Horoskop miesięczny

Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Wystrzegaj się!

Podczas kwinkunksa Słońca z Neptunem (1-5 sierpnia) złośliwość przedmiotów martwych da o sobie znać ze wzmożoną siłą. Nie łam się! Gdy Słońce będzie w kwinkunksie z Plutonem (5-9 sierpnia), ktoś zarzuci ci nieodpowiedzialność i niedotrzymanie słowa.
Z Bykiem możesz najwyżej flirtować. Skorpion zastawi pułapkę.


 

Sprawy zmierzają w dobrym kierunku. Zacznij doceniać nawet niewielkie sukcesy.

Niebo nad tobą
Rozświetla je łaskawy trygon Słońca, zatem czeka cię bardzo dobry miesiąc. Załatwiaj więc trudne sprawy, gdyż dzięki pomocy trygonu Saturna przepchniesz wszystko,
na czym ci zależy. Zwłaszcza po 13 sierpnia, gdy przestanie się cofać. Mars w trygonie proponuje działać aktywnie na każdym polu. Wenus i Merkury w Pannie zapewnią środki na wakacyjne ekstrawagancje.

Uczucia i związki
Wystawieni na pokuszenie
Barany w związkach będą musiały powalczyć o zainteresowanie swojej drugiej połówki. Na horyzoncie pojawi się bowiem konkurencja. Może w osobie umięśnionego ratownika lub długonogiej pilotki wycieczki. W każdym razie czyjś urok całkowicie pochłonie uwagę twojego partnera, wywołując u ciebie ukłucie zazdrości. Ale gwiazdy są ci na tyle przychylne, że na pocieszenie zechcą zesłać jakiś przelotny flirt, który w przypadku Baranów z trzeciej dekady może się wymknąć spod kontroli. Jeżeli nie chcesz stracić stałego partnera, powiedz stop nowej znajomości, nim będzie za późno. Samotne Barany zamarzą o letnich wieczorach w czyichś ramionach. To ma szansę się spełnić, zwłaszcza między 12 a 18 sierpnia, gdy Wenus utworzy opozycję z Neptunem. Jeśli w tym czasie ktoś wpadnie ci w oko, już wkrótce razem będziecie oglądać wschody i zachody słońca.

Rodzina i przyjaciele
Uważaj na to, co mówisz
Sierpień sprzyja spotkaniom, które tym razem nie będą ani nudne, ani męczące. Na światło dzienne wyjdą bowiem pikantne sekrety któregoś z krewnych. Będzie więc kogo obgadywać. Niestety, nie można raczej liczyć na twoją wyrozumiałość. Bezlitośnie wytkniesz bliskim ich błędy i najmniejsze przewinienia sprzed lat, w dodatku na cały głos i w samym środku rodzinnego obiadu. Waż więc słowa, a jeśli chcesz zwrócić komuś uwagę, skorzystaj z pośrednictwa Bliźniaka lub Wagi.

Praca i pieniądze
Czas na sukces
Problemy zawodowe nie będą ci spędzać snu z powiek, bo już w pierwszych dniach sierpnia rozwiążesz je szybko i skutecznie. W pracy staniesz się osobą, z której zdaniem liczy się nawet szef. Wykorzystaj to i podszepnij mu kilka pomysłów, które od dawna bezskutecznie próbowałeś przepchnąć. Nie zaszkodzi wspomnieć także o podwyżce. Jeśli sam jesteś szefem albo masz własny biznes, trafnie ocenisz koniunkturę i podejmiesz słuszne decyzje, od których wkrótce będziesz odcinać kupony z dużą liczbą zer. Najlepszym momentem na załatwianie ważnych spraw finansowych i urzędowych będzie ostatni tydzień sierpnia. Jeśli w tym czasie wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną, nie obawiaj się nawet najbardziej podchwytliwych pytań. Okaże się, że jesteś niezastąpiony, nieoceniony i naprawdę wyjątkowy.

Zdrowie
Skup się, pilnuj terminów
Drogi Baranie, sprawdź lepiej, czy nie masz na ten miesiąc umówionych wizyt u specjalistów. Możesz być bowiem tak roztrzepany, że o tym zapomnisz, a na kolejny termin sam wiesz, ile trzeba czekać. Gdy już wyjdziesz z gabinetu z receptą w ręku, od razu skieruj się do apteki, inaczej zgubisz ją albo upierzesz wraz ze spodniami. Masz już lek? Świetnie, teraz tylko trzeba go regularnie przyjmować, co w twoim przypadku może okazać się największym wyzwaniem. A, koniecznie zapoznaj się z ulotką. Możesz się bowiem dowiedzieć, że specyfiku nie wolno łączyć z niektórymi pokarmami lub alkoholem. A to pech...

reklama


Zobacz także