Horoskop miesięczny

Pod koniec miesiąca spotkasz kogoś, kto odegra ważną rolę w twoim życiu.
Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Uczucia:

Bądź wyrozumiały. Nie odwracaj się od znajomego, który odmówił ci pomocy. Nie każdego stać na poświęcenie. Gdybyś ty, Baranie, znalazł się w podobnej sytuacji, pewnie postąpiłbyś dokładnie tak samo. Zbyt łatwo możesz teraz ferować wyroki i oceniać innych. Staraj się zrozumieć czyjeś położenie, bo na pewno nie wiesz wszystkiego. To samo dotyczy relacji uczuciowej. Ukochana osoba, która uważa, że jej nie rozumiesz, może się zamknąć przed tobą. Albo – co gorsze – opowiedzieć o swoich kłopotach komuś innemu, kto potem wykorzysta to przeciwko tobie. Jeśli jesteś samotnym Baranem, nic raczej w najbliższym czasie się nie zmieni. Kiedy w dniach 5-9 kwietnia Mars znajdzie się w kwadraturze z planetoidą Juno, trudno będzie ci otwierać się na ludzi i nawiązywać nowe więzi. Nie jest to też dobry czas ani na spotkania towarzyskie, ani na wyjaśnienie trudnych spraw. Lepiej poczekaj z tym do trzeciej dekady kwietnia, kiedy Wenus przesunie się do znaku rozmownych Bliźniąt. Wówczas gwiazdy zapowiadają, że na horyzoncie pojawi się ktoś, kto w przyszłości odegra w waszym życiu bardzo ważną rolę. Miej zatem oczy szeroko otwarte.


Rodzina:

Nie martw się na zapas. Gwiazdy zapowiadają, że w tym miesiącu poczujesz przemożną potrzebę rządzenia. Uważaj jednak i nie rozstawiaj wszystkich po kątach, bo tym sposobem nikogo nie zmusisz do posłuchu. Staraj się raczej prosić niż kazać. Ale też nie zostawiaj spraw swojemu biegowi. Już 3 kwietnia bowiem planeta karłowata Ceres przesuwa się do znaku Wodnika i za jej sprawą samowola może doprowadzić do czegoś niedobrego. Ktoś cię skrytykuje, podważy twój autorytet, i chętnie wyprowadzi z równowagi, byle tylko dopiąć swego. Nie wdawaj się w żadne przepychanki, bo rozpętasz trudną do opanowania awanturę. Szczególnie uważaj, jeśli jesteś Baranem urodzonym w dniach między 2-6 kwietnia. Wtedy nastąpi całkowite zaćmienie Księżyca i to na ciebie właśnie zadziała najsilniej. Uczyni cię drażliwym i impulsywnym. Na szczęście relacje z dziećmi pozostaną wzorowe. Latorośle dadzą ci powody do dumy, będą czułe i posłuszne. Po 8 kwietnia, kiedy Jowisz przestanie biec ruchem wstecznym, nierozwiązane dotąd sprawy znajdą pozytywny finał. Nie martw się więc na zapas, tylko uważnie śledź bieg zdarzeń i reaguj, gdy nadarzy się okazja.


Zdrowie:

Przebadaj się. Ostatnio żyłeś w ciągłym biegu i byłeś w dość dobrej formie. Gwiazdy sugerują jednak, byś na wszelki wypadek się dokładnie przebadał. Podpowiadają, że jakaś paskudna przypadłość może podstępnie rozwijać się w twoim organizmie. Wykrytą teraz masz szansę zdusić w zarodku. A jeśli ją zaniedbasz, będzie się za tobą ciągnęła miesiącami. Po 20 kwietnia, gdy w twoim znaku zagości Słońce, mogą dręczyć cię jakieś stany zapalne i bóle stawów. Uważaj też na nerki, staraj się więcej pić i nie lekceważ żadnych niepokojących objawów.


Kariera:

Nie szastaj pieniędzmi. Nie przejmuj się tym, co robią i mówią inni. Skup się na swojej pracy, a osiągniesz więcej, niż przypuszczasz. Kluczem do sukcesu okaże się wytrwałość i konsekwencja. Pamiętaj też, że każdy pracuje na własne konto. I nawet, gdy ktoś oferuje ci pomoc, tak naprawdę myśli o własnych sukcesach. Uważaj z wydatkami i nie szastaj pieniędzmi. Warto zbierać na kupkę, bo uda ci się teraz odłożyć sumę, która już wkrótce bardzo ci się przyda. W dniach 19-23 kwietnia uważaj na złodziei i pilnuj portfela.


Ważne znaki:

Panna da ci popalić, zaś Rak może się odgryźć w najmniej spodziewanym momencie. Interesy pójdą świetnie z Koziorożcem. Bliźnięta posłużą radą.


Co Ci sprzyja?

Mars w sekstylu do Neptuna (10-14 kwietnia) pozwoli ci łagodnie załatwić każdą sprawę. Kieruj się intuicją, a dopniesz swego. Jeśli ktoś miał do ciebie pretensje, wycofa swoje oskarżenia. Trygon Plutona z Marsem (19-23 kwietnia) to doskonały czas na brawurowe działania. Będziesz silny, skuteczny, zdecydowany i wytrwały. Poradzisz sobie z każdym wyzwaniem.


Wystrzegaj się!

Pełnia oraz całkowite zaćmienie Księżyca w znaku Wagi (3-5 kwietnia) to niezbyt przyjemny czas na kontakty z ludźmi i sprawy uczuciowe. Ktoś może wystawić cię do wiatru. Kwadratura Marsa z planetoidą Juno (5-9 kwietnia) zwiastuje napięcia w relacjach.


 

reklama


Zobacz także