Horoskop miesięczny

Wrzuć na luz i postaraj się nie wyolbrzymiać problemów, a wszystko ułoży się dobrze.
Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Uczucia:

Doceniaj partnera. Wakacyjna miłość spadnie na ciebie jak wygrana na loterii. Nie będziesz się jej spodziewał, ale bardzo cię ucieszy. Kiedy Jowisz 16 lipca przesunie się do znaku Lwa, nowa znajomość rozwinie się nadspodziewanie dobrze. Nawet jeśli osoba, którą pokochasz ma odmienne niż ty upodobania albo mieszka daleko, wasz związek ma szanse powodzenia. Pomoże w tym Słońce, które pod koniec lipca przesunie się do Lwa. Dla Baranów w małżeństwach też dobry okres. Mimo że druga połowa od czasu do czasu może wypominać, że nie liczycie się z jej zdaniem. Barany urodzone w dniach 5-10 kwietnia pozostaną pod wpływem Urana, który zapowiada nagłe zwroty sytuacji. Może ogarnie was szaleńcze zakochanie? A może zechcecie wreszcie uwolnić się z toksycznego związku?


Rodzina:

Uważaj, komu ufasz. Z przyjaciółmi będziesz miał teraz niewielki kontakt. Raczej skupisz się na rodzinie. Za to Wenus i Merkury, przebywające w pierwszej połowie miesiąca w rezolutnym znaku Bliźniąt zacieśnią relacje z sąsiadami i dalszą rodziną. Niewykluczone, że okazją do tego będzie jakaś wyjątkowa uroczystość. Wenus zagwarantuje przemiłą atmosferę, która skłoni cię do szczerych rozmów. A i na ploteczki znajdzie się miejsce. Niektóre mocno cię zaskoczą. Odważysz się bez żadnych oporów mówić to, co myślisz. Ale nie martw się! Nikt się za to nie obrazi. Jowisz w znaku Raka pomoże ci bowiem być bardzo przekonującym. Druga połowa miesiąca szykuje się szczególnie korzystnie dla relacji z dziećmi. Naprawisz, drogi Baranie, nadszarpnięte relacje i zażegnasz wszelkie niesnaski.


Zdrowie:

Daj sobie czas. Uran obecny w twoim znaku przyniesie sporo zawirowań. Stres nieraz da ci się we znaki i puszczą ci nerwy. Będziesz, Baranie, szczególnie drażliwy w czasie kwadratury Urana ze Słońcem (6-10 lipca). Zadbaj zatem o relaks. Pomocne okażą się tu masaże, wizyta u kosmetyczki lub w siłowni. A w weekendy dobrze zrobią ci spacery, czy wycieczki rowerowe. Zanim sięgniesz po tabletki uspokajające, spróbuj też zmienić dietę na bogatszą w magnez i witaminy z grupy B. Wzmocnią twój układ nerwowy. Dbaj o siebie i nie rób niczego na siłę ani wbrew sobie, bo to może się fatalnie odbić na twojej kondycji psychicznej. Teraz jest też dobry czas na uwolnienie się od tego, co ci przeszkadza lub co stało się nieaktualne. Zerwij relacje, które ci ciążą albo wyrzuć ze swojego otoczenia przedmioty, które zabierają ci przestrzeń. Wtedy poczujesz się lekko i na duszy, i na ciele.


Kariera:

Sięgaj po więcej. Mimo że wybierając swoją drogę zawodową, kierowałeś się sercem, może się okazać, że twoja praca, Baranie, już cię nie cieszy. To uczucie spotęgują opozycje Plutona ze Słońcem (2-6 lipca), Merkurym (20-24 lipca) i Wenus (26-30 lipca). Zaczniesz się mocno zastanawiać nad jej zmianą. Idź za tą potrzebą, bo to dobry czas na znalezienie wymarzonego zajęcia. Takiego, które da ci prawdziwą satysfakcję. W tym miesiącu nie będziesz za to narzekał na brak pieniędzy. Dzięki temu, że nie grzeszyłeś rozrzutnością, masz pełny portfel, który da ci poczucie bezpieczeństwa. Nawet jeśli ciążą na tobie kredyty, pożyczki i sporo rachunków do zapłacenia. W czasie trygonu Saturna ze Słońcem (7-11 lipca) i Merkurym (23-27 lipca) będziesz mógł nawet pozwolić sobie na małe szaleństwa.


Co Ci sprzyja?

Kiedy w dniach 11-15 lipca Mars znajdzie się w trygonie do Wenus, zapragniesz zaszaleć i przeżyć ekscytującą przygodę. Wiele spraw zrealizujesz z sukcesem, o jakim nawet nie śniłeś. Gdy 26 lipca w przyjaznym ci znaku Lwa dojdzie do nowiu Księżyca, odkryjesz dla siebie zajęcie, które nie tylko wzbogaci twoje życie, lecz także je uzdrowi. A do tego zrealizujesz pomysł, który od dawna chodził ci po głowie.


Wystrzegaj się!

Skłonność do awanturowania się narazi cię na przykrości, gdy Mars utworzy kwadraturę ze Słońcem (17-21 lipca). Wystrzegaj się wybuchów złości. Twoje plany mogą się nie spodobać partnerowi, gdy Pluton będzie w opozycji z Wenus (26-30 lipca).


 

reklama


Zobacz także