć, również propozycja wyjazdu do pracy za granicę. Niech twoje oczekiwania nie będą tylko zbyt wygórowane, bo w czasie kwadratury Marsa z Jowiszem (22-28 czerwca) może się to obrócić przeciwko tobie. Uważaj, by nie zacząć gwiazdorzyć lub nie żądać od szefa pensji większej niż jego własna. A jeśli sam jesteś szefem, nie wymagaj od swoich podwładnych rzeczy niemożliwych. Są tylko ludźmi i też mają prawo czegoś nie wiedzieć lub zwyczajnie popełnić błąd. W finansach zaczniesz wychodzić na prostą. Zmniejszenie limitu na karcie kredytowej wreszcie przyniesie efekty w postaci większej sumy na koncie. Ciesz się, Baranie, licząc swoje oszczędności, ale chwilowo ręce precz od bankomatu!


Ważne znaki:

Trudna przeprawa czeka cię ze Skorpionem. Nie licz na pomoc Koziorożca.


Co Ci sprzyja?

Świetne decyzje dotyczące kariery lub nauki podejmiesz podczas trygonu Merkurego z Jowiszem (12-14 czerwca).  Dobre wyczucie sytuacji oraz intencji ludzi zapewni ci Mars w trygonie z Neptunem (23-29 czerwca).


Wystrzegaj się!

W czasie opozycji Słońca do Saturna (13-17 czerwca) będziesz musiał, Baranie, spojrzeć prawdzie w oczy. Nów w Raku (24 czerwca) ujawni rodzinne problemy, z których nie zdawałeś sobie sprawy.


 

Planety szykują ci gwałtowny skok w karierze. Ale przygaś ambicję, bo możesz więcej stracić niż zyskać! Słońce i Merkury przez pierwsze dwie dekady będą ci dostarczać twórczych inspiracji i ciekawych wieści. Nie przegap okazji do spotkań i dalszych wyjazdów. Pieniędzy ci nie zabraknie, bo tę sferę wspiera Wenus w znaku Byka. Kwadratura Marsa przestrzega przed stawianiem spraw na ostrzu noża.

reklama


Zobacz także