Horoskop miesięczny

Zawsze lubisz wiedzieć, co cię czeka, mieć wszystko z grubsza zaplanowane, a tu raptus Uran, który właśnie zadomowił się w twoim znaku, może z dnia na dzień wywrócić wszystko do góry nogami. Co wtedy zrobić? 

 

Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Prognoza:

Zaakceptować każdą nagłą zmianę i nauczyć się korzystać z takiej dynamiki zdarzeń. Dla wprawy możesz sobie rano urządzać naprzemienny prysznic, puszczając znienacka lodowatą wodę.

Przygotuj się na nerwową sytuację zaraz na początku miesiąca. To będzie jakaś mała, ale dokuczliwa strata. Może zgubisz klucze albo ulubioną bransoletkę, zawieruszą się jakieś ważne dokumenty, kieszonkowiec wyciągnie ci portfel z kieszeni… Wściekniesz się w każdym przypadku, nawet jeśli będzie w nim tylko parę złotych. Powinien za to oberwać Merkury, bo trochę cię rozkojarzył, ustawiając się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku i goszczącego w nim Urana. Lepiej mu jednak odpuść, nie wyzywaj od małych złodziejaszków. Nadmiar emocji może ci towarzyszyć przez cały miesiąc, dlatego lepiej ich sobie nie dodawaj. 

Twój żywiołowy temperament będzie cię ponosił, ale paradoksalnie największą irytację wyzwoli łagodność i opanowanie bliskich. No bo jak to – ty się miotasz, żyły sobie wypruwasz dla nich, a oni, jak gdyby nigdy nic, demonstrują ci siłę swojego spokoju?! 

Dynamit w tobie będzie kruszył powoli, na małe kawałki, przyjazny ci Saturn. Opanujesz nerwy, wyciszysz się, gdy w połowie miesiąca jego wysłannicy, dla niepoznaki podający się za poważne grono ekspertów, nauczycieli bądź specjalistów w twojej zawodowej dziedzinie, zwołają spotkanie, kongres, naradę…  

To cię pochłonie i da sporo satysfakcji oraz otworzy nowe możliwości zarabiania pieniędzy. Dobrze będzie się na tym skupić, nawet jeśli to dopiero przymiarka do odległego projektu. Bo powinieneś teraz, Baranie, sprawiać wrażenie osoby totalnie zapracowanej i zajętej. Inaczej rodzina lub przyjaciele będą nalegać, żebyś się znów aktywnie włączył w zażegnanie ich sporów i konfliktów. Przecież to potrafisz z twoją inteligencją, energią i kondycją… Jasne, że potrafisz, tylko masz już dość, tak? 

Nie jesteś chucherkiem, lecz opowieści o końskim zdrowiu Baranów bywają na wyrost. Tobie teraz rzeczywiście potrzeba wytchnienia, włączenia na luz. Aktywny wypoczynek (bieganie, siłownia) trzeba będzie rozsądnie dawkować, a o sportach zimowych na razie zapomnij. Może się odnowić dawna kontuzja albo przytrafić całkiem nowa. 

Zwróć uwagę na MIŁOŚĆ 

Młode Barany z uwodzicielską mocą będą mieć sporo okazji do podbojów oraz coraz więcej satysfakcji z luźnego związku, który z fazy ostrego zauroczenia przechodzi w równie emocjonującą małą stabilizację. Niespodziewanie może się także odezwać ktoś z przeszłości, kto nie zrezygnował i w niezobowiązującej, karnawałowej atmosferze chciałby sprawdzić, czy nadal ma u ciebie szanse. Czy mu je dać? Dlaczego nie?!

Spokojną, dojrzałą miłość trzeba pielęgnować, niekoniecznie w szlafroku i kapciach. Zanim partner się poskarży, że czuje się w waszym gniazdku jak solidna, dębowa szafa bądź inny duży mebel, puść do niego oko. Zostaw na poduszce romantyczną walentynkę i jego ulubione czekoladki. Zresztą, jak wiesz, arsenał waszych miłosnych kodów i sztuczek jest raczej spory i stale działa. Sprawdź!


 

reklama


Zobacz także