Horoskop miesięczny

Skuś się na romantyczną przygodę, bo to może przerodzić się w miłość.
Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Uczucia:

Wykaż inicjatywę. Jeśli jesteś świeżo zakochany, twój związek rozkwitnie. Szczególnie dwie pierwsze dekady miesiąca, kiedy Wenus będzie przebywać w znaku Lwa, okażą się owocne. To dobry czas na deklaracje i robienie dalekosiężnych planów. A jeżeli wciąż nie masz pary? Nie pozostaniesz zbyt długo sam. Planety wieszczą, że blisko ciebie pojawi się ktoś, kim warto się zainteresować. Do zwrócenia na niego uwagi zachęci cię sekstyl Jowisza z Merkurym (2-6 lipca), który zwiększy twoją wrażliwość na subtelne zaloty. Jest duża szansa na to, że dasz się skusić na romantyczną przygodę. A gdy po jakimś czasie zechcecie rozważyć pozostanie razem – od początku postaw partnerowi twarde warunki. Opowiedz o tym, jak wyobrażasz sobie wasze wspólne życie i jaki ma być podział ról. W przeciwnym razie po kilku miesiącach możesz czuć się srogo zawiedziony. Jeżeli zaś jesteś Baranem od dawna tworzącym stałą relację – postaraj się więcej czasu poświęcać swojej drugiej połówce. Szczególnie, jeśli masz wrażenie, że ostatnio oddaliliście się od siebie. Zaplanuj wspólne wieczory albo weekendowe wypady. To was do siebie zbliży i na powrót ożywi nieco ostatnio przykurzone uczucia.


Rodzina:

Doceń troskę. Sprawy rodzinne wysuną się na pierwszy plan. Nie dlatego jednak, że będzie się działo coś niepokojącego. Koniunkcja Wenus z Jowiszem, do której na początku miesiąca dojdzie w przyjaznym ci znaku Lwa, sprawi, że nareszcie nadarzą się okazje załatwienia jakiejś sprawy, która od dłuższego czasu siała w rodzinie zamęt i nieporozumienia. W drugiej połowie miesiąca, za sprawą gwiazd, najbliżsi zaczną się o ciebie bardziej troszczyć. Doceń to i się nie denerwuj, nawet gdy stanie się to dla ciebie nieco uciążliwe. Oni chcą dobrze i próbują zachęcić cię, byś bardziej o siebie zadbał. W tym miesiącu szczególnie dobrze będziesz się dogadywać kobietami. Dlatego warto się nimi otaczać, urządzić jakieś przyjęcie albo przynajmniej wypad na miasto do jakiejś miłej knajpki. Jeżeli planujesz zmianę wystroju mieszkania albo kupno nowego lokum – teraz jest na to najlepszy czas. Musisz jednak uważać na jakiegoś starszego znajomego. Zawiedzie cię ktoś, po kim nigdy byś się tego nie spodziewał. Miej się na baczności, szczególnie w połowie miesiąca, gdy Mars ustawi się w opozycji do Plutona. Wtedy najbardziej będziesz narażony na nieżyczliwość.


Zdrowie:

Nie poddawaj się stresowi. Przez twój znak wędruje teraz Westa – planetoida energii, pobudzenia, ale też nagłych stanów zapalnych. Możesz borykać się z gorączkami albo problemami ze skórą. Wywoła je przede wszystkim stres. Postaraj się nie ulegać mu i naucz się technik relaksacyjnych, by choć raz dziennie odprężyć swoje zmęczone ciało i umysł. Pomogą ci w tym gimnastyka, ćwiczenia jogi albo przynajmniej słuchanie kojącej muzyki. Jeśli musisz zaplanować jakiś zabieg chirurgiczny, unikaj dni 15-17 lipca. Przebywający w twoim znaku Uran znajdzie się wtedy w kwadraturze do nowiu Księżyca w Raku. A to może zwiastować nieoczekiwane komplikacje.


Kariera:

Dobry czas. Warto wystartować z nowymi pomysłami. Zwłaszcza pod koniec miesiąca, gdy do twojego znaku po krótkiej nieobecności wraca Wenus, przynosząc okazje do dobrych inwestycji, ale także czerpania zysków z dawnych starań. Jeśli należysz do Baranów urodzonych między 9-13 kwietnia, możesz teraz czuć się nieco zagubiony. Przeczekaj w spokoju do sierpnia.


Ważne znaki:

Nie licz na poparcie i wyrozumiałość Ryb. Również obietnice Raka możesz włożyć między bajki. Wiele zyskasz od Wagi, a Strzelec doda ci skrzydeł.


Co Ci sprzyja?

Podczas trygonu Marsa z Neptunem (7-11 lipca) stać cię będzie na śmiały, ale dobrze przemyślany krok. Koniunkcja Merkurego z Marsem (14-18 lipca) da ci umiejętność skupienia się na tym, co najważniejsze oraz bezgranicznego oddania ważnym sprawom. To dobry czas na podejmowanie nowych działań i robienie planów.


Wystrzegaj się!

Powtarzanie niesprawdzonych informacji, które okażą się zwykłą plotką, popsują twoje relacje z szefem. Opozycja Marsa z Plutonem (13-17 lipca) sprawi, że trudno będzie wam odzyskać dawne zaufanie. Problemy rodzinne zapowiada Mars, który 23-27 lipca utworzy kwadraturę z Uranem.


 

reklama


Zobacz także