Horoskop miesięczny

Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Co Ci sprzyja?

Podczas sekstylu Marsa z Plutonem (8-12 stycznia) wykażesz się konsekwencją i silną wolą.
Nów w Wodniku (27 stycznia) to świetny moment na imprezy, wyjazdy i towarzyskie spotkania.


Wystrzegaj się!

Koniunkcja Marsa z Neptunem (1-3 stycznia) ostrzega przed zatruciami i nadużywaniem alkoholu. Kiedy Mars będzie w kwadraturze z Saturnem (16-22 stycznia), możesz mieć paskudny nastrój i sprawić komuś przykrość. Ryby będą na każde twoje skinienie. Słuchaj rad Skorpiona.


 

Ostrożność nie zawadzi. Nie zapominaj o dawnych błędach i wyciągnij z nich wnioski.

Niebo nad tobą
Twój patron Mars przebywa w Rybach, co z jednej strony napełni cię melancholią,
z drugiej wystawi na próbę twoją cierpliwość. Natomiast Merkury, Słońce i Pluton będą cię nieustannie zarzucać obowiązkami. Dzięki wsparciu Saturna ze Strzelca uda ci się zapanować nad sytuacją.

Uczucia i związki
Nagrody spodziewaj się podczas nowiu
Wątpliwości? Wahania? To nie w twoim stylu. Jednak teraz Mars i Wenus sprawią, że możesz, Baranie, czuć się mniej pewnie. Jeśli więc druga strona nie wykaże inicjatywy, ominą cię ekscytujące randki. Ale przynajmniej nadrobisz zaległości w oglądaniu seriali i czytaniu, bo przecież trzeba czymś zabić czas, siedząc sobie samotnie w domu. Życie towarzyskie i karnawałowe bale obejdą się bez ciebie i wcale nie będziesz żałować. Dopiero gdy 28 stycznia Mars wejdzie do twojego znaku, poczujesz zew, który każe ci ruszyć na miłosne łowy. Barany z obrączką na palcu zaopiekują się czule partnerem. Zwłaszcza że podczas koniunkcji Wenus z Neptunem (11-14 stycznia) może przeżywać gorsze chwile. Nagrody za swoje poświęcenie spodziewaj się podczas nowiu Księżyca 27 stycznia.

Rodzina i przyjaciele
Korzystaj z czasu dla bliskich
Zwykle nie przejmujesz się tym, co myślą o tobie inni, jednak tym razem zechcesz zrobić dobre wrażenie. Niestety pod wpływem niekorzystnych aspektów Słońca popełniać będziesz gafę za gafą. Wszystko zostanie ci jednak wybaczone. Na towarzyskie spotkania możesz nie mieć czasu ani ochoty. Albo nikt z przyjaciół cię po prostu nie zaprosi. Przez zapomnienie. Nie miej im tego za złe. Zresztą to nawet lepiej, bo więcej czasu zostanie dla rodziny. Przy okazji rozmów z bliskimi dowiesz się, co komu w duszy gra.

Praca i pieniądze
Sukces w zakulisowych działaniach
Pracy szykuje się aż nadto, ale opłaci się zostawać po godzinach. Nie porywaj się tylko na zadania przerastające twoje możliwości, bo zostawisz po sobie złe wrażenie. Słońce w obszarze kariery pobudzać będzie ambicję zwłaszcza Baranów ze środka znaku, nie zapominaj jednak, że siły odbiera ci Mars. Jeśli wdasz się w rywalizację – przegrasz z kretesem. O wiele lepiej wyjdą ci zakulisowe działania. Współpracownicy mogą ci pozazdrościć sukcesów
i zawiązać spisek przeciwko tobie. Zabezpiecz komputer hasłem i trzymaj dokumenty pod kluczem. Nie jest to dobry czas na szukanie nowej pracy. Twoje CV przepadnie w gąszczu innych, a podczas pisania listu motywacyjnego może cię ponieść fantazja, co przekreśli twoje szanse. Jeśli jesteś szefem, możesz być teraz, Baranie, za miękki wobec ludzi, których powinieneś stanowczo przywołać do porządku. Choć czekają cię niespodziewane wydatki, pieniędzy nie zabraknie. Trafi się okazja do zarobienia paru groszy, a dłużników wreszcie ruszy sumienie.

Zdrowie
Skieruj energię do wewnątrz
Relaks i odpoczynek są równie ważne, jak aktywność fizyczna. Staraj się, Baranie, zachować tu równowagę, bo masz gorszy okres i łatwo możesz się przeforsować. Przemęczenie i nieregularne posiłki to prosta droga do choroby, zacznij więc prowadzić bardziej zorganizowany tryb życia. Staraj się dobrze rozkładać siły, a jeśli jakieś zadanie cię przerasta – przełóż je na czas po 28 stycznia. Skieruj swoją energię do wewnątrz, zagłębiaj się w siebie, medytuj, rozmyślaj. Wyjątkowo łatwo łapiesz infekcje, unikaj więc dużych skupisk ludzi i bierz profilaktycznie witaminę C.

reklama


Zobacz także