Horoskop miesięczny

Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Co Ci sprzyja?

Na początku grudnia trygon Marsa z Jowiszem zwiększy twoją tolerancję, więc tym razem obejdzie się bez awantur. Gdy Wenus utworzy sekstyl z Uranem (24-26 grudnia), poznasz kogoś o otwartym umyśle i szerokich horyzontach


Wystrzegaj się!

Podczas koniunkcji Merkurego z Plutonem (18-20 grudnia) ktoś zechce ci postawić zbyt duże wymagania. Opozycja Marsa do Węzła Księżycowego (27-30 grudnia) może narazić cię na niepotrzebne nerwy i stres. Wodnik rzuci ci wyzwanie. Wymarzony prezent dostaniesz od Lwa.


 

Postawisz na swoim i urządzisz świat, jak zechcesz. Odniesiesz sukces.

Niebo nad tobą
Na twój sukces pracują Słońce i Uran. Saturn zadba zaś, by twoje osiągnięcia były trwałe i przyniosły zysk. Wenus i Mars pomogą ci znaleźć sprzymierzeńców. A jeśli szukasz miłości, Jowisz pozna cię z kimś, kto okaże się bliski ideałowi. I tylko kłótliwy Merkury prowokować może do nieprzemyślanych wypowiedzi i wpisów w internecie, za co zwali się na ciebie fala – słusznej zresztą – krytyki.

Uczucia i związki
Wykorzystaj szansę
Baranie z drugiej i trzeciej dekady, Mars obudzi w tobie instynkt myśliwego. Jeśli udasz się na miłosne łowy, wrócisz z dorodną zdobyczą. Czy będzie to coś, co rokuje na dłużej, zależy od tego, gdzie ustrzelisz ofiarę. Jeśli w klubie czy na dyskotece, to nie licz, że numer telefonu, który ci poda, będzie prawdziwy. Co innego, jeśli skorzystasz z zaproszenia przyjaciół na wspólny wyjazd. Masz szansę spotkać kogoś, na kogo czekałeś całe życie. A jeśli masz już partnera, nie zastanawiaj się, jaki w tym roku dać mu prezent. Tym, czego najbardziej pragnie, jest twoja miłość i zaangażowanie, więc ze wszystkich sił okaż mu, jak bardzo go kochasz.

Rodzina i przyjaciele
Stop wampirom energetycznym
Wysysacze energii i fałszywi przyjaciele tym razem na tobie nie pożerują. Zdecydowanie dasz im odpór! Znajdziesz również sposób, jak się pozbyć irytujących krewnych i mieć święty spokój. W domu zapragniesz zrobić wielkie porządki, by lśnił i zachwycał gości, których zamierzasz zaprosić na święta. Po krótkiej walce uznasz jednak, że to cię przerasta i o wiele wygodniej jest wprosić się do kogoś. Możliwości będzie przynajmniej kilka, bo Mars przypomni o twoim istnieniu nawet tym znajomym, którzy rozjechali się po świecie. Czy wolisz, drogi Baranie, zjeść wigilijną kolację w góralskiej chacie, czy może pod palmami? Wybór należy tylko do ciebie.

Praca i pieniądze
Niebo przyniesie rewolucyjne pomysły
Wejście Merkurego do Koziorożca (3 grudnia) to doskonały moment, by wziąć się do tego wszystkiego, co odkładałeś, Baranie, na później. Z obowiązkami uporasz się szybko, a sekstyl Marsa z Uranem (4-8 grudnia) przyniesie ci rewolucyjne pomysły. Twoja chęć do reformowania otoczenia może w pierwszej chwili spotkać się z oporem szefa, a nawet drwinami współpracowników. Ale gdy zobaczą, jak dobrze ci idzie kroczenie po nowych, nieprzetartych szlakach, sami zapragną dołączyć. Tuż przed świętami możesz otrzymać nieoczekiwany prezent od Urana w postaci ciekawej propozycji współpracy lub przejścia do innej firmy. Jeśli pracujesz na własny rachunek, wykorzystaj ten sprzyjający czas i składaj oferty, startuj w przetargach, aktywnie poszukuj nowych klientów. Święta urządzisz na bogato. Niemały wpływ na to będzie mieć potężny zastrzyk gotówki, który dostaniesz podczas sekstylu Słońca z Jowiszem (7-11 grudnia).

Zdrowie
Wzmocni cię ciepła woda z cytryną
Mars zachęca do aktywności, ale uważaj, by się nie przegrzać i nie sięgaj zaraz po treningu po zimne napoje. Za to szklanka ciepłej wody z miodem i cytryną co rano, na czczo, wzmocni twoją odporność i podkręci przemianę materii. Przeziębienia i drapanie w gardle męczyć mogą Barany z drugiej dekady. Jeśli mimo ssania tabletek przez kilka dni ból nie chce przejść, wybierz się do lekarza, bo bez antybiotyku nie dasz rady. Pilnuj, by brać regularnie przepisane leki i absolutnie nie odstawiaj ich, gdy tylko poczujesz się lepiej.

reklama


Zobacz także