Horoskop miesięczny

Intensywnie szukaj drugiej połowy. Masz szansę spotkać partnera na całe życie.

Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Uczucia:

Wykorzystaj moment. W pierwszym tygodniu września Wenus przebywająca w znaku Lwa przestanie biec ruchem wstecznym, dzięki czemu  wszystko, co ostatnio szło w niewłaściwym kierunku, zmieni swój bieg. Jeżeli nastrój psuły ci, Baranie, kłótnie z partnerem, wreszcie odetchniesz. Dojdziecie bowiem do porozumienia i wypracujecie dobry kompromis. Za sprawą planet staniesz się mniej krytyczny i bardziej wyrozumiały, za co twoja druga połówka będzie ci bardzo wdzięczna. Teraz zaakceptuje wszystkie twoje pomysły, więc jeśli planujesz jakieś szaleństwa – wykorzystaj ten moment. Jeżeli należysz do samotnych Baranów, we wrześniu bardziej zatęsknisz za czułością, bliskością i ciepłem. Posłuchaj tej potrzeby i intensywnie szukaj nowych znajomości. Zwłaszcza w ostatniej dekadzie miesiąca, kiedy do znaku Wagi zawita Słońce, masz szansę spotkać kogoś, z kim na długo spleciesz swój los.

Horoskop miłosny przygotowany specjalnie dla Ciebie i Twojego partnera znajdziesz tutaj: Horoskop miłosny


Rodzina:

Ktoś cię miło zaskoczy. W sprawach rodzinnych wiele zmian. W pierwszej dekadzie września dowiesz się czegoś, co na zawsze zmieni twój stosunek do którejś z bliskich osób. Początkowo z tego powodu może być bardzo nerwowo, ale na szczęście szybko uporasz się z nową sytuacją. Planety zwiastują zacieśnienie relacji z dalszymi krewnymi. Pojawią się propozycje spotkań oraz wspólnych przedsięwzięć. Skorzystaj z nich, Baranie, gdyż wyjdą ci na dobre. Ktoś miło cię zaskoczy. W drugiej połowie września, kiedy Saturn zawędruje do przyjaznego ci znaku Strzelca, uzyskasz wsparcie w jakiejś bardzo trudnej sprawie od osoby, po której nie spodziewałeś się takiej życzliwości. Ostatnia dekada miesiąca to dobry czas na organizowanie spotkań towarzyskich. Jeśli zatem od dawna nosiłeś się z zamiarem zadbania o znajomych i przyjaciół – zrób to teraz.

Kosmogram urodzeniowy przygotowany według daty urodzin dziecka sprawdź tu: Kosmogram dziecka


Zdrowie:

Nie bagatelizuj objawów. Jeśli ostatnio ciągle byłeś zmęczony i zdegustowany, wreszcie poczujesz się lepiej. Mars i Wenus przebywające w znaku radosnego Lwa zapowiadają przypływ sił witalnych i optymizmu. To zachęci cię do bardziej aktywnego spędzania czasu, co dodatkowo poskutkuje u ciebie lepszym samopoczuciem. Od dawna nosisz się z zamiarem zadbania o kondycję i zapisania się na jakieś zajęcia sportowe? Teraz jest wyśmienity czas na to, by podjąć to wyzwanie. Planety dadzą ci silną wolę i determinację, dzięki czemu łatwiej będzie ci wytrwać i włączyć sport do codziennego harmonogramu. W ostatnich dniach września mogą odezwać się jakieś zadawnione problemy zdrowotne. Nie bagatelizuj ich, tylko jak najszybciej zgłoś się do lekarza. Gwiazdy wieszczą bowiem, że teraz masz szansę uniknąć ewentualnych groźnych powikłań. Jeżeli zaś od dawna cierpisz z powodu uporczywych dolegliwości – wypróbuj niekonwencjonalne metody leczenia. Teraz okażą się one zaskakująco skuteczne.

Wpisz swoja datę urodzenia i sprawdź swój horoskop zdrowotny


Kariera:

Uważaj na nieszczerych. To, że w pewne sprawy potoczą się inaczej, niż zakładałeś, nie znaczy jeszcze, że będzie źle. W połowie miesiąca, kiedy Saturn przesunie się do znaku Strzelca, będziesz mógł, Baranie, odetchnąć i przestaniesz zaciskać pasa. W pierwszych dniach miesiąca, kiedy Słońce ustawi się w opozycji do Neptuna, zachowaj zdrowy rozsądek. Czekają cię w pracy jakieś trudności lub ktoś może wyprowadzić cię w pole. Działaj szybko, zamiast czekać, aż rozwiązanie znajdzie się samo. Masz szansę wyjść z podbramkowej sytuacji obronną ręką.

Pełny horoskop biznesowy znajdziesz tu: Horoskop biznesowy według daty urodzenia


Ważne znaki:

Rak cię rozczaruje. Panna może cię naśladować. Z rywalizacji ze Skorpionem wyjdziesz zwycięsko. Wodnik przyniesie dobre wieści.

Tu znajdziesz: Osobisty kosmogram urodzeniowy wraz z dokładna interpretacją


Co Ci sprzyja?

Wenus w koniunkcji z Marsem wraz z początkiem września pozwoli ci skutecznie walczyć i zwyciężyć, zwłaszcza w sprawach miłosnych. To również zwiastun siły i seksapilu. Trygon Marsa z Uranem (6-10 września) da ci odwagę do stawiania na swoim i podążania własną ścieżką. Odniesiesz sukces w działaniach wymagających kreatywności.


Wystrzegaj się!

Wycofaj się ze spraw, w których nie czujesz się zbyt pewnie. W przeciwnym razie w wyniku kwadratury Marsa z Saturnem (24-28 września) czeka cię niepowodzenie lub porażka. Drażliwych spraw nie zamiataj pod dywan. Prędzej czy później i tak cię dopadną. Jakaś niewygodna prawda ujrzy światło dzienne.


 

reklama


Zobacz także