Horoskop miesięczny

To świetny czas na budowanie nowych relacji. Wykorzystaj to, bo masz szansę spotkać miłość swojego życia.
Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Uczucia:

Będziesz uroczy. Nawet podczas nawału pracy znajdziesz czas na miłość. To Jowisz w znaku Lwa nie pozwoli ci o niej zapomnieć. A dodatkowo planetoida Juno w tym znaku podsyci pragnienie bycia z kimś na stałe. Już początek miesiąca przesądzi o miłosnych sukcesach, bowiem Jowisz i Wenus pozostaną w harmonijnym trygonie. Ułatwią one nawiązanie relacji z osobą, na której ci zależy. Natomiast częstym spotkaniom będzie sprzyjał Merkury w trygonie do Jowisza (10-14 grudnia). Zaimponujesz innym swą radością życia i bezpretensjonalnym podejściem do uczuć. Twojemu urokowi ulegną nie tylko nowo poznane osoby, lecz także partner, z którym jesteś od dawna. Znów się do siebie bardziej zbliżycie, a w waszym życiu zagości atmosfera zrozumienia. Tylko Barany urodzone w dniach 1-4 kwietnia pozostaną pod wpływem niepokojącego Urana. Skłoni je on do szukania radykalnych rozwiązań w sytuacji, gdyby partner zechciał je ograniczać.


Rodzina:

Pracuj nad niezależnością. Będziesz otaczać się ludźmi ambitnymi i przebojowymi oraz takimi, których stać na bezwzględną szczerość. Mars przebywający od 5 grudnia w znaku Wodnika zagwarantuje, że przyjemnie spędzisz z nimi czas. Pod ich wpływem zechcesz zawalczyć o większą niezależność. Natchnie cię do tego Mars, który 19-23 grudnia znajdzie się w sekstylu z Uranem. A w domu, wśród najbliższych, znajdziesz ukojenie i wytchnienie. Dom stanie się w tym miesiącu dla ciebie prawdziwym azylem. Ale największą radość sprawią ci dzieci. Trygon Jowisza z Ceres (19-23 grudnia) obiecuje ci święta w miłym nastroju, pełnym spokoju i ciepła. Będziesz dumny z tego, że aż tak potraficie się wzajemnie wspierać i sobie pomagać.


Zdrowie:

Mnóstwo wigoru, ale nie przesadź. Nie powinieneś narzekać na brak energii. Łatwo zrealizujesz wszystko, co sobie założyłeś. Poczujesz się rześko i młodo, niezależnie od metryki. Uran przebywający w twoim znaku zodiaku spowoduje, że będziesz konsekwentny. Sam doskonale wyczujesz, czego potrzebują twoje ciało i psyche. Oprócz tego Mars przebywający od 5 grudnia w znaku Wodnika nastawi cię do świata dość walecznie. Na pewno nie zechcesz się skupiać na chorobach i użalać się nad sobą, tylko od razu zaczniesz walczyć z wszelkimi dolegliwościami. Szczególnie mocny poczujesz się podczas kwadratury Urana z Plutonem (13-17 grudnia). Uważaj wówczas, żeby nie przesadzić z wysiłkiem i się nie przeforsować. Planety wieszczą bowiem, że jeśli będziesz nieostrożny i skłonny do ryzyka, twoje stawy pod koniec miesiąca, zwłaszcza w czasie kwadratury Merkurego z Uranem (23-27 grudnia), mogą odmówić ci posłuszeństwa. A przecież nie chcesz spędzić sylwestra w łóżku.


Kariera:

Masz swoje 5 minut. Pełen ambicji i sprawczych działań nawet nie myśl o urlopie. Teraz bowiem możesz w pracy wiele ugrać. Dzięki twojej wytrwałości i szybkiemu myśleniu, które ześle ci Pluton w znaku Koziorożca, okażesz się niezwykle skuteczny. To zostanie zauważone i docenione przez twoich przełożonych. Jakby tego było mało, zyskasz też przychylność współpracowników. Wenus w znaku Koziorożca (od 10 grudnia) pozwoli ci się bowiem dobrze z nimi dogadywać i zawierać sojusze. A w finansach? Bez szaleństw. Nawet jeśli sporo zarobisz, nie szastaj groszem, inaczej pożałujesz.


Ważne znaki:

Z Koziorożcem będzie ci po drodze, ale najlepiej dogadasz się z Wodnikiem. Zafascynuje cię osobowość Bliźniąt. Z Panną złapiesz wspólny język.


Co Ci sprzyja?

Sekstyl Marsa z Saturnem (1-4 grudnia) ześle ci siłę, wytrwałość i dyscyplinę. Zrobisz duży postęp, rozwiążesz sprawy, z którymi dotąd nie umiałeś sobie poradzić. W dniach 19-23 grudnia stać cię będzie na wprowadzenie w życie ambitnych planów. Uran w sekstylu z Marsem namówi cię do szukania mądrych rozwiązań.


Wystrzegaj się!

Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt (6 grudnia) podziała na ciebie tak, że z trudem się skupisz i rozeznasz w zagmatwanej sytuacji. Jest to odpowiedni czas na ujrzenie spraw takimi, jakie są. Jednak nie podejmuj teraz ważnych życiowych decyzji. W relacjach towarzyskich pojawią się kłopoty.


 

reklama


Zobacz także