Horoskop miesięczny

Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Prognoza:

Wenus wycofała się do znaku Ryb, zmuszając cię do przeanalizowania ostatnich posunięć. Czy nie za szybko, Baranie, wyznałeś komuś miłość lub się oświadczyłeś? A może niepotrzebnie, w przypływie emocji, wykrzyczałeś „żegnaj!”? Teraz możesz naprawić ten błąd, choć łatwo nie będzie. Przyjdzie ci wspiąć się na wyżyny delikatności, by nie zranić uczuć tej drugiej osoby. A nie jest powiedziane, że ci się uda. Barany ze środka znaku mogą nawet poznać smak zemsty byłego partnera, który za sprawą Plutona spróbuje zepsuć ci opinię. Samotni nie będą wiedzieć, czego właściwie chcą. Ktoś może jednocześnie pociągać cię i odpychać. Albo ty sam możesz dawać drugiej stronie niejednoznaczne sygnały. Aby nie wplątać się w jakiś skomplikowany układ, poczekaj z decyzjami do wejścia Wenus w ruch prosty, co nastąpi 15 kwietnia. Jeśli urodziłeś się w pierwszej dekadzie, pod koniec miesiąca los może zesłać ci miłość przez wielkie M.


Rodzina:

Okres Wielkiego Tygodnia to nie najlepszy czas na umawianie się ze znajomymi. Nie wszyscy dorównują ci w sztuce wykręcania się od przedświątecznych porządków i po prostu nie zdołają urwać się nawet na chwilę. Lepiej byś pomógł, zamiast siedzieć w internecie lub z nosem w telewizorze. Za to rodzina jak zwykle nie zawiedzie. Takiego zamieszania, jakie podczas świąt potrafią zrobić twoi krewni, nie przeżyjesz nigdzie indziej. Tylko dyplomacja, takt oraz spokój pozwolą ci skutecznie uspokoić towarzystwo i nie doprowadzić do ogólnej kłótni.


Zdrowie:

Twoja kondycja osiągnie szczyty w pierwszym tygodniu kwietnia, dzięki trygonowi Marsa z Plutonem. Możesz pobić rekord w liczbie pompek lub odważyć się na skok ze spadochronem. Pora też zająć się swoim wyglądem. Nie przywiązywałeś do niego wagi. Nowy odcień włosów i odświeżona garderoba i sprawią, że poczujesz się, Baranie, atrakcyjniejszy, a inni to potwierdzą. Jeśli masz zastrzeżenia do swojej figury, zapisz się na aerobik lub na siłownię.


Kariera:

Pobyt Słońca w twoim znaku (do 19 kwietnia) to świetny moment, by wyznaczyć sobie nowe cele i postawić pierwsze kroki na drodze ku lepszej przyszłości. Nadarzy się niejedna okazja, by wyjść przed szereg i zwrócić na siebie uwagę przełożonych, co na pewno nie pozostanie bez konsekwencji. Gdy w dniach 6-10 kwietnia Słońce utworzy opozycję do Jowisza, może się okazać, że nowy gabinet już na ciebie czeka. Także wszelkie egzaminy i rozmowy kwalifikacyjne pójdą jak po maśle. Nawet jeśli czegoś nie będziesz, Baranie, wiedział, to dzięki inteligentnej ripoście wybrniesz z sytuacji. Własna firma to coś, do czego namawiać cię zechce Mars w znaku Byka. A że nie boisz się teraz żadnego ryzyka, to nie będziesz się długo zastanawiać. I dobrze. Najszybciej zarobisz na handlu ziemią, kruszcami i nieruchomościami i w te branże warto zainwestować, jeśli oczywiście masz nadmiar gotówki. Jeśli nie – obstaw numery totolotka, najlepiej 27 kwietnia.


Ważne znaki:

Skorpion zastawi na ciebie pułapkę. Pomoże ci ją ominąć Lew.


Co Ci sprzyja?

Zakupom, urządzaniu wnętrz i rodzinnym wizytom sprzyja Merkury, ale tylko do 9 kwietnia. Gdy Słońce znajdzie się w koniunkcji z Uranem (11-15 kwietnia), odkryjesz w sobie nowy talent.


Wystrzegaj się!

Podczas kwadratury Wenus z Saturnem (8-20 kwietnia) grozi ci miłosne rozczarowanie. Kwadratura Marsa z węzłem księżycowym (19-23 kwietnia) może przysporzyć ci wrogów.


 

Słońce świeci w twoim znaku, więc to ty grasz pierwsze skrzypce. Trygon Saturna pomoże ci na nowo zorganizować sobie życie, oddzielić sprawy ważne od nieistotnych. Siłę i determinację zawdzięczasz kwadraturze Plutona. Mars w sferze finansów obdarzy cię natomiast żyłką do interesów. Pomysły na zarobienie pieniędzy przyniesie też Merkury.

reklama


Zobacz także