Horoskop miesięczny

Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Co Ci sprzyja?

Podczas trygonu Marsa z Wenus (5-9 lipca) podejmiesz mądre decyzje dotyczące twojego związku. Koniunkcja Wenus z Merkurym w znaku Lwa (14-19 lipca) pomoże ci zawrzeć niezwykle ciekawe znajomości.


Wystrzegaj się!

W czasie kwinkunksa Marsa z Uranem (3-8 lipca) nie pozwól, aby opinie innych popsuły ci humor. Gdy w dniach 22-28 lipca Wenus znajdzie się w kwinkunksie z Plutonem, odkryjesz nagle, jak skutecznie zrazić do siebie życzliwych ci ludzi. Byk wytknie ci lenistwo. Skorpion doda odwagi do szybkiego działania.


 

Nie przejmuj się opinią innych i śmiało dąż do celu. Racja jest po twojej stronie!

Niebo nad tobą
To będzie doskonały miesiąc, jeśli nic nie zepsujesz. Na wszelki wypadek nie podejmuj żadnego ryzyka. Słońce, Wenus i Merkury w kwadraturze dadzą ci zastrzyk energii, więc staniesz się raptusem. Uważaj, bo Mars źle działa na ciebie ze Skorpiona i możesz ulegać emocjom. Wtedy przegrasz. Bądź oazą cierpliwości, w czym pomoże ci trygon Saturna.

Uczucia i związki
Przyciągasz teraz miłość! Koniec z tajemnicami! Nie zdołasz już dłużej ukrywać swoich uczuć i zdecydujesz się je wyznać. Jeśli urodziłeś się na przełomie drugiej i trzeciej dekady, w odpowiedzi usłyszysz miłosne deklaracje. Ale równie dobrze mogą one paść z ust kogoś, kogo w ogóle nie brałeś pod uwagę. Obojętnie, jaki scenariusz wybierzesz, jedno jest pewne – czeka cię happy end. Samotny Baranie, pamiętaj, że od nienawiści do miłości droga bardzo krótka. Gdy znów wkurzysz się na tego kogoś, zastanów się, czy przypadkiem twoja złość nie wynika z faktu, że bardzo ci się podoba, ale nie zwraca
na ciebie uwagi. Barany w parach będą mogły z satysfakcją powiedzieć: a nie mówiłem? Partner zrozumie swój błąd i będzie cię przepraszał. I to jak! Nie daj się długo błagać – wybacz, przecież wciąż go kochasz i szanujesz.

Rodzina i przyjaciele
Nie oglądaj się na innych. Nie będziesz, Baranie, wzorem wyrozumiałości. Gdy ktoś nie zrobi tego, czego oczekujesz, nie oszczędzisz mu ostrych słów. Niestety, pozostali domownicy staną za nim murem. Zamiast się obrażać, przemyśl ich uwagi. Może coś jest na rzeczy? Znajomi chwalą się wakacjami w egzotycznych zakątkach świata? Ty spędzaj wolny czas tak, jak lubisz, nawet jeśli to działka lub wakacje pod gruszą. A kto powiedział, że bez luksusów musi być gorzej? Bardziej od tego, gdzie i jak, liczy się z kim, a na brak towarzystwa na pewno nie będziesz narzekać. Szczególnie jeżeli przyszedłeś na świat
w pierwszej albo drugiej dekadzie.

Praca i pieniądze
Czasem trzeba zaryzykować. Jeśli czekasz na okazję, aby wystartować z ambitnym pomysłem, Słońce w Raku zmobilizuje cię do szybkiego działania. Gdy po 20 lipca wejdzie do znaku Lwa, zaczniesz zbierać pochwały nawet od osób, o których myślałeś, że nie są ci przychylne. Dla Baranów, które nie znalazły jeszcze pracy, ten miesiąc może przynieść nieoczekiwane zmiany. Jeśli pojawią się do 20 lipca, mogą wymagać od ciebie np. przeprowadzki w inne miejsce, ale czasem trzeba zaryzykować. Jeżeli zaś propozycja przyjdzie do ciebie po 20 lipca, decyduj się bez wahania. Podczas trygonu Merkurego z Uranem (25-29 lipca) trafisz właśnie na taką, o której od dawna marzysz. Masz etat? Nie trać czasu na pogaduszki i surfowanie po internecie. Szef patrzy ci teraz na ręce. Weź pod lupę swoje wydatki, przecież gdzieś te pieniądze muszą znikać.

Zdrowie
Nie szukaj w sobie chorób. Słońce w znaku Raka może zafundować ci huśtawkę emocjonalną. Nie słuchaj rozmów o chorobach i dolegliwościach znajomych (w większości są wyssane z palca). Zrezygnuj na chwilę z internetu, żeby się nie nakręcać, czytając fora o zachowaniu zdrowia, ponieważ zaczniesz mieć obsesję, że o siebie w ogóle nie dbasz. Aktywność fizyczna dobrze ci zrobi, więc sobie jej nie żałuj. Powstrzymaj tylko swą chęć do rywalizacji, bo Mars w kwinkunksie szykuje
ci kontuzję.

reklama


Zobacz także