Horoskop miesięczny

Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Prognoza:

Dopisze ci humor i zapewne zarazisz nim swoją drugą połowę. Zabierz ją tam, gdzie jest dobra zabawa. Zapomnicie o konfliktach i odłożycie na bok walkę o władzę. Przestaniesz, Baranie, narzekać na partnera. Nie będą ci też przeszkadzać różne jego nawyki. Docenisz za to liczne ciepłe gesty z jego strony i niespodzianki, którymi nieraz cię zaskoczy. Może porwie na szaloną randkę, obsypie kwiatami lub... posprząta całe mieszkanie. Samotnym Baranom Wenus szykuje miłą odmianę. Zadba o to, byś bardzo się komuś spodobał. Jednak jej wsteczny bieg sprawi, że nowe znajomości będą się rozwijać powoli i z licznymi przeszkodami. Ale przecież to ich pokonywanie sprawia ci największą frajdę.


Rodzina:

Merkury w Rybach (do 12 marca) może siać zamęt w twojej głowie; nie będziesz wiedzieć, kto ci sprzyja, a kto tylko udaje. Uważaj, by nie skreślić z grona przyjaciół ludzi autentycznie życzliwych, którzy mieli odwagę powiedzieć, że zachowujesz się niemądrze. Doceń ich szczerość, przyjrzyj się raczej tym, którzy słodzą ci na każdym kroku. Niektórzy członkowie rodziny mogą być teraz nieuchwytni. Zrób, Baranie, rachunek sumienia. Może zapomniałeś o złożonych obietnicach lub czyimś jubileuszu? Jeśli tak, to nie masz wyjścia, trzeba przeprosić. Nie odbierają telefonów? Wyślij list lub bukiet kwiatów.


Zdrowie:

Mars nie pozwala siedzieć bezczynnie i wzywa do uprawiania sportu, jednak łatwo możesz przecenić swoje możliwości. Unikaj brawury, zwłaszcza na stoku i za kierownicą. Sprzyja ci za to Wenus, wykorzystaj więc ten czas na zabiegi poprawiające urodę. Właśnie teraz zadziałać może dieta cud, fantastyczny krem, po którym znikają zmarszczki lub szampon na porost włosów. Panie Barany powinny zwrócić uwagę na sprawy kobiece. Jeśli nie robiłaś w ostatnim roku cytologii czy mammografii, zgłoś się do ginekologa.


Kariera:

Swoje ambitne plany zechcesz jak najszybciej wcielić w czyn. Nawet jeśli nie uzyskałeś ostatecznej akceptacji szefa lub klienta. Może się to skończyć... różnie. Jeśli twój pomysł naprawdę jest świetny, przełożony przymknie oko. Jeśli jednak tylko ci się wydaje, że znalazłeś dobre rozwiązanie, możesz zostać wezwany na dywanik i zmuszony, by wszystko odkręcić. Rozważ więc dobrze, czy nie lepiej poczekać kilka dni. Sukces i tak cię nie ominie. Barany z przełomu drugiej i trzeciej dekady, pozostające pod wpływem trudnych układów Jowisza, Urana i Plutona, mogą pod koniec miesiąca mierzyć się z kryzysową sytuacją w firmie lub na rynku. Przyjdzie ci podjąć trudne decyzje, np. zastrajkować albo w akcie sprzeciwu wobec decyzji kierownictwa zwolnić się z pracy. A jeśli sam jesteś szefem, może się pojawić ktoś, kto będzie siać ferment wśród załogi i podważać twój autorytet. Po prostu się z nim rozstań. Dobre informacje finansowe przyniesie Jowisz w opozycji. Nie będziesz żałować sobie przyjemności, wydasz pieniądze na luksusowe rzeczy. Ale skoro cię stać...


Ważne znaki:

Okaż uczucie BykowNowe, inspirujące znajomości przyniesie ci koniunkcja Merkurego z Uranem (25-27 marca). Gdy Merkury znajdzie się w trygonie z Saturnem (28-30 marca), zrozumiesz, co masz robić.i. Nie daj się wciągnąć w rywalizację z Wagą.


Wystrzegaj się!

Opozycja Marsa do Jowisza w pierwszych dniach miesiąca może skonfliktować cię z przełożonymi. Swoich sekretów i wszystkiego, co masz do ukrycia, strzeż dobrze podczas kwadratury Merkurego z Plutonem (22-25 marca).


 

Słońce do 19 marca nie opiekuje się tobą, mimo to nuda ci nie grozi. Przez pierwszą dekadę miesiąca Mars będzie przebywać w twoim znaku, dodając energii, pewności siebie i chęci do rywalizacji. Pod wpływem Urana zaprezentujesz własne zdanie na wiele tematów. Wenus podkreśli twoją urodę i zwiększy charyzmę. Randki i imprezy zapowiadają się więc ekscytująco.

reklama


Zobacz także