Horoskop miesięczny

Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Co Ci sprzyja?

Opozycja Słońca do Saturna (1-5 czerwca) podeśle ci szansę dokończenia czegoś, co dawno temu zarzuciłeś. W dniach 10-14 czerwca Wenus w sekstylu z Uranem podgrzeje atmosferę w twoim związku.


Wystrzegaj się!

Gdy między 7 a 11czerwca Mars utworzy opozycję do Merkurego, możesz usłyszeć brutalną prawdę na swój temat. Kwadratura Plutona (przez cały miesiąc) prowokuje, by postawić wszystko na jedną kartę. Nie słuchaj podszeptów tego dość złośliwego aspektu wybuchowej planety.


 

Choć los rzuci ci niejedno wyzwanie, teraz potrafisz pokonać każdą przeszkodę.

Niebo nad tobą
Mars w kwinkunksie przyniesie wątpliwości co do kierunku podjętych działań. Przez cały miesiąc będzie się cofać, zmuszając do trudnych decyzji. Trygon Saturna uzbroi cię w cierpliwość i psychiczną odporność. Wenus w sekstylu zapewni udane wyjazdy i spotkania towarzyskie. Merkury szykuje zastrzyk gotówki. 

Uczucia i związki 
Żadnych gwałtownych ruchów 

Wyobraź sobie, że przyłapujesz partnera na przeglądaniu portali randkowych. Co teraz? Przede wszystkim nie panikuj. Żadnych gwałtownych ruchów. Postaraj się, Baranie, nie okazywać zazdrości, za to wyciągnij wnioski. Może w waszym związku czegoś brakuje. Ekscytacji? Nowości? Przygody? No to zaskocz go czymś, stań się dla niego wyzwaniem! Baranie z drugiej dekady znaku, nie sądzisz, że czas zakończyć raz na zawsze rozdział pt. „Co słychać u mojego byłego partnera"? On ma swoje życie, ty masz swoje. I niech tak zostanie. Jeśli wciąż szukasz drugiej połowy, nie próbuj przekonywać samego siebie do kogoś, z kim nie masz zbyt wiele wspólnego. Miłość nie lubi przymusu. Odpuść, Amor i tak znajdzie drogę do twojego serca. 

Rodzina i przyjaciele 
Czas na odsianie znajomych 

Słońce i Wenus namawiają do rewizji niektórych relacji. Czy na pewno chcesz umawiać się z ludźmi, którzy odzywają się dwa razy do roku, tylko wtedy, gdy czegoś od ciebie potrzebują? Nie miej skrupułów, by skreślić ich z listy znajomych. Baranie z drugiej dekady, uważaj na plotki. Te na twój temat nie są w stanie ci zaszkodzić, pilnuj jednak, by nie podzielić się swoją wiedzą czy – tym bardziej – niesprawdzonymi domysłami na temat innych, byś później nie musiał się gęsto tłumaczyć. W domu ktoś z twoich najbliższych może strzelić focha i nie zdołasz wyciągnąć od niego, o co właściwie chodzi. Jeszcze zarzuci ci, że wcale go nie rozumiesz. Może lepiej dać sobie spokój, poczekać, aż mu przejdzie. Wtedy sam się do Ciebie zgłosi. 

Praca i pieniądze 
Twój sukces to sukces całej firmy 

Cienko z kasą? No ale jak się poszalało, z wydatkami, to trzeba trochę pooszczędzać. Nie martw się, przyjaciele poratują cię w razie czego. W pracy niewiele masz do stracenia, za to dużo do zyskania. Zgłaszaj się więc do wszelkich projektów. Nawet jeśli wydaje ci się, że zadanie cię przerasta, szef doceni, że masz odwagę spróbować i ci pomoże. W końcu twój sukces to sukces całej firmy. W dniach 7-15 czerwca możesz jednak zostać postawiony przed trudnym wyborem: podwyżka czy lojalność wobec kolegów, wymarzony awans albo dobre stosunki ze współpracownikami. Ten dylemat dotyczyć może zwłaszcza Baranów z przełomu drugiej i trzeciej dekady, wy bowiem pozostajecie w sferze wpływów Urana i Plutona. Kto wie, może najlepszym wyjściem okaże się ucieczka do przodu, czyli nowa praca, którą może ci zaproponować Słońce w sekstylu z Uranem (12-16 czerwca). 

Zdrowie 
Pamiętaj o wątrobie 

Nerwowy tryb życia to najprostsza droga do wrzodów żołądka i nadciśnienia. Nie tłum więc w sobie złości. A jeśli ktoś lub coś bardzo cię wkurzy, idź na fitness albo długi spacer z psem. Zacznij też wreszcie zdrowo jeść i pij alkohol z umiarem, bo nie wygrałeś wątroby na loterii. Gdy 13 czerwca Merkury wejdzie do znaku Bliźniąt, poczujesz, jakby zdjęto ci z ramion wielki ciężar. Nic wówczas nie zdoła zakłócić twojego relaksu. A zadowolony z życia Baran to zawsze zdrowy Baran.

reklama


Zobacz także