Horoskop miesięczny

Intensywnie szukaj drugiej połowy. Teraz masz szansę spotkać kogoś interesującego.
Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Uczucia:

Przypływ czaru. Przepełni cię radość życia. A udane randki i duże powodzenie u płci przeciwnej, za sprawą Jowisza przebywającego w znaku życzliwego Lwa, dodatkowo ją spotęgują. W miłości nie będziesz się ograniczać zakazami i nakazami. Zrobisz to, co podpowiedzą ci serce i nieposkromiona fantazja. Jeśli szukasz towarzysza na całe życie, wykorzystaj czas do 23 października, dopóki Wenus wędruje przez znak partnerskiej Wagi. Merkury przesuwający się do tego znaku 10 października spowoduje, że zaimponuje ci ktoś podobny do ciebie, tak samo bystry i kreatywny. Jeśli należysz do Baranów w długotrwałych związkach, to czeka cię czas pełen romantycznych uniesień i ważnych decyzji. Podjęte w tym miesiącu decyzje przyniosą ci wiele korzyści. Dlatego nie wycofuj się! Jedynie Barany urodzone w dniach 1-6 kwietnia będą pod wpływem rewolucyjnego Urana. Dokonają życiowego przewrotu, przy okazji paląc za sobą mosty.


Rodzina:

Zatęsknisz za domem. Praca i wyjazdy spowodują, że w domu zaczniesz spędzać o wiele mniej czasu. To dobrze, bo przynajmniej zatęsknisz za swoim gniazdkiem i na nowo zaczniesz dostrzegać zalety życia rodzinnego. Ba, nawet nie będziesz chciał niczego zmieniać. A od dawna planowany remont przełożysz na później. I słusznie, gdyż teraz przyniósłby ci wiele nieprzyjemnych niespodzianek. Lepiej zajmij się dziećmi. Poświęć im więcej czasu i uwagi – na pewno to docenią. W sukurs przyjdą ci pomyślne aspekty Jowisza przebywającego w znaku Lwa, z Marsem, Słońcem, Wenus i Merkurym. Podsuną ci wiele propozycji na spędzenie z nimi wieczorów. Starsza osoba będzie próbowała mieszać się do relacji z najbliższymi. Nie pozwól na to, bo wynikną z tego poważne kłopoty.


Zdrowie:

Czas na zmiany. Będziesz cieszyć się dobrą kondycją i psychiczną, i fizyczną. A wszystko to dzięki pozytywnemu nastawieniu do życia. Przestaniesz narzekać i snuć czarne scenariusze na temat własnych przypadłości. Nawet jeśli one się pojawią, nie pozwól, by zawładnęły twoimi myślami. Jak najszybciej zrób konieczne badania i upewnij się, że wszystko jest w porządku. Niepokoić cię mogą tylko stare kontuzje lub przeziębienia, które w ostatnim tygodniu października zechcą dać znać o sobie. Kiedy twój władca planetarny – Mars utworzy sekstyl z Wenus (18-22 października), nabierzesz nagle chęci na jakąś zmianę w wyglądzie albo w stylu życia. Idź za tym impulsem, gdyż wszystko, co postanowisz, przyniesie ci ogromną satysfakcję. Szczupłą sylwetkę, nienaganny wygląd i uśmiech na twarzy zauważy twój partner.


Kariera:

Oszczędzaj. Za sprawą Marsa przebywającego w znaku żywiołowego Strzelca wykażesz się sporą niefrasobliwością w wydawaniu pieniędzy. Przestaniesz przejmować się tym, co będzie jutro. Na szczęście w ostatnich dniach października więcej energii zaczniesz wkładać w dbałość o swoją karierę niż w bieganie po sklepach. To Pluton, a od 26 października także Mars w Koziorożcu podsycą twoje ambicje. Z kolei za sprawą przebywającego w znaku Skorpiona Saturna zaczniesz poważnie myśleć o oszczędzaniu. I słusznie, bo teraz możesz stracić grunt pod nogami. Na przykład trzeba będzie zapłacić jakieś zaległe rachunki albo, nie daj Boże, długi. Postaraj się tego nie odkładać na później, bo możesz żałować.


Co Ci sprzyja?

Mars w trygonie do Urana (3-7 października) napełni cię energią. Pod jego wpływem podejmiesz śmiałe decyzje i bezpardonowo zaczniesz dążyć do celu. Dokonasz śmiałych zmian. Mars w sekstylu do Wenus (18-22 października) umożliwi nawiązywanie romantycznych relacji. W pracy także dasz się zauważyć.


Wystrzegaj się!

Mars w kwadraturze do Chirona (2-6 października) zwiastuje niepotrzebną walkę. Uważaj na zdrowie, łatwo będzie o skaleczenia, a nawet wypadki. Nie podejmuj żadnych decyzji w dniach 7-9 października. Zaćmienie Księżyca w twoim znaku sprawi, że możesz popełnić błąd.


 

reklama


Zobacz także