Horoskop miesięczny

Naucz się asertywnie odmawiać, bo inni przytłoczą cię swoimi żądaniami.
Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Uczucia:

Apetyt na seks. W tym miesiącu z łatwością nawiążesz kilka ciekawych znajomości. Nie zechcesz jednak zbytnio zacieśniać więzi i niczego deklarować. A to za sprawą ochronnej działalności Saturna, który przestrzega przed pochopnym inwestowaniem uczuć. W romantycznych związkach liczyć się dla ciebie będą przede wszystkim seks i spontaniczna zabawa. Jeśli dopiero wchodzisz w nową relację, błyskawicznie ją skonsumujesz i ani przez chwilę nie będziesz tego żałować. Jeżeli zaś należysz do Baranów z obrączką na palcu, w tym miesiącu na zbyt wiele rozrywek raczej nie masz co liczyć. Twoje małżeńskie życie ograniczy się do wypełniania obowiązków i wywiązywania się z danych wcześniej obietnic. A twój partner wcale ci w tym nie ulży. Okaże się niewzruszony i niezbyt skory do ustępstw. Nabierzesz, drogi Baranie, przekonania, że twoje życie jest bardziej usłane kolcami niż płatkami róż. Ale nie przejmuj się zbytnio. Na szczęście te przykre doświadczenia nauczą cię czegoś bardzo wartościowego. Pod koniec miesiąca za sprawą kwadratury Marsa z Wenus twój partner czymś cię zaskoczy. Jeśli przyjmiesz to z entuzjazmem, wiele zyskasz.


Rodzina:

Nie daj sobie wejść na głowę. Wszyscy dookoła będą czegoś od ciebie chcieli. Niektórzy w swych prośbach o pomoc i żądaniach wykażą się sporą bezczelnością. Nie ulegaj jednak żadnym szantażom emocjonalnym, bo dasz sobie wejść na głowę. Na szczęście przed tobą sekstyl Marsa z Plutonem (13-17 sierpnia), który wspomoże cię w ćwiczeniu silnej woli i umiejętności konsekwentnej odmowy. Niektóre osoby, dotąd uważane przez ciebie za przyjaciół, mocno cię zawiodą. Odniesiesz wrażenie, że pomijają cię w swoich planach. Nie bierz jednak tego do siebie. Po prostu czasami każdy musi się zająć tylko sobą. Postępowanie znajomych wcale nie musi być wymierzone przeciwko tobie. Pod koniec sierpnia, gdy Wenus znajdzie się w sekstylu z węzłem Księżyca, nawiążesz nową znajomość z osobą atrakcyjną i nietuzinkową, od której wiele się nauczysz. Pamiętaj jednak, by do tej relacji nie mieszać żadnych spraw finansowych. One mogą ją szybko zniszczyć.


Zdrowie:

Rzuć nałogi. Do 20 sierpnia będziesz wprost tryskać energią. Świetny nastrój cię nie opuści. A poprawi się jeszcze bardziej, gdy Słońce utworzy trygon do przebywającego w twoim znaku Urana (7-11 sierpnia). Wtedy to uda ci się zerwać z nałogiem lub pozbyć się zgubnych przyzwyczajeń. To odpowiedni czas na nową dietę albo wprowadzenie w życie codziennej gimnastyki. Ostatnia dekada sierpnia, kiedy Słońce rozgości się w znaku Panny, to świetny czas na leczenie i regenerację. Dlatego zaplanuj niezbędne zabiegi, idź do dentysty lub fryzjera. Teraz wszystko pójdzie pomyślnie.


Kariera:

Sięgaj wyżej. W pierwszej połowie miesiąca może ogarnąć cię poczucie wypalenia i brak motywacji do działania. Twoje marudzenie w pracy raczej się nie spodoba szefowi i współpracownikom. Dlatego w tym czasie najlepiej zejdź im, Baranie, z oczu i zaplanuj sobie wakacje lub przedłużony weekend. Sytuacja zmieni się w trzeciej dekadzie sierpnia. Wówczas ktoś prawdopodobnie złoży ci niezwykle interesującą propozycję pracy. Jeśli dobrze ją przemyślisz i wynegocjujesz dla siebie korzystne warunki, możesz ustawić się na dobrych kilka lat. Mierz wysoko, a będzie Ci dane.


Co Ci sprzyja?

Pod wpływem trygonu Saturna z Wenus (1-4 sierpnia) uporasz się ze sprawami finansowymi. Możesz zrobić dobry interes, zaoszczędzić sporo grosza. A do tego spędzić fascynującą randkę. Gdy w dniach 5-9 sierpnia Mars utworzy trygon z Neptunem, wszyscy zwrócą na ciebie uwagę. Twój entuzjazm okaże się elektryzujący. Wkupisz się w czyjeś łaski.


Wystrzegaj się!

Merkury w kwadraturze z Marsem (1-5 sierpnia) zapowiada kłopoty. Albo planowana wycieczka nie dojdzie do skutku, albo podróż pełna będzie irytujących perypetii. Mars w kwadraturze do Lilith (27-31 sierpnia) to zwiastun przykrych sytuacji. Nie zaczynaj teraz nowych projektów.


 

reklama


Zobacz także